PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزشي: فعال كردن تب Developer در اكسل

Amir Ghasemiyan
2014/01/25, 11:53
سلام دوستان عزيز. همونطور كه ميدونين تب Developer در اكسل بطور پيشفرض غير فعال است.
اين تب شامل امكانات بسيار حرفه اي در اكسل هست كه باعث ميشه نرم افزار اكسل بسيار پيشرفته تر از اون چيزي كه تا حالا تصور ميكردين باشه

در اين تاپيك قصد دارم نحوه فعال كردن اين تب رو به شما آموزش بدم: (براي بهتر ديدن عكس ها روي آن يك بار كليك كنيد)

ابتدا براي آفيس 2010 توضيح ميدم. ان شالله اگه عمري باقي بود براي ساير ورژن ها هم توضيح خواهم داد:

خب ابتدا وارد تب File ميشيم و گزينه Options رو انتخاب ميكنيم

2171

در پنجره اخير (Excel Options) وارد تب Customize Ribbon ميشويم. تيك مربوط به گزينه Developer رو فعال ميكنيم و در انتها دكمه OK رو ميزنيم.

2172

تب Developer ما فعال شد.

Amir Ghasemiyan
2014/01/26, 08:47
آموزش فعال كردن تب Developer در آفيس 2013:

مراحل كار دقيقا مشابه آفيس 2010 است. پس من فقط عكس هاشو ميذارم و ديگه توضيح اضافي نميدم

2195

2196

Amir Ghasemiyan
2014/01/26, 08:53
آموزش فعال كردن تب Developer در آفيس 2007:

ابتدا دكمه Office button رو ميزنيم و Excel Options رو انتخاب ميكنيم.

2198
در تب Popular تيك مربوط به گزينه Show Developer tab in the Ribbon رو فعال ميكنيم

2197

sepehrctrl
2015/06/11, 01:52
سلام دوستان عزيز. همونطور كه ميدونين تب Developer در اكسل بطور پيشفرض غير فعال است.
اين تب شامل امكانات بسيار حرفه اي در اكسل هست كه باعث ميشه نرم افزار اكسل بسيار پيشرفته تر از اون چيزي كه تا حالا تصور ميكردين باشه

در اين تاپيك قصد دارم نحوه فعال كردن اين تب رو به شما آموزش بدم: (براي بهتر ديدن عكس ها روي آن يك بار كليك كنيد)

ابتدا براي آفيس 2010 توضيح ميدم. ان شالله اگه عمري باقي بود براي ساير ورژن ها هم توضيح خواهم داد:

خب ابتدا وارد تب File ميشيم و گزينه Options رو انتخاب ميكنيم

2171

در پنجره اخير (Excel Options) وارد تب Customize Ribbon ميشويم. تيك مربوط به گزينه Developer رو فعال ميكنيم و در انتها دكمه OK رو ميزنيم.

2172

تب Developer ما فعال شد.

با سلام و خسته نباشید. تب developer من فعال شد ولی چرا گزینه های ویژوال بیسیک و ماکروز من خاموشه و هر ادد اینی که میخوام اضافه کنم اررور میده؟

Amir Ghasemiyan
2015/06/11, 07:05
با سلام و خسته نباشید. تب developer من فعال شد ولی چرا گزینه های ویژوال بیسیک و ماکروز من خاموشه و هر ادد اینی که میخوام اضافه کنم اررور میده؟
سلام
شما در مراحل نصب آفيس موارد مربوط به اين بخش رو غير فعال كردين. آفيس رو repaire كنيد درست ميشه