PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساخت فرم توسط اکسل

ehsan13637
2013/11/04, 11:00
سلام یه در خواستی از بچه های این سایت دارم کسی میتونه برای من یک فرم درست کنه که اطلاعات بیمار ثبت بشه مثلا ثبت واکسیناسیون و غیره هزینه ای هم داشته باشه تقدیم میکنم مرسی

Nima
2013/11/04, 11:13
لطفا سوالتون رو یکم بازتر بیان کنید و بگید که دقیقا چه چیزی مد نظر هست در صورت امکان فایلتون رو اپلود کنید.

ehsan13637
2013/11/04, 12:52
من دامپزشک هستم و میخواستم تمامی اطلاعات حیوان و اطلاعات درمانی در اکسل ثبت بشه و حالت Reminder هم داشته باشه مثلا شخصی پرنده ای رو میاره برای درمان
یک شماره پرونده به صورت اتوماتیک زده بشه و اظلاعات صاحب دام و خود حیوان اعم از نوع حیوان مثلا پرنده یا جونده یا... و اسم حیوان،نژاد حیوان و کارهای درمانی ثبت بشه من حقیقتش فایلی ندارم که ارسال کنم ممنون میشه اگه کسی توانایی داره انجام بده مرسی

maziardm
2013/11/04, 19:08
سلام و شب خوش

احسان جان خب اول اینکه باید یه حداقلی از اکسل بدونی که با سرچ و جستجو و یا یک کتاب خوب می تونی اون اطلاعات لازم رو بدست بیاری. در ضمن اگر مشکلی هم باشه با توجه به شناختی که از بچه های این سایت دارم می دونم می تونند خوب راهنماییت کنند.
اما در جواب سوالت اینو بگم یه کاری کن. یه فایل اکسل باز کن و یک شیت که در هر ستون یه سر ستون بنویس. برای مثال یه ستون اسم حیوان. ستون های بعدی : شماره \رونده - نام صاحب - نژاد و در کل اطلاعات و مشخصات حیوان مورد نظر. بعد حالا بیا سه 4 تا حیوان برای مثال مشخصاتشون رو زیر ستون ها یادداشت کن.
بعد اون فایل رو تو همین انجمن آ\لود کن و هر خواسته و انتظاری داری دوستان راهنمایی می کنند و یا فایل مورد نظر رو برات اصلاح می کنند.
\س گام اول اینه که یه فایل با مشخصات مورد نظر و اطلاعات \ایه و از طرف دیگر درخواست های مورد نیاز رو اعلام کن.