PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فایل های ورد در یک سلول ثابت نمیشن

yoosof-e-zahra
2014/03/09, 14:10
سلام دوستان
چه طور می تونم فایل ورد رو داخل یکی از سلولهای اکسل وارد کرده و ثابت در سلول مورد نظر نگه دارم
نمونه فایل رو گذاشتم
فایل های ورد در یک سلول ثابت نمی مونند و به راحتی جابجا می شوند
2617

Amir Ghasemiyan
2014/03/09, 14:24
سلام دوستان
چه طور می تونم فایل ورد رو داخل یکی از سلولهای اکسل وارد کرده و ثابت در سلول مورد نظر نگه دارم
نمونه فایل رو گذاشتم
فایل های ورد در یک سلول ثابت نمی مونند و به راحتی جابجا می شوند
2617

سلام دوست عزيز
اگه درست متوجه منظورتون شده باشم شما بايد شيت رو قفل كنيد و تيك مربوط به protect فايل هايي كه اتچ كردين رو هم بذارين. موقع قفل كردن شيت دو تيك اول رو از ليست بذارين باشه بقيه رو بردارين

yoosof-e-zahra
2014/03/09, 15:16
ممنونم ولی شما فایل رو دیدید؟
منظورم این نبود که قفل بشه
منظورم این بود که داخل یک سلول قرار بگیره چون هر دفعه ممکنه به لیست افرادی اضافه یا کم بشه
اگه فایل پرونده هر شخص ، مقابل نامش توی یک سلول بیاد خیلی خوب میشه
می خوام مثل اعداد داخل سلول قرار بگیره و در صورت لزوم کپی بشه جای دیگه و ...
یعنی دقیقا مثل یک عدد باهاش رفتار بشه

Amir Ghasemiyan
2014/03/09, 16:38
ممنونم ولی شما فایل رو دیدید؟
منظورم این نبود که قفل بشه
منظورم این بود که داخل یک سلول قرار بگیره چون هر دفعه ممکنه به لیست افرادی اضافه یا کم بشه
اگه فایل پرونده هر شخص ، مقابل نامش توی یک سلول بیاد خیلی خوب میشه
می خوام مثل اعداد داخل سلول قرار بگیره و در صورت لزوم کپی بشه جای دیگه و ...
یعنی دقیقا مثل یک عدد باهاش رفتار بشه

بله ديدم فايلتون رو.
اگه درست متوجه منظورتون شده باشم چيزي كه ميخواين ممكن نيست
شما ميتونين كاري كنين كه فايل وردتون با با تغيير اندازه سلول تغيير كنه يعني يجورايي به سلول بچسبه و مرتبط بشه. با كپي كردن سلول هم فايل وردتون هم كپي ميشه براي اين كار روي شيءتون راست كليك كنيد گزينه format object رو انتخاب كنيد. وارد تب properties بشيد و گزينه اول يعني move and size with cell رو انتخاب كنيد

راه ديگه اي به نظرم نميرسه :rolleyes:

yoosof-e-zahra
2014/03/09, 17:22
ممنونم ولی من این کار رو قبلا کرده بودم و مشکلش اینه که به راحتی جابجا میشه و به سلول نمی چسبه
فکر میکنم به یه همفکری نیاز داریم
هدف اینه که جلوی نام هر فرد پرونده اون شخص درج بشه و در ورد باشه قابل تغییر باشه
خودم یه چیزی همین الان به ذهنم رسید
اونم اینه که پرونده های همه افراد در یک شیت مجزا باشن
بعد توی شیت اصلی مون جلوی نام هر فرد در سلول مورد نظر یک button ایجاد بشه که با دبل کلیک روی اون پرونده فرد مورد نظر رو باز کنه
البته این ایده ایه که به ذهن حقیر رسیده چون از اکسل مقدار کمی بلدم همین رو هم نمی دونم چه جوری باید اجرا کرد
منتظر نظر و ایده های جدید دوستان هستیم

~M*E*H*D*I~
2014/03/09, 17:27
ممنونم ولی من این کار رو قبلا کرده بودم و مشکلش اینه که به راحتی جابجا میشه و به سلول نمی چسبه
فکر میکنم به یه همفکری نیاز داریم
هدف اینه که جلوی نام هر فرد پرونده اون شخص درج بشه و در ورد باشه قابل تغییر باشه
خودم یه چیزی همین الان به ذهنم رسید
اونم اینه که پرونده های همه افراد در یک شیت مجزا باشن
بعد توی شیت اصلی مون جلوی نام هر فرد در سلول مورد نظر یک button ایجاد بشه که با دبل کلیک روی اون پرونده فرد مورد نظر رو باز کنه
البته این ایده ایه که به ذهن حقیر رسیده چون از اکسل مقدار کمی بلدم همین رو هم نمی دونم چه جوری باید اجرا کرد
منتظر نظر و ایده های جدید دوستان هستیم

چرا از لینک کردن استفاده نمیکنید؟ اگر لینک بکار شما نیاد مجبورید از اکسس بهره ببرید و با یک فیلد از نوع attachment مشکل رو حل کنید

حسام بحرانی
2014/03/09, 18:21
چرا از لینک کردن استفاده نمیکنید؟ اگر لینک بکار شما نیاد مجبورید از اکسس بهره ببرید و با یک فیلد از نوع attachment مشکل رو حل کنید

با سلام ، من هم با آقای وطن پرست موافقم . لینک کردن در مقایسه با این روش ، باعث میشه حجم فایل اکسل خیلی بالا نره اما این روش ، حجم فایل رو خیلی بالا می بره . مثل اینکه چندین فایل ورد رو در یک فایل اکسل چسبانده اید . در خصوص حذف نام آیکون نیز در فایل زیر توضیحاتی داده شده . امیدوارم مفید باشد .
با سپاس
ɦɛʂɑɱ ɓɑɦɾɑɳɨ (http://forum.exceliran.com/member.php?u=10018)

yoosof-e-zahra
2014/03/09, 19:22
از لطف دوستان بسیار سپاسگزارم
خدا اجرتان دهد
یاعلی

امين اسماعيلي
2014/03/10, 01:16
با درود
بنده هم ایده ام اینه که شما تویه یه فولدر کنار فایلتون یا یه ای خاص از سیستمتون فایل های ورد رو به نام همون فرد یا به یه شماره خاص (کد منحصر به فرد اون شخص مثل کد پرسنلی) سیو کنید . بعد حالا یا لیست رو بیار تو کمبو یا با دبل کلیک رو نام فرد یا ....... فایل وردش باز بشه . که قبلا نمونه فایل عکس . pdf فکر میکنم انجام شده .