PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حضور استاد شمس العلما در مشهد

Behnam
2014/03/25, 10:24
با توجه به حضور استاد سید احمد شمس العلما در مشهد،جلسه ای جهت دیدار با استاد هماهنگ گردیده است که از دوستان مشهدی علاقمند به حضور در این جلسه دعوت می گردد برای دیدار با استاد با آقای علیمحمدی از طریق شماره 09155016029 هماهنگی به عمل آورند

mokaram
2014/03/25, 10:37
به لطف حضور ولی نعمتمون آقا امام رضا (ع) تو مشهد ، هر چی نعمته ، هر چی امکاناته واسه مشهدی های عزیمونه
خوشا به حالتون :d

Behnam
2014/03/25, 10:48
به لطف حضور ولی نعمتمون آقا امام رضا (ع) تو مشهد ، هر چی نعمته ، هر چی امکاناته واسه مشهدی های عزیمونه
خوشا به حالتون :d
ما خیلی دوست داشتیم شما هم اینجا می بودی محمدرضا جان:joyous:
انشالله شما و بقیه دوستان هم اگر تشریف آوردید مشهد حتما اطلاع بدید،خوشحال میشیم از اساتیدی مثل شما میزبانی کنیم

mokaram
2014/03/25, 11:27
ما خیلی دوست داشتیم شما هم اینجا می بودی محمدرضا جان:joyous:
انشالله شما و بقیه دوستان هم اگر تشریف آوردید مشهد حتما اطلاع بدید،خوشحال میشیم از اساتیدی مثل شما میزبانی کنیم

بقیه دوستان که مسلماً جایگاه استادی دارن ولی همین که بنده حقیر رو تو جمعتون پذیرفتین نعمت بزرگی هست چه برسه به اینکه مشرف بشم مشهد الرضا خدمت امام رضا و اساتید بزرگواری مثل شما ;)

khakzad
2014/03/27, 11:44
سلام خدمت دوستان عزیز
بالاخره موفق به دیدار استاد شمس العلماشدیم :)
اینم عکس های دیروز که جناب دارابی فرمودن اپلود بشه
جای همه دوستانی که نبودن خالی....انشاله در فرصت های بعد
حاضرین:
استاد علیمحمدی و استاد شمس العلما
خانم گنجعلی،اقای دارابی و اقای مسعودیان و اقای امیری و خود بنده
279527962794

~M*E*H*D*I~
2014/03/27, 12:09
دوستان جای ما ، خیلی دوس داشتم بنده هم تو این جلسه حاضر باشم ولی توفیق حاصل نشد:(

امين اسماعيلي
2014/03/28, 05:10
با درود

مرسی بهنام خان. خیلی وقت بود استاد شمس رو ندیده بودم. استاد شمس کیارش پس کجاست :o

Behnam
2014/03/28, 12:07
با درود

مرسی بهنام خان. خیلی وقت بود استاد شمس رو ندیده بودم. استاد شمس کیارش پس کجاست :o
کیارش خان داشت اونطرف همه چیز رو بهم می ریخت امین جان:mad:،نگران اون نباش:apologetic:

Ali Parsaei
2014/03/29, 13:41
جالب بود،
براي همه دوستان آرزوي سالي پر بار را دارم،
از خانم خاکزاد هم براي عکس ها تشکر مي نمايم، خوب بود ترتيب دوستان را هم در عکسها ذکر مي کرديد که بقيه ما که از جمع شما دور هستيم نيز بيشتر با چهره اساتيد آشنا مي شديم.
البته ببخشيد مي دانم که وقتي اشاره به نوشته اي از نوشته هاي فوق مي کنم مي توانم آن را به عنوان نقل قول در بالاي عرايض خودم بياورم ولي قسمت: "پاسخ با نقل قول" سايت شما در کامپيوتر من خيلي به سختي لود مي شود، نمي دانم چرا!

shamsololama
2014/04/05, 15:09
با درود فراوان
این چند روز زحمات زیادی به استاد علی محمدی دادم انشالله جبران کنم و اینکه جای همه دوستانی که تشریف نداشتند خالی بود

sh_amar
2014/04/05, 16:05
سلااااااااااااام به همه دوستان قدیم و جدید

در سرزمین خاطره ها آنان که خوبند، همیشه سبزند ، و آنان که بزرگی و محبت در قلبشان جاریست همیشه به یاد می مانند.

