ورود

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت تغییرات اکسل

لقمان.پ
2014/02/24, 14:53
آیا میدونستید که اکسل همانند بسیاری از نرافزارهای دیگر این قابلیت رو داره که سابقه عملیات انجام شده توسط هر کاربر را ثبت کند و مدیر یا کسی که فرمی را طراحی میکند میتواند مشاهده کند که هر کاربر در چه زمانی و چه تغییراتی در فایل ایجاد کرده و او این تغییرای را میتواند قبول یا رد کند؟
برای این کار باید از تب Review و گزینه track changes استفاده کرد

javvy
2014/03/16, 22:29
سلام
ببخشید میشه در این مورد بیشتر توضیح بدید من با گزینه track changes کار کردم ولی نمیدونم دیگه چطوری غیر فعالش کنم چون الان وقتی توی سلولها رو پرمیکنم فرمولها عمل نمی کنن تا اینکه یک بار سیو کنیم

حسام بحرانی
2014/03/17, 02:58
سلام
ببخشید میشه در این مورد بیشتر توضیح بدید من با گزینه track changes کار کردم ولی نمیدونم دیگه چطوری غیر فعالش کنم چون الان وقتی توی سلولها رو پرمیکنم فرمولها عمل نمی کنن تا اینکه یک بار سیو کنیم
با سلام
دوست عزیز ، تیک مربوط به گزینه : Track Changes While Editing.This also share your workbook را بردارید . یعنی از این مسیر که احتمالاً شما آن را فعال نموده اید ، وارد شوید و
تیک مربوطه را حذف نمایید تا به صورت زیر درآید :
Review→Track Changes→□Track Changes While Editing.This also share your workbook
در غیر اینصورت فایل خود را ( در صورت صلاحدید ) ارسال نمایید تا تغییرات اعمال شده توسط شما ، بررسی گردد .
با سپاس
ɦɛʂɑɱ ɓɑɦɾɑɳɨ (http://forum.exceliran.com/member.php?u=10018)

msmaiili
2014/03/17, 10:36
با تشکر از شما دوست گرامی

میشه توضیحات بیشتری ارائه بفرمایید؟

اینکه روند تأیید و رد تغییرات چجوریه؟

چطور یوزرها شناسایی می شوند؟

و اینکه آیا جهت ورود به قسمت تأیید نیاز به پسورد هست یا نه؟

در کل برام نامفهومه

چون سیستم آنلاین نیست که یکی ویرایش کنه و دیگری از سیستم خودش تأیید کنه

لذا نیازه که روی یک سیستم واحد عملیات انجام بشه

اگه اشتباه برداشت کردم لطفا توضیح دهید عملکرد به چه صورت می باشد؟