PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Option Compare Database

m.estreji
2014/03/28, 13:13
سلام دوستان
کسی میتونه بگه این تکه کد به چه معنیه و چرا توی سیستم من ایراد میگیره و رنگش روئ قرمز میکنه؟

Option Compare Database

امين اسماعيلي
2014/03/28, 14:13
با درود
این مورد تو اکسس هست یا اکسل
"Option Compare Database can only be used within Microsoft Access. This results in string comparisons based on the sort order determined by the locale ID of the database where the string comparisons occur."
این نوع compare فقط تو اکسس قابل استفاده هست.
تو تالار مربوطه بهتر به جواب میرسین

m.estreji
2014/03/28, 14:34
ممنون امین جان ولی مطمئن هستم این کد تو فایلهای اکسل هم قابل استفاده اس.
ولی نمیدونم چرا تو لب تاپم ایراد میگیره ولی تو سیستم خونگیم ایراد نمیگیره ؟

امين اسماعيلي
2014/03/28, 22:02
با درود سر کار خانم Estreji من زیاد رو این مورد اطلاع ندارم چون تا حالا تو اکسل باهاش برخورد نکردم و هر جا هم دارم میخونم دربارش نوشته شده که تو vba اکسس کاربرد داره. نمیدونم دقیق شرمنده ام

Option Compare Statement (http://msdn.microsoft.com/en-us/library/aa266181%28v=vs.60%29.aspx)

امين اسماعيلي
2014/03/28, 22:12
با درود
هر دو سیستم ورژن اکسل هاشون یعنی office یکی هستش و اینکه ببین که object library ها تو هر دو یکی هستند یعنی تیکشون خورده. قسمت reference vba کامپیوتر خونگیتو با لب تاپ ات مقایسه کن ببین تیکی کم نداره

~M*E*H*D*I~
2014/03/28, 22:41
این عبارت در اکسس مورد استفاده قرار می گیره و در اکسل قابل شناسایی نیست در اکسل برای مقایسه متغیر باینری یا تکست باید به صورت option copmare text یا Option Compare Binary مورد استفاده قراره بگیره