PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جمع نزدن سلول ها

razemana
2014/03/07, 17:39
با سلام،یه سوالی داشتم شاید برای برخی از دوستان هم اتفاق افتاده باشه ، بعضی وقتا مثلا وقتی که یک شیتو از یه فایل اکسل move میکنم به یه فایل اکسل دیگه اونوقت داده هارو که وارد سلول ها میکنم بعد با موس اعدادو انتخاب میکنم مجموع اعدادو اکسل نشون نمیده و فرمول سام هم کار نمیکنه و مجبور میشم تک تک اعداد سلولها رو با هم جمع بزنم و کار بسیار سختیه واحتمال خطامم بالا میره،ممنون میشم راهنماییم کنین

~M*E*H*D*I~
2014/03/07, 18:47
با سلام،یه سوالی داشتم شاید برای برخی از دوستان هم اتفاق افتاده باشه ، بعضی وقتا مثلا وقتی که یک شیتو از یه فایل اکسل move میکنم به یه فایل اکسل دیگه اونوقت داده هارو که وارد سلول ها میکنم بعد با موس اعدادو انتخاب میکنم مجموع اعدادو اکسل نشون نمیده و فرمول سام هم کار نمیکنه و مجبور میشم تک تک اعداد سلولها رو با هم جمع بزنم و کار بسیار سختیه واحتمال خطامم بالا میره،ممنون میشم راهنماییم کنین

احتمالا داده های شما تبدیل به تکست شده برای رفع مشکل باید convert number کنید

2592

razemana
2014/03/07, 23:20
نه تکست هم نیست هر کاری میکنم رو جنرال میزارم و نامبر جواب نمیده

حسام بحرانی
2014/03/07, 23:43
نه تکست هم نیست هر کاری میکنم رو جنرال میزارم و نامبر جواب نمیده

با سلام ، دوست عزیز لطفاً فایلتون رو ( در صورت امکان ) ، ارسال کنید تا بررسی بشه .
با سپاس
ɦɛʂɑɱ ɓɑɦɾɑɳɨ (http://forum.exceliran.com/member.php?u=10018)