خیلی دلم می خواست سعادت داشتم و منم تو این جمع بودم ، دلم برای همه دوستان و اساتید و تالار و اکسل خیلی تنگ شده
سالی سرشاز از موفقیت همراه با سلامتی برای همه عزیزان دارم

~M*E*H*D*I~
2014/04/05, 17:18
سلااااااااااااام به همه دوستان قدیم و جدید

در سرزمین خاطره ها آنان که خوبند، همیشه سبزند ، و آنان که بزرگی و محبت در قلبشان جاریست همیشه به یاد می مانند.

خیلی دلم می خواست سعادت داشتم و منم تو این جمع بودم ، دلم برای همه دوستان و اساتید و تالار و اکسل خیلی تنگ شده
سالی سرشاز از موفقیت همراه با سلامتی برای همه عزیزان دارم

سلام خانم نجفی

دل ما بیشتر تنگ شده بیشتر سر بزنید به دوستان قدیمی:o

mokaram
2014/04/05, 18:44
امکانش هست دوستان توی عکس را معرفی کنید تا با چهره دوستان بیشتر آشنا بشیم؟

~M*E*H*D*I~
2014/04/05, 19:14
امکانش هست دوستان توی عکس را معرفی کنید تا با چهره دوستان بیشتر آشنا بشیم؟

عکس اول از سمت چپ اون آخرین نفر بهنامه اونی که کلاه داره جناب علی محمدی آقایی که کنار جناب علی محمدی واستاده استاد شمس العلما بقیه رو هم خانم خاکزاد معرفی کنن
:cool:

khakzad
2014/04/05, 22:11
خب چرا از سمت چپ معرفی کردین ؟ :D( سمت چپ اخرین نفر میشه سمت راست که :o)
از سمت چپ بنده و خانم گنجعلی!

khakzad
2014/04/05, 22:19
اهان دو نفر دیگه هم بودن
اقای مسعودیان که بجای اقای دارابی ایستادن
اون اقایی هم که توی هر دو عکس مشترک هستن اقای امیری هستن

Behnam
2014/04/14, 11:41
خب دوستان از طریق عکس با ما خوش تیپ های مشهدی آشنا شدند:o،یه 2 تا عکس از مهدی،امیر و علیرضا هم دارم که بعدا آپلود میکنم همینجا،اما ما با مدیران عزیز دیگمون که خیلی از ما فاصله دارند و فقط افتخار شنیدن صداشونو داشتیم،از لحاظ چهره آشنایی نداریم متاسفانه،چه خوبه که دوستان اگر مایلند عکسی از خودشون بذارند بیشتر آشنا شیم باهاشون
آقا امین اسماعیلی،آقا حسام،آقای حسنی،اقا کمیل و ....

~M*E*H*D*I~
2014/04/14, 11:53
خب دوستان از طریق عکس با ما خوش تیپ های مشهدی آشنا شدند:o،یه 2 تا عکس از مهدی،امیر و علیرضا هم دارم که بعدا آپلود میکنم همینجا،اما ما با مدیران عزیز دیگمون که خیلی از ما فاصله دارند و فقط افتخار شنیدن صداشونو داشتیم،از لحاظ چهره آشنایی نداریم متاسفانه،چه خوبه که دوستان اگر مایلند عکسی از خودشون بذارند بیشتر آشنا شیم باهاشون
آقا امین اسماعیلی،آقا حسام،آقای حسنی،اقا کمیل و ....

آقا منو شطرنجی کن فقط:p