PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبدیل فایل اکسل به اکسس خرید و فروش فصلی

maziardm
2013/10/12, 10:02
با سلام و روز خوش
من یه فایل اکسل دارم که گزارش فروش هستش. می خوام گزارش خرید و فروش فصلی رو رد کنم که با اکسس هتسش. چطور می تونم این اطلاعاتو از اکسل به اکسس ببرم. چون خیلی زیاده نمی خوام دستی بزنم. با تشکر از شما

emami.sie
2013/10/14, 06:03
با سلام
اکسس 2003: کافیه در فایل اکسس در قسمت Tables راست کلیک کرده و گزینه Import رو انتخاب و بعد فرمت اکسل رو انتخاب و بقیه مراحل که کاملا مشخصه...
اکسس 2007 به بالا: کافیه در فایل اکسس به قسمت External Data برید و از قسمت Import گزینه Excel رو انتخاب و بقیه مراحل...
اگر هم جداولتون در اکسس از پیش طراحی شدست، می تونید از کپی پیست اطلاعات براحتی استفاده کنید...
موفق باشید
یا علی

Amin_D
2013/10/14, 06:07
با سلام
اکسس 2003: کافیه در فایل اکسس در قسمت Tables راست کلیک کرده و گزینه Import رو انتخاب و بعد فرمت اکسل رو انتخاب و بقیه مراحل که کاملا مشخصه...
اکسس 2007 به بالا: کافیه در فایل اکسس به قسمت External Data برید و از قسمت Import گزینه Excel رو انتخاب و بقیه مراحل...
اگر هم جداولتون در اکسس از پیش طراحی شدست، می تونید از کپی پیست اطلاعات براحتی استفاده کنید...
موفق باشید
یا علی

سلام تشکر