PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : RDB Merge Addins(ادغام چند فایل)

MEYTI
2013/12/06, 12:37
با سلام دوستان
باراها شده که نیاز بوده که چند فایل اکسل را در یک فایل ادغام کنید و سوال خیلی از کاربران در انجمن بوده

در این پست یک Addins خوب رو معرفی میکنم که بوسیه اون میتونید فایل های مختلف اکسل رو باهم ادغام کنید.

RDB Merge Addins

بعد از نصب این Addins در تب Data اکسل گزینه ای به نام RDB Merge Addins اضافه می گردد.
این Addins قابلیتهای خوبی داره از جمله
- انتخاب چندین فایل مختلف و ادغام آنها
- مشخص نمودن نوع فایلها انتخابی
- مشخص نمودن شیتهای مختلف چند فایل برای ادغام
- مشخص نمودن فایلهایی با نام خاص
- مشخص نمودن محدوده رنج برای ادغام
- ادغام فایلهایی که دارای پسورد هستند
- و ایجاد شیت گزارش در مورد مشخصات فایلهای ادغام شده

sakka
2013/12/09, 13:47
باسلام وخسته نباشید اگه امکانش هست با یک مثال کمی توضیح بدید خیلی ممنون میشم . خیلی نیازدارم برای یادگیریش چون بیش ازده تا شیت دارم که بایستی با هم یه مقایسه کنم و نتیجه بگیرم . بعنوان مثال برای بدست آوردن عیدی یک کارگر که درماههای خرداد تا آبان باروزهای کارکردمتفاوت کارکرده است.بی نهایت ممنون و متشکر.

MEYTI
2013/12/09, 22:12
یا سلام دوست عزیز فایلهای نمونه پیوست را ملاحظه فرمایید در این نمونه دو قایل 1و2 را که درون پوشه sample قرار دارد درون فایل marge ادغام کردم و محدوده مورد نظر هم رنج A1:A3 قرار دادم
البته این ADD IN با هر نوع فرمتی سازگار نیست بستگی به نوع فرمت داده های شما دارد

omnia
2015/03/14, 13:20
سلام
فایل در پست اول روی اکسل 2007 من کار نمیکنه و چیزی بهش اضافه نکرد