PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تقدیر از همه اساتیدی که برای همه ما دلسوزانه تلاش میکنند ؟

admin
2013/10/08, 15:09
نه بنده نویسنده توانایی هستم که با کنار هم قرار دادن کلمات ذره ای از بزرگواری اساتید این مجموعه را کنار هم قرار دهم نه کلمات به تنهایی میتوانند احساس واقعی انسانها را بیان کنند .
ولی بنده مدیون اساتید بزرگواری هستم که اولا دانش خود را از انها کسب نمودم
بنده را به خدمتگذاری شما دوستان مفتخرنمودند
1- شروع نرم افزار اکسل :مهندس احمد وطنخواه
2- آشنایی اولیه با ویژوال بیسیک استاد سید احمد شمس العلماء
3- تحول در نگرش به اکسل استاد بزرگوار محمدی
و این متن باشد تا همه بدانند
هر که مرا کلمه ای آم.زد مرا بنده خود کرده است

Behnam
2013/10/08, 17:57
شروع نرم افزار اکسل،ادامه دادن و پیگیری،پیشرفت،ایجاد انگیزه،کمک در کار و البته امریه سربازیم:);)،همه و همه برای من فقط با حضور در کنار استاد بزرگوار سعید علیمحمدی
به امید موفقیت بیشتر و بیشتر استاد:roseg:

khakzad
2013/10/09, 06:07
برای من هم اشنایی با استاد بزرگوار جناب علیمحمدی و به تبع اون اشنایی با اکسل از سال 88 شروع و همچنان به لطف استاد ادامه داره:)
ویژوال بیسیک هم همواره شرمنده استاد شمس العلما بودم و همیشه برای رفع اشکال و آموزش مزاحمشون شدم که این مورد هم همچنان ادامه داره:)
البته توی این سایت از اعضا و مدیران محترم هم خیلی موارد یاد گرفتم که تعدادشون خدارو شکر زیاد هست.........
به هر حال از استاد بزرگوار جناب علیمحمدی بسیار سپاسگزارم که برای همچین محیطی تلاش بی وقفه و بی منت دارن..........موفقیتتون روز افزون:53:

komeilex
2013/10/17, 10:08
حالا که فرصتی پیش اومد تا تشکری داشته باشیم از اساتیدی که همیشه یار و یاور ما بودن فرصت رو غنیمت می شمارم و تشکر می کنم در درجه اول از سرکار خانم خاکزاد که راهنمای من برای آشنایی با این محیط سالم و همین طور استاد عالی مقام آقای علیمحمدی بودن. و همین طور ممنونم از تمامی استادایی که تو این سایت با نهایت دلسوزی آنچه رو که می دونستن در اختیار من و سایر دانشجویان قرار دادن. اگه بخوام اسم ببرم باید دو صفحه کامل بنویسم که حوصلتون سر میره بنابراین از همتون ممنونم. خیلی خیلی ممنونم:love_heart::love_heart::heartshape2:

Amir Ghasemiyan
2013/11/08, 05:54
تشكر و شكر گذاري نشانه فروتني و قدرشناسي يك فرد هست. بسيار از اين تاپيك لذت بردم.ممنون مهندس

والا من هر چي فكر كردم كسي يادم نيومد كه ازش چيزي در زمينه اكسل ياد گرفته باشم

به هر حال همين علم كم و ضعيفي كه من از اكسل دارم مديون تلاش خودم و معدود جزوات و نوشته هاي اساتيدي كه اصلا نميشناسمشون هستم. هر كه هستند و هر چه ميكنند ان شالله سالم و سلامت باشند. دستشون رو هم ميبوسم

