PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اضافه شدن هایپر لینک گذاشتن عکس

ali65e
2014/01/06, 18:09
با سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز
دوستان در صفحه اکسلم می خواهم مکانی رو برای درج عکس 3*4دانش آموز قرار دهم .دوستان چگونه هایپرلینکی قرار بدم که با زدن آن لینک بشود آدرس عکس دانش آموز رو از کامپیوتر،برای اکسل مشخص کنیم؟

~M*E*H*D*I~
2014/01/06, 18:13
با سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز
دوستان در صفحه اکسلم می خواهم مکانی رو برای درج عکس 3*4دانش آموز قرار دهم .دوستان چگونه هایپرلینکی قرار بدم که با زدن آن لینک بشود آدرس عکس دانش آموز رو از کامپیوتر،برای اکسل مشخص کنیم؟

تو تایپیک آموزش داشبورد فایلی گذاشتم که با انتخاب یک فرد عکس عوض میشه نگاهی بنداری بهش بد نیست

ali65e
2014/01/06, 18:42
تو تایپیک آموزش داشبورد فایلی گذاشتم که با انتخاب یک فرد عکس عوض میشه نگاهی بنداری بهش بد نیست
دوست عزیز جسارتا لینک مطلبی که می فرمایید رو اگه میشه بذارید

~M*E*H*D*I~
2014/01/06, 20:57
دوست عزیز جسارتا لینک مطلبی که می فرمایید رو اگه میشه بذارید

به لینک زیر مراجعه کنید

http://forum.exceliran.com/showthread.php?t=1082

ali65e
2014/01/07, 16:18
به لینک زیر مراجعه کنید

http://forum.exceliran.com/showthread.php?t=1082
سلام
دوست عزیز ممنون از این لینکه پر باری که فرستاده بودید ولی انگاری من منظورمو بد رسونده ام
. حقیقتش من یک فرمی دارم درست می کنم که توو یک قسمتش عکس دانش آموز قرار می گیره و من می خواهم یک جور فایل طراحی بشه با کلیک بر روی گزینه browse بتوانیم مسیر عکسمان را از کامپیوتر مشخص کنیم و سپس بعد از انتخاب ان عکس،آن عکس در محل تعبیه شده برای عکس، قرار بگیره

Amir Ghasemiyan
2014/01/07, 16:26
سلام
دوست عزیز ممنون از این لینکه پر باری که فرستاده بودید ولی انگاری من منظورمو بد رسونده ام
. حقیقتش من یک فرمی دارم درست می کنم که توو یک قسمتش عکس دانش آموز قرار می گیره و من می خواهم یک جور فایل طراحی بشه با کلیک بر روی گزینه browse بتوانیم مسیر عکسمان را از کامپیوتر مشخص کنیم و سپس بعد از انتخاب ان عکس،آن عکس در محل تعبیه شده برای عکس، قرار بگیره

خب چرا ميپيچونيش علي آقا. خيلي معمولي از تب insert گزينه picture عكستو وارد كن برادر من ;)

Nima
2014/01/07, 16:26
فایل زیر رو ملاحضه بفرمائید:

ali65e
2014/01/07, 16:43
فایل زیر رو ملاحضه بفرمائید:
سلام
آقا نیما این ارور میده.وقتی جستجو رو میزنم ارور میده
file not found

Amir Ghasemiyan
2014/01/07, 16:56
سلام
آقا نیما این ارور میده.وقتی جستجو رو میزنم ارور میده
file not found

با اجازه محمد خان گل

كل فايل رو اول بايد اكستركت كنيد. پوشه pic رو هم كنار فايل اكسلتون قرار بدين. حالا درست كار ميكنه

Nima
2014/01/07, 16:58
دوست عزیز باید کل محتویات فایل زیپ رو اکسترکت کنید و پوشه pic که حاوی عکسها هستش باید در پوشه ای که فایل اکسل قرار داره قرار داده بشه چون برای مسیریابی عکسها از مسیر(Path) فایل اکسل استفاده میشه.

ali65e
2014/01/08, 15:31
خب چرا ميپيچونيش علي آقا. خيلي معمولي از تب insert گزينه picture عكستو وارد كن برادر من ;)
با سلام خدمت دوست و استاد گرامی،امیر آقا
امیر اقا خب من هم دقیقا همین چیزی که شما می گید رو میخوام ولی البته می خوام این کارو ماکرو نویسی بشه که با اجرای این ماکرو ،بدون رفتن به تب insert،عکسمونو بتونیم وارد کنیم

Ali Parsaei
2014/01/08, 15:45
با سلام خدمت دوست و استاد گرامی،امیر آقا
امیر اقا خب من هم دقیقا همین چیزی که شما می گید رو میخوام ولی البته می خوام این کارو ماکرو نویسی بشه که با اجرای این ماکرو ،بدون رفتن به تب insert،عکسمونو بتونیم وارد کنیم

تمام عکسهايي که مي خواهيد قرار دهيد کل وقتي که از شما خواهد گرفت فکر نکنم اندازه نصف وقتي که براي ايجاد و پي گيري اين موضوع گذاشتيد باشد.:cool-new::):rolleyes:

ali65e
2014/01/08, 15:58
تمام عکسهايي که مي خواهيد قرار دهيد کل وقتي که از شما خواهد گرفت فکر نکنم اندازه نصف وقتي که براي ايجاد و پي گيري اين موضوع گذاشتيد باشد.:cool-new::):rolleyes:
سلام
ممنون از راهنمایی بجا و بسیار مفیدتون علی آقا.ولی علی جان مشکل اینجاست که این فایل اکسلی که دارم درست می کنم ،به عنوان نرم افزار در کلاس های مختلف مدرسه استفاده خواهد شد و متاسفانه اکثر همکارام هم نمیدونن که از کجا باید عکس وارد اکسل کنن واسه همین قصد دارم تا جایی که بشه نرم افزارم user friendly باشه .البته تا جایی که امکانش توو اکسل باشه.

Nima
2014/01/08, 16:19
فایل زیر رو ببینید امیدوارم کمکتون کنه

ali65e
2014/01/08, 17:09
فایل زیر رو ببینید امیدوارم کمکتون کنه
ممنون نیما خان
خیلی زحمت کشیده بودی