PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آرشیو فاکتورهای خرید

beheshty
2014/03/16, 18:34
سلام
اساتید عزیز
من از یک فایلی برای ذخیره فاکتورهای خرید اجناس مغازه استفاده میکنم که در زیر پیوست کردم
میخواستم دوستان در این موارد راهنماییم کنند
وقتی از طریق فرم نام کالا و قیمت را وارد میکنم بعضی کالاها که قبلا وارد شده پیغام میده که این کالا تکرای هست میخواستم به جای این پیغام بشه اطلاعات قیمت کالا را ویرایش کرد و همون کالا با قیمت جدید وارد بشه
یه جا برای جستجو میخوام و طوری باشه که با وارد کرد اولین حروف نام کالاهایی که با آن حروف وارد شده لیست بشه
لطفا اگه ایده های جدید هم در این زمینه دارید بیان کنید

فاکتور فروش (http://s5.picofile.com/file/8117073818/%D9%81%D8%A7%DA%A9%D8%AA%D9%88%D8%B1_%D9%81%D8%B1% D9%88%D8%B4.xlsm.html)

لطفا علت این ارور هم برای آپلود فایل در انجمن بیان کنید
http://s5.picofile.com/file/8117073742/error.jpg

mokaram
2014/03/17, 09:28
درباره سوال دومتون به وفور تو انجمن یافت میشه یه کم جستجو کنید
برای سوال اولتونم فایل پیوست را ملاحظه کنید

beheshty
2014/03/17, 22:21
ممنونم دوست خوبم عالی شده بود
یه نمونه فایل دارم که در زیر براتون میگذارم چه طور میشه فایل فاکتورم مثل این فایل بشه که جستجو داخل اون راحت باشه
البته قسمت کدش قفل هست
جامـــعه اکســــل ایرانــیـــان

فایل بالا بدون قفل پیوست شد

mokaram
2014/03/18, 10:36
یه نمونه فایل دارم که در زیر براتون میگذارم چه طور میشه فایل فاکتورم مثل این فایل بشه که جستجو داخل اون راحت باشه

خدمت شما

beheshty
2014/03/20, 00:47
ممنونم دوست خوبم
من کدهای که شما دادید داخل فرم فاکتور گذاشتم و فرم را تغیر دادم اما نمیدونم چرا فرم بهم ریخته هست
و جستجو مشکل داره

beheshty
2014/03/26, 19:53
سلام دوستان خوبم
من این فرم برای لیست کالا درست کردم
فقط 2 تا مشکل دارم در فرم نام کالا هایی که بلند هست به صورت کامل پیدا نیست و نمیخوام فونت اون هم کوچیک تر کنم آیا راه حل دیگه ای داره؟
در قسمت جستجو بعضی کالا ها جستجو نمیشه
مثلا "جو پوسکنده " وقتی حرف "ج" وارد میکنم نمیاره مشکل کجاست؟
مشکل دیکه اینه که وقتی این فرم باز باشه و ببندم فایلهای اکسل دیگه هم که باز هست بسته میشه
میشه کاری کرد که فقط خود این فایل بسته شود؟

~M*E*H*D*I~
2014/03/26, 20:50
برای این سوال

مثلا "جو پوسکنده " وقتی حرف "ج" وارد میکنم نمیاره مشکل کجاست؟

بر اساس نام کالا برات درستش کردم بقیه موارد رو هم شرطی کن درست میشه

اینکه چرا همه فایل ها بسته میشه چون نوشتی application.quit یعنی اپلیکیشن اکسل رو ببند باید ورک بوک رو ببندی

beheshty
2014/03/31, 22:37
دوستان خوبم از همکاری شما نهایت تشکر دارم
من این فایلو استفاده کردم اما یه مشکلی هست که وقتی در قسمت جستجو یه کالایی را جستجو کردم و میخوام پاک کنم و جستجوی جدید انجام بدم اگه بیش از حروف که نوشته پاک کنم این خطا را میده و باعث میشه تمام فایلهای اکسل که باز هست بسته بشه و اطلاعاتشون از دست میره
میشه کاری کرد کرد که فقط از ستون نام جستجو بشه و کمبو بکس برای انتخاب اصلا وجود نداشته باشه؟

