PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به چه میزان از نحوه پاسخگویی در انجمن رضایت دارید؟

~M*E*H*D*I~
2014/02/16, 20:48
درود

یکی از کلید واژه های مهندسی صنایع کایزن یا بهبود مستمر هست :)

خب لازم به ذکره که اکثریت مدیران و مدیر کل سایت فارغ التحصیل این رشته هستند،بنابراین رویکرد ما در انجمن هم رویکردی است با مبنای بهبود مستمر:)

با این مقدمه میرم سر اصل مطلب ، از عوامل اصلی رضایت مندی از یک سایت و فروم با موضوعات علمی و آموزشی نحوه پاسخگویی به سوالات کاربران هست ، فاکتورهای مؤثر در رابطه با این موضوع ، سرعت در پاسخگویی به سوالات ، کیفیت پاسخ ها ، ارتباط پاسخ با نوع سوال ، کاربردی بودن پاسخ ها و سایر موارد هست.

از دوستان خواهش میکنم با شرکت در نظر سنجی میزان رضایت مندیشون رو اعلام کنند همچنین نظرات ، انتقادها و پیشنهادات خودشون رو مطرح کنند.

~M*E*H*D*I~
2014/02/18, 19:45
درود

طی چند روز اخیر در یکی از فروم ها سوالی طرح کردم که به نظر خودم با توجه به توانمندی ها و مهارت کاربران اون فروم یک سوال پیش پا افتاده محسوب میشه در این چند روز حتی یک پاسخ هم به این سوال داده نشده ، با فروم خودمون که مقایسه می کنم میبینم تقریبا 90% سوالات پاسخ داده میشه و مدت زمان پاسخ گویی به یک روز هم نمیکشه (فارغ از درست یا غلط بودن جواب) امیدوارم در آینده هم این روند ادامه داشته باشه و کاربران محترم در حداقل زمان بهترین پاسخ هارو دریافت کنند و به این نحو باقیات الصالحاتی باشه برای دست اندرکاران انجمن.:)

حسام بحرانی
2014/02/18, 21:59
درود

طی چند روز اخیر در یکی از فروم ها سوالی طرح کردم که به نظر خودم با توجه به توانمندی ها و مهارت کاربران اون فروم یک سوال پیش پا افتاده محسوب میشه در این چند روز حتی یک پاسخ هم به این سوال داده نشده ، با فروم خودمون که مقایسه می کنم میبینم تقریبا 90% سوالات پاسخ داده میشه و مدت زمان پاسخ گویی به یک روز هم نمیکشه (فارغ از درست یا غلط بودن جواب) امیدوارم در آینده هم این روند ادامه داشته باشه و کاربران محترم در حداقل زمان بهترین پاسخ هارو دریافت کنند و به این نحو باقیات الصالحاتی باشه برای دست اندرکاران انجمن.:)

با سلام ، جناب " مهدی وطن پرست عزیز " ...... (http://forum.exceliran.com/member.php?checked=rnd46sec&u=2445)،این امر میسر نشده مگر با خواست مدیریت کل سایت ، حضور چشمگیر مدیران ارشد و ارجمند سایت ، مدیران محترم سایت ، کاندیداهای محترم مدیریت ، کاربران حرفه ای سایت ، کاربران فعال سایت و نیز همه کسانی که به هر نحو خود را ملزم به پاسخگویی هرچه سریعتر ، هرچه دقیق تر و هرچه بهتر به کاربران سایت می دانند . لازم است از تمامی این عزیزان ، که تمام تلاش خود را در جهت ارتقاء و پیشرفت این انجمن وزین ( و حقیقتاً آنلاین کشور ) می نمایند ، صمیمانه تشکر و قدردانی شود .
با سپاس از همه عزیزان
ɦɛʂɑɱ ɓɑɦɾɑɳɨ (http://forum.exceliran.com/member.php?u=10018)

sogmad
2014/08/13, 23:33
معرکه اید

Javid Mokhtari
2014/08/14, 01:32
با سلام و خسته نباشید به تمامی دوستان.
این تالار واقعا حرفی برای گفتن نمیذاره.
جالبه اندک دوستانی نظر "
خوب" به پائین برای تالار دادن.بر اساس چه معیاری من نمیدونم
:confused:
.

