PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به صفحه انجمن اکسل ایران بپیوندید

~M*E*H*D*I~
2013/12/12, 21:01
درود

صفحه انجمن اکسل ایران در ف.یسبوک افتتاح شده از دوستانی که دارای اکانت در این شبکه اجتماعی هستند دعوت می کنم به این صفحه بپیوندند و از آخرین اخبار و اطلاعات انجمن مطلع بشن.
http://chakane.persiangig.com/image/4i1dnyqxno69co6zyjt7.gif

maziardm
2013/12/12, 21:19
آقا نرید. فیس بوک از مصادیق مجرمانه است. می ریزن هممونو می گیرن. بابا ما یه سایت خوب پیدا کردیم به دور از هیاهو داریم کار می کنیم بعد شما می خواید هممونو بدبخت و آواره کنید(شوخی کردم)
به هر حال امیدوارم دوستان دیگه همش تو فیس بوک نرنو یادشون بره به سایت سر بزنند و مشکلات مبتدی هایی مثل من رو برطرف کنند.
با تشکر

~M*E*H*D*I~
2013/12/12, 21:43
آقا نرید. فیس بوک از مصادیق مجرمانه است. می ریزن هممونو می گیرن. بابا ما یه سایت خوب پیدا کردیم به دور از هیاهو داریم کار می کنیم بعد شما می خواید هممونو بدبخت و آواره کنید(شوخی کردم)
به هر حال امیدوارم دوستان دیگه همش تو فیس بوک نرنو یادشون بره به سایت سر بزنند و مشکلات مبتدی هایی مثل من رو برطرف کنند.
با تشکر

مسلما معرفی انجمن در شبکه های اجتماعی باعث میشه دوستان بیشتری به جمع ما بپیوندند و شما هم زودتر تر به جوابات برسی;)

Ali Parsaei
2014/01/11, 23:39
لطفا از :
هر گونه بحث سیاسی
هر گونه بحث مذهبی
درج مطالب یا تصاویر غیر اخلاقی
الفاظ و عبارات توهین آمیز
لینک دادن به وب سایت های مسدود شده از طرف مخابرات
جداً خودداری شود. اینگونه مطالب با توجه به اهداف سایت که تنها گسترش علم و دسترسی به فضایی آزاد و پاک برای کاربران است، حذف خواهند شد.
البته دوستان سوء تفاهم نشود، اين فيسبوک اصلا" به آن فيسبوک معروف ربطي ندارد!:p بعدش هم ... ما اصلا" به آن لينک نداده ايم:rolleyes: مي گي نه کليک کن ببين کجا وصل مي شود، يا صفحه خالي مي آيد يا صفحه سايت پيوندها;) چي؟ ..... شما از فيلتر .... استفاده مي کنيد؟ خوب شما کار خلاف مي کنيد به ما چه ربط دارد!:o آه راستي يادم رفت بپرسم، اون سايت فيسبوک معروف اصلا" مگر مسدود شده؟:cool: چي؟ چي گفتي؟ .... اصلا" اگر خيلي گير بدي ميگم ايکي ثانيه اساسنامه رو عوض کنند ببينم ديگه حرفي مي توني بزني يا نه؟!:cool:

Amir Ghasemiyan
2014/01/11, 23:48
قسمتي از اساسنامه سايت:
لطفا از :
هر گونه بحث سیاسی
هر گونه بحث مذهبی
جداً خودداری شود. اینگونه مطالب با توجه به اهداف سایت که تنها گسترش علم و دسترسی به فضایی آزاد و پاک برای کاربران است، حذف خواهند شد.
البته دوستان سوء تفاهم نشود، اين فيسبوک اصلا" به آن فيسبوک معروف ربطي ندارد!:p بعدش هم ... ما اصلا" به آن لينک نداده ايم:rolleyes: مي گي نه کليک کن ببين کجا وصل مي شود، يا صفحه خالي مي آيد يا صفحه سايت پيوندها;) چي؟ ..... شما از فيلتر .... استفاده مي کنيد؟ خوب شما کار خلاف مي کنيد به ما چه ربط دارد!:o آه راستي يادم رفت بپرسم، اون سايت فيسبوک معروف اصلا" مگر مسدود شده؟:cool: چي؟ چي گفتي؟ .... اصلا" اگر خيلي گير بدي ميگم ايکي ثانيه اساسنامه رو عوض کنند ببينم ديگه حرفي مي توني بزني يا نه؟!:cool:

:Smilebb (122):

Behnam
2014/01/12, 08:08
قسمتي از اساسنامه سايت:
لطفا از :
هر گونه بحث سیاسی
هر گونه بحث مذهبی
ممنون
ما که گفتیم انتقاد پذیریم
خب اشتباه کردیم،حالا هم چرا اساسنامه عوض شه،پست رو پاک می کنیم

