PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شکلک پستچی در پائین راست صفحه چی چیه ؟ مزاحم دید ماست.

absabdi2005
2014/02/17, 10:25
شکلک پوستچی در پائین راست صفحه چیه ؟ مزاحم دید ماست.
با سلام لطفا دسترسی به مطالب سایت را خوش دست تر فرمائید.
مطالب خیلی از هم فاصله دارند و انسجام لازم دارند.

Nima
2014/02/17, 10:30
دوست عزیز وقتی شکلک پستچی دیده میشه یعنی شما یک پیغام خصوصی دریافت کردین به پروفایلتون سر بزنید.

~M*E*H*D*I~
2014/02/18, 07:54

درود

تشکر می کنم از انتقادی که کردید ، در مورد این مورد آخر کمی توضیح بدید مشکل چی بوده ، پیشنهاد شما برای بهبود چی هست؟

حسام بحرانی
2014/02/18, 19:58

با سلام ، ضمن سپاس از انتقاد خوب و شایسته شما ، اگر منظورتان از "مطالب خیلی از هم فاصله دارند و انسجام لازم دارند." این است که : [ در عکس فوق مطالب از یکدیگر فاصله دارند و انسجام لازم رو ندارند ] ، باید عرض کنم که ، این مورد باز می گردد به کمی تغییر در ارسال مطالب و هیچ ارتباطی با امکانات انجمن ، جهت مطالب ارسالی نداره و این سایت برای ارسال مطالب تمامی کاربران ، بیشترین و بهترین امکانات را برای عزیزان ارائه نموده است . پیشنهاد من برای بهبود این وضعیت این است که : قبل از ارسال هر مطلب ، بر روی " تنظیمات اضافی " یا پس از آن بر روی " پیش نمایش " کلیک نماییم تا مطالب ارسالی را قبل از ارسال مشاهده نماییم تا نواقص احتمالی آن را مشاهده و احیاناً اصلاح نماییم . شاید احتمالاً اگر آن موضوع اینگونه نمایش داده می شد بهتر بود ؛
2433
اما دقت نماییم که همیشه فرصت لازم ( به دلایل متعدد ) برای ویرایش مطالب وجود ندارد .

{ در مطلب فوق ، انتظار شما بعنوان یک کاربر دقیق ، ( احتمالاً ) این بود که : [ " چرا فاصلۀ دو سطر اینقدر زیاد است ؟! " ] و پاسخ شما این است که : " بدلیل وجود شکلک در موضوع عنوان شده ، این فاصله بوجود آمده و زیاد جای نگرانی نیست " } .

باز هم از انتقاد شما ممنونیم و حقیقتاً با عنوان نمودن این خواست هاست که انجمن می تواند به یک سایت بسیار موفق تبدیل شود . بی صبرانه منتظر پیشنهادات سازنده ( و صد البته هوشمندانه ) شما و تمامی کاربران محترم هستیم ، چون معتقدیم :
تیم جامعه اکسل ایرانیان آنقدر قدرتمند است که ؛ به راحتی می تواند مشکلات بزرگ را برای کاربران محترم خود تجزیه و تحلیل نموده و نهایتاً به سر منزل مقصود برساند .
با سپاس
ɦɛʂɑɱ ɓɑɦɾɑɳɨ (http://forum.exceliran.com/member.php?u=10018)

absabdi2005
2014/02/19, 09:34
با درود وسپاس از پاسخ خوب شما. روی پاسخ شما لازم است تفکر نمایم یا نمایند... انسجام یعنی همان حذف فضاهای خالی غیر ضروری و دسترسی سریع به بخش ها و زیر شاخه ها... البته بعضی کاربران عزیز و محترم به علت شتاب یا سرعت ارسال در مطالب ، نا خواسته به لطمه زدن به زبان فارسی یا اشتباهات املائی یا انشائی کشیده می شوند که منهم استثنا نیستم. بعضا نگذاشتن یک کاما یا ویرگول یا نقطه یا غیره باعث برعکس شدن معنای جمله می شود... برای مثال در زمان های قدیم یک جمله ای بود که : عفو لازم نیست اعدامش کنید. که اگر به صورت : عفو لازم نیست ، اعدامش کنید. می نوشتند یعنی کارش تمام است و رفتنی است و اگر به صورت عفو ، لازم نیست اعدامش کنید. یعنی بخشش... {فارسی را پاس بداریم.}

Ali Parsaei
2014/02/19, 12:12
سلام، در مورد اشتباهات تايپي، دوستمان خيلي نکته خوبي را اشاره کرده اند که به نوبه خودم تشکر مي کنم، اينکه گفته اند دوستان به دليل عجله در جواب دهي مرتکب اين اشتباهات مي شوند را هم قبول دارم. پاسخ سريع مزيت مهمي براي سايت است، به عنوان مثال من خودم وقتي سوالي در يک سايت مطرح مي کنم، اگر همان لحظه که آن لاين هستم کسي پاسخ دهد يک مزه ديگري دارد تا اينکه از سايت خارج شوم و بعدا" بيايم و ببينم پاسخم را داده اند.
از دوستان خواهش مي کنم قبل از ارسال يک بار متن خود را بازخواني نمايند، يا حداقل اگر متن پاسخ را سريع ارسال مي کنند و بعد از ارسال يک بار آن را بخوانند و اشتباهاتش را تا همان چند دقيقه بعد از ارسال ويرايش و اصلاح نمايند. (اگر دقت کنيد من به نوبه خود اين نکته را رعايت مي کنم)
در مورد فضاهاي خالي البته دقيق متوجه نشدم دوستمان منظورش کدام قسمت است ولي من خودم به فضاهاي خالي زير نظرات ارسالي انتقاد دارم. به عکس پيوست توجه کنيد: