PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكل در رفرش اتومات پيوت تيبل

javadsar
2013/12/04, 10:11
يك شيت دارم كه اطلاعاتش از طربق توابع جستجو از ساير شيتها پر ميشود و براي اينكه بتونم اين اطلاعات را بصورت سر جمع گزارش بگيرم از پيوت تيبل استفاده كرم . چون پيوت تيبل بايد مدام رفرش شود دستور زير را كه آقاي وطن پرست لطف كردند در شيت اطلاعاتم داده ام

Private Sub Worksheet_Change(ByVal Target As Range)
Worksheets("Pivot table").PivotTables("PivotTable1").PivotCache.Refresh
End Sub
اما گويا چون اطلاعات شيت منبع من از طريق فرمول تامين ميشود پيوت تيبل من اتومات رفرش نميشود . اين فرمول را در يك فايل ديگر امتحان كردم جواب داده است ....لطفا راهنمايي كنيد

javadsar
2013/12/04, 18:42
آقای وطن پرست لطفا بررسی فرمایید

~M*E*H*D*I~
2013/12/04, 19:05
يك شيت دارم كه اطلاعاتش از طربق توابع جستجو از ساير شيتها پر ميشود و براي اينكه بتونم اين اطلاعات را بصورت سر جمع گزارش بگيرم از پيوت تيبل استفاده كرم . چون پيوت تيبل بايد مدام رفرش شود دستور زير را كه آقاي وطن پرست لطف كردند در شيت اطلاعاتم داده ام

Private Sub Worksheet_Change(ByVal Target As Range)
Worksheets("Pivot table").PivotTables("PivotTable1").PivotCache.Refresh
End Sub
اما گويا چون اطلاعات شيت منبع من از طريق فرمول تامين ميشود پيوت تيبل من اتومات رفرش نميشود . اين فرمول را در يك فايل ديگر امتحان كردم جواب داده است ....لطفا راهنمايي كنيد
محاسبه اتوماتیک رو غیر فعال کردید؟

javadsar
2013/12/04, 19:10
متوجه نشدم ؟ میشه لطف کنید بفرماید چکار باید بکنم

~M*E*H*D*I~
2013/12/04, 19:11
متوجه نشدم ؟ میشه لطف کنید بفرماید چکار باید بکنم

از قسمت formula بخش calculation بررسی کنید محاسبه دستیه یا اتوماتیک

javadsar
2013/12/04, 19:21
calculation غیر فعال هست باید چکار کنم تا فعال شود و بشود تنظیماتش رو بررسی کرد

~M*E*H*D*I~
2013/12/04, 19:31
calculation غیر فعال هست باید چکار کنم تا فعال شود و بشود تنظیماتش رو بررسی کرد

خب اتوماتیک رو انتخاب کنید تنظیم خاصی نداره

javadsar
2013/12/04, 19:34
بله اتوماتیک هستش......اما متاسفانه مشکل هنوز پابرجاست

~M*E*H*D*I~
2013/12/04, 20:05
بله اتوماتیک هستش......اما متاسفانه مشکل هنوز پابرجاست

فعلا نظر خاصی ندارم شاید با رفرش شیت داده ها مشکل حل بشه اگه نمونه بذارید بهتر میشه نظر داد

javadsar
2013/12/04, 20:41
در فایل نمونه از اطلاعات شیت 2 که با فرمول از شیت 1 جمع آوری میشوند در شیت4 پیوت گرفته شده و این کد نیز برای شیت 2 بکار رفته است بکار رفته است

Private Sub Worksheet_Change(ByVal Target As Range) Worksheets("Pivot table").PivotTables("PivotTable1").PivotCache.Refresh End Sub
.......لطفا بررسی شود

~M*E*H*D*I~
2013/12/04, 22:00
ایراد کار شمااین بود که کد رو در شیت اشتباه قرار داده بودید