PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محور فعالیتهای جامعه اکسل ایران در آینده به چه صورت باشد ؟

admin
2013/10/23, 18:03
با توجه به پیشنهاد یکی از مدیران محترم اکسل ایران در زمینه محوریت خدمات در جامعه اکسل ایران از حالت تک بعدی اکسل به گسترش ارائه خدمات در محموعه افیس یا علوم رشته های مختلف مهندسی گسترش یابد . شما میتوانید با درج نظر یا شرکت در نظر سنجی ما را راهنمایی نمایید .

al_info
2013/10/24, 14:15
عرض سلام و تبریک عید غدیر به مدیران و کاربران اکسل ایران
نظرسنجی خوبیه .
بنده رای به گزینه اول دادم . چون معتقدم اعتبار این انجمن به تخصصی بودن اکسل هست . و میتونه از این طریق خاص باقی بمونه .
البته گزینه اول یه عیب داره که مجموعه کمی از کاربران رو شامل میشه و جمعیت زیاد اعضا خودش باعث پویا شدن انجمن میشه .

از طرف دیگه گزینه دوم و سوم رو هم بهش معتقدم البته در شرایط خاص .
یعنی انجمن اگر قراره در زمینه سایر نرم افزارهای مهندسی فعالیت کنه روی نرم افزارهای تجزیه و تحلیل دیتا تمرکز داشته و موضوعات متفرقه نشه یا سایر بسته آفیس در حد اکسس باشه .

~M*E*H*D*I~
2013/10/25, 04:53
با درود ، گزینه 3 به نظرم مناسب تره البته نه نرم افزار های مهندسی بلکه نرم افزار های مهندسی صنایع با توجه به اینکه اکثریت دوستان صنایعی هستند

Alireza
2013/10/25, 07:46
با سلام
با گزینه 2 موافق هستم
البته بشرط اینکه بتونم با کمک اساتید Excel رو اینقدر فرا بگیرم تا بتونم با نرم افزارهایی مثل sql یا Access بصورت تخصصی ازش بهره ببرم

MEYTI
2013/10/25, 10:56
با سلام تشکر
محصولات دیگر آفیس هم مانندبرنامه کاربردی access هم کاربرد زیادی داره هم مخاطب زیادی

حسام بحرانی
2013/10/25, 12:12
با سلام ،
اکسل ، صفحۀ گسترده ایست که کماکان ناگفته های فراوانی را با خود یدک می کشد و مطالب بسیاری را باید در آن پیدا کرد .

من ، ارائه خدمات تخصصی اکسل را کما فی السابق پیشنهاد می کنم چرا که نام این سایت " جامعه اکسل ایران " است پس میبایست در هرحال خدمات تخصصی خود را در زمینۀ اکسل ارائه دهد و همین خدمات تخصصی باعث متمایز ساختن این سایت از دیگر منابع موجود می شود . این بزرگترین رسالت این سایت بوده و هست . هرچند همه کسانی که با اکسل سرو کار دارند به نوعی با دیگر نرم افزارهای آفیس نیز در ارتباطند اما ارائۀ خدمات در دیگر زیر مجموعه های آفیس را ( فعلاً ) بهتر است به عهدۀ دیگر سایت ها قرار دهیم و در همین حد ( در حاشیه ) به آن بپردازیم . گزینۀ سوم یعنی ارائۀ خدمات در نرم افزارهای تخصصی مهندسی ( به خصوص طبق فرمایش جناب vatanparast ، مهندسی صنایع ) هم می تواند گزینه ای خوب باشد اما صرف ارائۀ این خدمات به تنهایی ، بی شک زیاد خوش آیند نمی باشد ، شاید بسیاری از کاربران محترم از حضور در انجمن های تخصصی استقبال چندانی نکنند و همین موضوع شاید باعث دلسردی بسیاری از کاربران شود . در مورد سوم پیشنهاد می گردد یک انجمن فوق تخصصی از اساتید محترم سایت تشکیل گردد و صرفاً ارائۀ این خدمات را بعهده گیرند ( البته با شرایطی خاص و درجهت بالابردن اعتبار و جایگاه بالاتر سایت ) .

با سپاس : ɦɛʂɑɱ ɓɑɦɾɑɳɨ

Amir Ghasemiyan
2013/11/09, 05:38
سوال خوبيه

به نظر من اگر كل مجموعه آفيس پشتيباني بشه خيلي بهتره
مثلا يك نفر تو نرم افزار پاورپوينت مهارت داره و يكي تو نرم افزار ورد. خب وقتي سايت جايي براي بحث و تبادل نظر در مورد اين نرم افزارها نداشته باشه خب قطعا به سمت سايت كشيده نميشن.
از طرفي به نظر من نيازي نيست كه مديران سايت تو همه نرم افزارهاي آفيس مهارت فوق العاده داشته باشن. اگر استارت اين بخش ها بخوره خود به خود كاربران حرفه اي (در ساير نرم افزارهاي مجموعه آفيس) به سايت جذب ميشن و حتي ممكنه بتونن به بخش اكسل هم كمك كنن و باعث پيشرفت كل سايت بشن

از طرفي يكي از ملاك هاي رتبه سايت تعداد لينك هاي اون سايته. يعني در واقع ميشه تعداد پست ها و تاپيك هاي انجمن

maziardm
2013/11/09, 18:56
با سلام و روز خوش

من گزینه 2 رو انتخاب کردم
البته باید توجه داشت که بخش مهمی از مخاطبان اکسل، حسابداران و کارشناسان مالی هستند (من جمله خود من). ولی فکر می کنم از دیگر برنامه های آفیس هم به خصوص ورد و اکسس استقبال بشه.
درسته رسالت و اصل این سایت بر اساس پیشبرد تعالیمات اکسل است و من معتقدم به خوبی توانسته این رسالت رو تحقق ببخشه. ولی می تونه دیگر نرم افزار های آفیس از جمله ورد و اکسس رو هم به بخش های خود اضافه کنه.
البته تاکید می کنم که این سایت نباید از مسیر اصلی خودش دور نشه و مثل قبل برای ما یه مرجع خوب در زمینه اکسل (حالا اگر بشه دیگر نرم افزارهای کاربردی که می خواد اضافه بشه) باشه.
با تشکر

mahsa shayesteh
2013/11/12, 05:48
من به گزینه 2 رأی میدم آفیس یه مجموعس که جمعشون خیلی کامل تر میکنه به نظم خیلی خوبه تالارای جدید برای ورد اکسس و پاور پوینت هم ایجاد بشه و به مرور بقیه نرم افزارا:rolleyes:

~M*E*H*D*I~
2013/11/12, 08:18
با درود

این نظر سنجی تا کی ادامه داره ؟ برای اجرایی شدن نظرات هم برنامه ای هست؟:)

mahsa shayesteh
2013/11/12, 14:33
با توجه به اینکه گزینه 2 بیشترین رأی رو داره پیشنهاد میدم تالار های مربوط به اکسس ، ورد و پاور پوینت هم به انجمن اضافه بشه تا کم کم اعضای متخصص هم جذب بشن:rolleyes:

shabakeha
2013/11/22, 21:11
لطفآ اکسس را اضافه کنید.