آخ آخ داشت يادم ميرفت. من از مهندس وطن پرست هم خيلي چيزا ياد گرفتم. ان شالله داماديت جبران ميكنم عزيز:elder:

mahsa shayesteh
2013/11/12, 05:39
سلام به دوستای گلم:o

تبریک میگم بخاطر فروم جدید و تشکر میکنم از همه کسایی که زحمت کشیدن برای جمع شدنمون تو این محیط علمی خیلی مرسی:rolleyes:

mokaram
2013/11/12, 10:17
با این زبان الکن چطور میشه اونطور که شایسته اساتید مخصوصا استاد علی محمدی هست گفت ایشاا که همیشه برقرار و پیروز باشید در سایه حق

Behnam
2014/01/20, 09:34
استاد عزیز آقای سعید علیمحمدی
تلاش خالصانه و صادقانه شما آینه وظیفه شناسی و پژواک دانایی و تعهد است .
نتیجه بذر تلاش و کوشش شما ، درخت امیدی است که به بار می نشیند ونوید بخش آینده ای پرنشاط و زیبا است . درود بر همت بلند تان
بدینوسیله بنده به نمایندگی از تمامی اعضای انجمن بزرگ اکسل ایران ضمن تبریک روز تولد شما از زحمات و تلاشهای بیدریغ شما صمیمانه تقدیر و تشکر می کنیم و آرزوی سربلندی و موفقیت روز افزون برای شما و خانواده محترم داریم
2117

~M*E*H*D*I~
2014/01/20, 13:51
درود

بنده هم تبریک میگم تولد استاد علی محمدی رو و از زحمات ایشون برای فراهم نمودن این جمع علمی و صمیمی تشکر می کنم:o

حسام بحرانی
2014/01/20, 14:24
با سلام ، من هم به نوبه خود ، بعنوان کوچکترین عضو ، در بزرگترین جامعه اکسل ایرانیان (http://forum.exceliran.com/?checked=rnd51sec) ، تولد جناب استاد علیمحمدی عزیز رو تبریک میگم و براشون آرزوی بهترین شادباشها رو دارم .
با سپاس
ɦɛʂɑɱ ɓɑɦɾɑɳɨ

2122
(http://forum.exceliran.com/member.php?u=10018)

Amir Ghasemiyan
2014/01/20, 14:27
منم به نوبه خودم سالروز ولادتتون رو تبريك ميگم جناب عليمحمدي عزيز

بهترين آرزوها رو براتون دارم :53:

امين اسماعيلي
2014/01/20, 14:34
Happy birthday dear Professor
I wish all the best in the world for you.thanks for all times you have spent to make this site for us

Best Regards
M.A.Esmaeili

sub monitoring()
for each c in yourmind
if c.value<> exceliran.value then
msgbox"It is not worth thinking"
else
msgbox"Welcome to ExcelIran"
end if
next c
end sub

mrexcel
2014/01/20, 20:53
ممنونم از همه دوستان بزرگوار واقعا لطف کردید . همه دوستانی که ای ام اس دادند و پیغام گداشتند متشکرم امیدوارم شما هم روزها و سالهای خوش داشته باشید .

پیام
2014/02/19, 14:29
با درود به همه
البته بیشتر افرادی که در این سایت فعالیت دارند استاد هستند ولی من میخوام اونها رو دوست خطاب کنم. من از بسیاری از دوستان که بی منت و خالصانه مشکلات دوستان مبتدی رو حل میکنند صمیمانه تشکر می کنم. همین جا لازم هست که از دوستان بسیار بسیار بزرگوارم آقایان شمس العلما، وطن پرست، امیر قاسمیان، مهدی کریمی، فیروز جایی، امین اسماعیلی و سرکار خانم خاکزاد و همچنین آقای علیمحمدی تشکر ویژه داشته باشم. من از این بزرگواران مطالب زیادی فرا گرفتم و هنوز هم در مکتبشون در حال دانش اندوزی هستم. راستی من قبل از این سایت به فرساران زیاد میرفتم و اونجا هم از آقایان میدانی و صمدیان نکات بسیار خوبی فرا گرفتم که لازمه همین جا از اونها هم تشکر کنم. خداوند منان همه شما را پایدار گرداند و تندرست.
پیام زالی کاکش از اهواز :)