~M*E*H*D*I~
2014/09/18, 09:03
درود

یک نکته ای رو چند وقتیه دارم میبینم و میخواستم تذکر بدم ، برخی کاربران میان سوالی رو میپرسن و در جواب دوستان میگن جستجو کنید نمونه های زیادی پیدا میکنید ، دوستان یه لطفی بکنن یا اصلا جواب ندن در این موارد یا اگه فک میکنن نمونه های مشابهی تو سایت دیدن حداقل یکی دو تا لینک هم اضافه کنن به جوابشون ، صرف اینکه "جستجو کنید و پیدا کنید" مناسب نیست

Amin_D
2014/09/18, 11:38
درود

یک نکته ای رو چند وقتیه دارم میبینم و میخواستم تذکر بدم ، برخی کاربران میان سوالی رو میپرسن و در جواب دوستان میگن جستجو کنید نمونه های زیادی پیدا میکنید ، دوستان یه لطفی بکنن یا اصلا جواب ندن در این موارد یا اگه فک میکنن نمونه های مشابهی تو سایت دیدن حداقل یکی دو تا لینک هم اضافه کنن به جوابشون ، صرف اینکه "جستجو کنید و پیدا کنید" مناسب نیست

با تشکر از تذکرتون

بعضی از مواقع (البته خیلی کم) توی جستجویی که انجام میدم به لینکی میرسم که با کلیک کردن اون یه صفحه ای دیگه باز میشه و یوزر نام و پسورد میخواد.

ali.b
2014/09/18, 11:45
همه چیز خوب ، عالی و خیلی هم عالی

ali.b
2014/09/18, 13:46
به خاطر کوکی و پاک شدن تاریخجه جستجوگر شما هست. زمانی که وارد میشین و روی دکمه ذخیره کلیک نکنید گاهی با بستن جستجوگر این مشکل پیش میاد
مگر اینه وارد بخش مدیریتی بشین که فقط برای مدیرا در دسترس هست

nikkhah
2014/09/18, 18:28
درود

سلام و خدا قوت
از اینکه به نکته خوبی اشاره شد ممنون
در پناه حق

~M*E*H*D*I~
2014/09/20, 12:35
دوستان اگر پستی گذاشته میشه برای لایک و سپاس نیست برای اینه که بهش توجه کنید یکبار دیگه یادآوری میکنم در پاسخ های خودتون به کاربرها به هیچ وجه از جملاتی مانند "جستجو کنید نمونه های زیادی هست" استفاده نکنید ، فقط لینک داده بشه و یا اینکه پاسختون شامل جواب کامل یا راهنمایی باشه

Amir Ghasemiyan
2014/09/21, 19:03
با تشکر از تذکرتون

بعضی از مواقع (البته خیلی کم) توی جستجویی که انجام میدم به لینکی میرسم که با کلیک کردن اون یه صفحه ای دیگه باز میشه و یوزر نام و پسورد میخواد.

اگر هنوز مشكلتون پابرجاست در قسمت مشكلات كاربري مطرح كنيد و بيشتر توضيح بدين ببينم مشكل چيه

ali.b
2014/09/22, 08:29
مشکل اینجاست که بعضی از دوستان گرامی ی چند دقیقه وقت نمیزارن یه موضوع رو جستجو کنن تا مشکلشون حل بشه و دوستان دیگر میگن یکم جستجو کن به جواب میرسی
و جناب استاد عزیز مهدی میگن علاوه بر تاکید بر جستجو لینک هم بنوسید.

من نظرم اینه وقتی ی کاربر ثبت نام میکنه ی خط مشی براش بیاد و هم ی راهنما که قبلش ی جستجو کنی بد نیست (*_*)

~M*E*H*D*I~
2014/09/22, 11:41
مشکل اینجاست که بعضی از دوستان گرامی ی چند دقیقه وقت نمیزارن یه موضوع رو جستجو کنن تا مشکلشون حل بشه و دوستان دیگر میگن یکم جستجو کن به جواب میرسی
و جناب استاد عزیز مهدی میگن علاوه بر تاکید بر جستجو لینک هم بنوسید.

من نظرم اینه وقتی ی کاربر ثبت نام میکنه ی خط مشی براش بیاد و هم ی راهنما که قبلش ی جستجو کنی بد نیست (*_*)

همه این موارد درسته ولی مشی ما احترام به کاربر و حداکثر راهنماییه ، نکته دیگه هم اینکه کاربری تازه وارد با محیط و تالار ها آشنا نیست و کمی گیج کننده است محیط که به مرور خودش متوجه میشه چطور در سریعترین زمان به جوابش برسه:o

sabertb
2014/09/22, 13:01
سلام و خسته نباشید می گم خدمت همه ی اساتید گرامی . لذت میبرم از این همه توانایی و خلاقیت که تو فایلها یتان مشخصه .
معمولا از داخل شرکت در انجمن حصور پیدا میکنم و مشکلات یا مساییلی که در کار با آن مواجه میشوم رو به صورت سوال در انجمن قرار میدهم خیلی خیلی استفاده بردم از این انجمن و کلا همه کاربراش.
معمولا چهره خوبی نداره تو شرکت ها که یه نفر در حال کار با اینترنت دیده بشه ولی به لطف شما عزیزان سبب برکاتی برای شرکت شدم که دیگر از این دست تفکرات حداقل در دفتر این جانب کمتر اتفاق می افتد .
بازم تشکر و قدردانی صمیمانه من را بپذیرید.