Ali Parsaei
2014/01/12, 09:28
بيا ...... يک بار هم که من به عقل ناقصم فشار آوردم يک مطلب طنز نوشتم آقا بهنام مي خواهد موضوع را کلا" از ريشه پاک کند!
آخه انصاف است؟ داشتيم؟
حالا نميشه در اين يک مورد به جاي انتقاد پذيري،شوخي پذير باشيد؟ :cool:

Behnam
2014/01/12, 09:41
شوخی پذیر هستیم علی آقا،اما چیزی که اشتباه است اشتباهه دیگه،باید قبول کرد و خیلی بی سر و صدا جمع کرد قضیه رو،نه؟:ogh:
قبل از شما یکی دیگه از دوستان هم دقیقا همین مطلب شما رو به من و آقای وطن پرست تذکر داده بود
فیسبوک بده،زشته،ها:closedtime:

mahsa shayesteh
2014/01/12, 10:06
سلام به دوستای گلم

اینکه به سایتای فیلتر لینک داده نشه نمیدونم چه فلسفه ای داره اگه منظور غیر اخلاقیه خب اینکه غیراخلاقی نیست بخاطر معرفی انجمنه ، بعضیا نمیدونم چرا کاسه داغ تر از آش میشن به جای برداشتن یک گام مفید فقط دنبال عیب و ایراد گرفتنن

Ali Parsaei
2014/01/12, 10:20
من قبل از بسته شدن احتمالي اين پست دلم نيامد يک مطلب را توضيح ندهم و آن اينکه:
سايت اکسليران در اصل يک مکان بين المللي است و هر کسي از هرگوشه جهان به آن مراجعه مي کند.
در مورد فيسبوک هم ما به قوانين جمهوري اسلامي احترام گذاشته و با توجه به مسدود بودن آن از سايت مربوطه استفاده نمي کنيم (بي تعارف بگم من به شخصه اگر فيسبوک مسدود هم نبود علاقه اي به استفاده از آن نداشتم، علي رغم تمام تنظيمات شخصي که مي توان در آن اعمال کرد احساس ورود به محيطي بي فرهنگ را براي من تداعي مي کند)
البته بايد توجه داشت که از لحاظ بقيه کشورها موضوع فرق مي کند و سايتي است با مخاطب بالا و اين امکان وجود دارد که با تبليغ در آن کاربران با فرهنگ! علاقمند به اکسل را به سايت خود جذب کنيم.
اگر توجه داشته باشيد خود صدا و سيما هم براي شبکه هاي خود روي آن صفحات مخصوص دارد.
حال من پيشنهادم اين است که مثلا" عنوان اين پست را مثلا" به: قابل توجه دوستان خارج کشور ...يا...قابل توجه مخاطبان فارسي زبان خارج از ايران يا همچين چيزي تعويض کنيد. البته مي توانيد لينکها را از متن برداريد که خلاف اساسنامه هم عمل نکرده باشيد خودشان جستجو مي کنند و صفحه مربوطه را مي يابند. يا به يک صورتي در متن پست اين را عنوان کنيد: جهت استفاده دوستان خارج از کشور که به نحوي در فيسبوک فعاليت دارند مي رساند که صفحه مربوطه اکسليران در سايت مذکور راه اندازي شد و ايشان مي توانند از آن طريق نيز اخبار مربوط به سايت را پي گيري نمايند.

Amir Ghasemiyan
2014/01/12, 10:24
سلام به دوستای گلم

اینکه به سایتای فیلتر لینک داده نشه نمیدونم چه فلسفه ای داره اگه منظور غیر اخلاقیه خب اینکه غیراخلاقی نیست بخاطر معرفی انجمنه ، بعضیا نمیدونم چرا کاسه داغ تر از آش میشن به جای برداشتن یک گام مفید فقط دنبال عیب و ایراد گرفتنن

سلام خانم شايسته عزيز

اگر كسي عيب و ايرادمونو متذكر نشه چطوري ميخوايم پيشرفت كنيم؟
اتفاقا به نظر من جناب پارسا بسيار لطيف و زيبا اين نكته رو متذكر شدن ولي نميدونم چرا شما اينطوري برداشت كردين كه ايشون سر عناد دارن؟
من فكر ميكنم گامي مفيد تر و موثر تر از كشف عيوب و اصلاح اونها براي ما نيست.
ماشالله سايت هايي هم كه الكي و بعضا اشتباهي فیلتر ميشن كم نيست.
من پيشنهاد ميكنم اساسنامه اصلاح بشه و حرفي كه خانم شايسته فرمودن جايگزين اون جمله بشه.
يعني اينطوري:

« لینک دادن به وب سایت های غير اخلاقي »