PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت بر روی تکست باکس از روی شیت

علی فاطمی
2014/03/03, 13:49
سلام به دوستان
در فایل پیوست می خوام بعد از اینکه کاربر یوزر و پسورد رو وارد می کنه ( به ترتیب از ستون a و ستون b ) بر روی دو تکست باکس دیگه به ترتیب ردیف های ستون c و d ثبت بشه البته به این صورت که تا مثلا ردیف 100 هر ستون هم امکان این موضوع باشه.

shamsololama
2014/03/03, 14:43
با درود فراوان
من متوجه نشدم که بعد وارد کردن یوزر و پسورد در ستون اول و دوم چه کاری با چه شرایطی انجام بشه لطفا بیشتر توضیح بدین

علی فاطمی
2014/03/03, 16:03
یعنی وقتی کاربر مثلا اسم سازمانش رو می نویسه و توی تکست بعدی از من به عنوان طراح ، ادمین یا .... یک کد می گیره ، بعد با زدن دکمه توی دو تا تکست باکس بعدی دو تا کد ظاهر میشه که من قبلا توی شیت 1 قرار دادم. مثلا به ترتیب D , c , B ,A اسم سازمان ، کد ادمین ، یوزر و پسورد ، من دیتابیسی با همین 4 ستون در شیت یک درست کردم حالا کافیه کاربر اسم سازمان و کد ادمین رو بزنه تا تو اون دوتا تکست یاکس ، یوزر و پسش رو بگیره من مشکلم اینجاست که می خوام وقتی کاربر اطلاعات خودش رو زد برنامه بتونه دقیقا سلول های بعدی همون ردیف رو بخونه و اون مهمتر در تست باکس یوزر فرم ثبت کنه امیدوارم توضیحاتم کامل بوده باشه.

alieddy0
2014/03/04, 13:58
با سلام
بنده فكر ميكنم مشكل شما مربوط به Vlookup در محيط VBA و قراردادن در تكست باكسه كه بصورت جداگانه بارها در سايت مطرح شده اند.شما ميتونيد با ايجاد For-Next در محدوده مورد نظرتون و در صورت برقراري شرط تساوي سلول با تكست باكس اولتون با استفاده از offset مقادير ديگر را در تكست باكس هاي مربوطه قرار بدين.در صورتي كه موفق نشدين بفرماييد

علی فاطمی
2014/03/04, 14:07
با سلام
ممنون از توجه شما، من با توابع vlookup و offset کارنکردم ممنون میشم روی فایل پیوست بالا یک نمونه مرغوم فرمائید

alieddy0
2014/03/04, 14:19
بنده قسمتي از كدتونو غير فعال كردم كه بعدا با توجه به سليقه خودتون اصلاح بفرماييد

علی فاطمی
2014/03/05, 07:26
با سلام و تشکر فراوان مشکل من حل شد.