~M*E*H*D*I~
2015/03/03, 12:46
این تاپیک هم به نوعی نمره انجمن رو تعیین میکنه و ملاکی برای عملکرد یک سال گذشته:)

~M*E*H*D*I~
2015/05/13, 13:25
درود

لازم شد یک بار دیگه به این موضوع بپردازم، فارغ از اینکه در این انجمن مسئولیتی دارم به جرأت میتونم بگم انجمن اکسل ایران چه به لحاظ پاسخ گویی چه به لحاظ احترام به کاربران در سطح فروم های ایرانی نظیر نداره ، غیر از یک فروم دیگه تا بحال نشده در ده ها فروم تخصصی که عضو هستم سوالی مطرح کرده باشم و پاسخی بگیرم یا برخورد مناسبی رو شاهد باشم ، امیدوارم این انجمن سال ها به این رویه خودش ادامه بده و هر روز بهتر از دیروز عمل کنه

Mohammad Acc
2016/12/09, 15:33
الحق بدون هیچ چشمداشتی بهترین پاسخ ها رو دریافت کردم

دکتر علیزاده
2022/01/27, 01:10
سلام در نظرسنجی فقط نتیجه نظرسنجی رو میاره چطور باید در نظرسنجی شرکت کرد؟؟؟

حسام بحرانی
2022/01/27, 16:57
سلام در نظرسنجی فقط نتیجه نظرسنجی رو میاره چطور باید در نظرسنجی شرکت کرد؟؟؟
سلام
در صورتی که قبلاً در این نظرسنجی رای داده باشید دیگر نمی توانید در نظر سنجی شرکت کنید.
موفق باشید.

دکتر علیزاده
2023/01/07, 21:23
سلام بر همه دوستان و اساتید وشیفتگان خدمت بی ادعا
به چه میزان از نحوه پاسخگویی در انجمن رضایت دارید؟
بزار با صراحت بگم خدمتتون من از نحوه پاسخگوئی اصلا رضایت ندارم البته صاحب اختیارین که پاسح ما ها که تازه کاریم ندهید ولی حداقل میتوانید در جواب سوال ما یک علامت سکوت برامون بفرستید
من در عرض چهار روز یک سوال را 4 نوبت ارسال کردم یعنی در این 4 روز از صاحب نظرها کسی سوال ما را ندیده است ؟؟؟؟؟؟ (الله الاعلم) خلا صه من جواب سوالم را نگرفتم.(البته فقط آقای میثم مقدم دستش درد نکنه فرمودند جواب دو مورد از سه بند آماده است و قراره در آینده نزدیک عنایت فرمایند ولی...)
و این جسارت مرا در پاسخگوئی به نظرسنجی شما را ببخشید لازم نیست همه جواب نظرسنجی گل وبلبل باشد واین نظر شخصی بنده یود میدانم یقینا حق با ما نیست چرا باید سوال بپرسیم .......
ومن الله التوفيق وعليه التكلان
:min1:1401/10/17 شنبه

علی فاطمی
2023/01/10, 09:19
سلام بر همه دوستان و اساتید وشیفتگان خدمت بی ادعا
به چه میزان از نحوه پاسخگویی در انجمن رضایت دارید؟
بزار با صراحت بگم خدمتتون من از نحوه پاسخگوئی اصلا رضایت ندارم البته صاحب اختیارین که پاسح ما ها که تازه کاریم ندهید ولی حداقل میتوانید در جواب سوال ما یک علامت سکوت برامون بفرستید
من در عرض چهار روز یک سوال را 4 نوبت ارسال کردم یعنی در این 4 روز از صاحب نظرها کسی سوال ما را ندیده است ؟؟؟؟؟؟ (الله الاعلم) خلا صه من جواب سوالم را نگرفتم.(البته فقط آقای میثم مقدم دستش درد نکنه فرمودند جواب دو مورد از سه بند آماده است و قراره در آینده نزدیک عنایت فرمایند ولی...)
و این جسارت مرا در پاسخگوئی به نظرسنجی شما را ببخشید لازم نیست همه جواب نظرسنجی گل وبلبل باشد واین نظر شخصی بنده یود میدانم یقینا حق با ما نیست چرا باید سوال بپرسیم .......
ومن الله التوفيق وعليه التكلان
:min1:1401/10/17 شنبه

جناب آقای علیزاده
با سلام و وقت بخیر
من الان حدود 9 سال هست که عضو این انجمن هستم و بارها و بارها سوالات زیادی داشتم و اساتید گاها دیر یا زود جواب داده اند .
مشکلات حال حاضر برای همه وجود داره و این دوستان که کاملا خالصانه و بدون دریافت مبلغی برای این موضوعات وقت میزارن هم مشکلات خودشون رو دارند .
مطمئن باشید این عزیزان در پاسخویی هیچ وقت کوتاهی نکرده و نمی کنند . ممکنه مطلب شما نیاز به تامل داشته باشه و یا فرصت فکر بخواد .
نظر شما بسیار محترمه و من فقط می خواستم شما رو به صبوری دعوت کنم همین .

تشکر ویژه از همه اساتید .