PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اختلال گرافيکي اکسل

Ali Parsaei
2014/01/11, 10:33
برخي مواقع اختلالي تصويري بعد از درج اطلاعات در سلولها مشاهده مي شود،
به عنوان مثال يک عکس ضميمه کرده ام. در مرحله اول در يک خانه عبارتي طولاني تر از طول سل درج کرده ام، ليکن چون خانه جلو آن خالي است تمام نوشته را نشان مي دهد.
وقتي در خانه جلو آن يک خط تيره را وارد مي کنم بايد به صورت قسمت سوم عکس درآيد، ولي موقتا" تصويري مانند قسمت دوم عکس ديده مي شود، وقتي محوطه مربوطه از جلو ديد خارج شده و دوباره در معرض ديد قرار مي گيرد اختلال موجود برطرف مي گردد.
من با کامپيوترهاي مختلفي امتحان کرده ام و همين مشکل را داشته اند، پس مسئله مربوط به کارت گرافيک کامپيوتر نيست، احتمالا" مربوط به ضعف قسمت پردازش گرافيک دروني خود اکسل بايد باشد.
آيا درست است؟ آيا شما هم با چنين مواردي برخورد داشته ايد؟ (البته در همه مواقع نيست و شايد در فايلهاي با اطلاعات زياد باشد)

masoudian
2014/01/11, 10:57
با سلام
من که چک کردم مشکلی نداشت با فایلی هم که داخلش اطلاعات بود بازم چک کردم و مشکلی نداشت :)
اگه صفحه اتون رو calculate کنید بعد از وارد کردن عبارات اتفاقی میوفته یا نه ؟؟

Ali Parsaei
2014/01/11, 11:13
هميشه اين اتفاق نمي افتد، بعضي مواقع رخ مي دهد، اين موضوع را مطرح کردم تا ببينم چقدر جنبه عمومي دارد و چه تعداد از دوستان با آن برخورد کرده اند.
براي من هم هميشگي نيست، فايل پيوست را امتحان کنيد

~M*E*H*D*I~
2014/01/11, 13:17
به نظر میرسه این معضل از سیستم خود شما ناشی بشه علی جان ، معمولا ضعف پردازش باعث این اتفاق میشه ، ضعف پردازش سیستم نه نرم افزار

حسام بحرانی
2014/01/11, 13:34
با سلام و سپاس از دوست خوبم آقای علي پارسا (http://forum.exceliran.com/member.php?u=10812) که به این نکات ریز توجه دارند ؛ برای من هم این مورد پیش میاد و در صورتی که احساس کنم مشکل سازه معمولاً از Wrap Text استفاده می کنم ولی هنوز فرصت نکرده ام در مورد علت پیدایش آن تحقیق کنم .
با سپاس
ɦɛʂɑɱ ɓɑɦɾɑɳɨ (http://hesam.bahrani@yahoo.com)

Ali Parsaei
2014/01/11, 13:43
گاهي اوقات با کامپيوتري کار مي کنم که روي اون 3dmax و photoshop هم نصب است و به خوبي هم کار ميکنند، قاعدتا" اگر مشکل از خود سيستم کامپيوتر باشد وقتي در اکسل اين اتفاق بيافتد نرم افزارهاي ياد شده اصلا" کار نبايد بکنند!