~M*E*H*D*I~
2014/03/31, 22:47
دوستان خوبم از همکاری شما نهایت تشکر دارم
من این فایلو استفاده کردم اما یه مشکلی هست که وقتی در قسمت جستجو یه کالایی را جستجو کردم و میخوام پاک کنم و جستجوی جدید انجام بدم اگه بیش از حروف که نوشته پاک کنم این خطا را میده و باعث میشه تمام فایلهای اکسل که باز هست بسته بشه و اطلاعاتشون از دست میره
میشه کاری کرد کرد که فقط از ستون نام جستجو بشه و کمبو بکس برای انتخاب اصلا وجود نداشته باشه؟

نکته اول اینکه این فایلی که پیوست شده همونطور که اشاره کردم تنها بر اساس name درست هست برای بقیه آیتم ها خودتون باید زحمتش رو بکشید
نکته دوم بند الان مثلا با آدامس جستجو کردم که هرچی بت آدامس شورع میشه و وقتی پاکش میکنم لیست اکسپند میشه و اروری هم نمیده

beheshty
2014/03/31, 23:30
نکته اول اینکه این فایلی که پیوست شده همونطور که اشاره کردم تنها بر اساس name درست هست برای بقیه آیتم ها خودتون باید زحمتش رو بکشید
نکته دوم بند الان مثلا با آدامس جستجو کردم که هرچی بت آدامس شورع میشه و وقتی پاکش میکنم لیست اکسپند میشه و اروری هم نمیده
دستتون درد نکنه در رابطه با نکته اول من فقط میخواهم نام کالا جستجو بشه و با بقیه کار ندارم
وقتی در فرم یه کالای جدید ثبت کنی و بعد بخواهی یه کالایی جستجو کنی خطا میده

~M*E*H*D*I~
2014/04/01, 00:03
دستتون درد نکنه در رابطه با نکته اول من فقط میخواهم نام کالا جستجو بشه و با بقیه کار ندارم
وقتی در فرم یه کالای جدید ثبت کنی و بعد بخواهی یه کالایی جستجو کنی خطا میده

بررسی می کنم

beheshty
2014/04/01, 00:44
بررسی می کنم
مرسی پس لطفا این مورد هم برسی بفرمایید
وقتی کیبرد در حالت انگلیسی باشه و علامت " ] " یا " [ "برای جستجو تایپ کنیم هم ارور میده

~M*E*H*D*I~
2014/04/01, 10:50
مرسی پس لطفا این مورد هم برسی بفرمایید
وقتی کیبرد در حالت انگلیسی باشه و علامت " ] " یا " [ "برای جستجو تایپ کنیم هم ارور میده

در فایلی که بنده خدمت شما ارائه کردم هر کاراکتری غیر از کاراکترهای موجود تایپ بشه فقط لیست باکس رو خالی نشون میده و خطایی صادر نمیشه لطفا نوع خطا یا فایل رو قرار بدید تا بررسی کنم

beheshty
2014/04/01, 14:54
در فایلی که بنده خدمت شما ارائه کردم هر کاراکتری غیر از کاراکترهای موجود تایپ بشه فقط لیست باکس رو خالی نشون میده و خطایی صادر نمیشه لطفا نوع خطا یا فایل رو قرار بدید تا بررسی کنم

من فایل شما دوباره دانلود کردم و امتحان کردم باز خطا داد شاید فنت یا ویندوز من تاثیر داشته باشه تصویر خطا را قرار میدم

beheshty
2014/04/09, 03:00
سلام دوستان
من تو اینترنت سرچ می کردم به یه فایل اکسس دفتر تلفن برخوردم و یه کمی برای کار خودم سفارشی کردم
3 تا مشکل دارم دوستان لطف کنن راهنماییم کنند
میخوام وقتی نام کالا را وارد میکنم اگه نام تکراری بود ارور بده و بنویسه این نام تکراری هست و فقط قیمتها را ویرایش کنه
وقتی دارم کالای جدید ثبت میکنم وقتی نان کالا و مشخصات وارد شد و اینتر زدم خودش ثبت بشه و مکان نما به خانه نام کالا حرکت کنه ونیاز نباشه با موس روی بتون ثبت کلیک کنم
سر ستون های جدول چطور ویرایش کنم تا به جای تلفن 1 و 2 و ... نام کالا و تاریخ خرید و قیمت خرید .. نشان بدهد

پسوردفایل : 128380000

~M*E*H*D*I~
2014/04/09, 09:19
درود

روی فایل قبلی تغییراتی دادم ببین باز هم خطا میده

beheshty
2014/04/09, 18:55
درود

روی فایل قبلی تغییراتی دادم ببین باز هم خطا میده

ممنونم
متاسفانه باز هم خطا میده

~M*E*H*D*I~