PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كتابهاي حسابداري در اكسل

mrexcel
2010/02/13, 11:02
خيلي ها ميخواهند بدونند بهترين كتاب در زمينه اكسل چي هست يا در رشته حسابداري كتاب خوب و معتبري هست يا نه بايد بگم من مجبور بودم كتابهاي زيادي را بررسي كنم با اطمينان ميگم در صورتي كه اكسل را به صورت كاربردي ياد نگيريد اين كتابها خيلي مفيد واقع نميشوند.پس اول بايد كار با اكسل را ياد بگيريد
و كتابهاي خارجي را خيلي بهتر از كتابهاي داخلي ديدم
http://www.ebookchm.com/ebook___Financial-modeling-with-Crystal-Ball-and-Excel--raPIDSHARE_.html

amator
2010/03/26, 18:38
خيلي ها ميخواهند بدونند بهترين كتاب در زمينه اكسل چي هست يا در رشته حسابداري كتاب خوب و معتبري هست يا نه بايد بگم من مجبور بودم كتابهاي زيادي را بررسي كنم با اطمينان ميگم در صورتي كه اكسل را به صورت كاربردي ياد نگيريد اين كتابها خيلي مفيد واقع نميشوند.پس اول بايد كار با اكسل را ياد بگيريد
و كتابهاي خارجي را خيلي بهتر از كتابهاي داخلي ديدم
http://www.ebookchm.com/ebook___Financial-modeling-with-Crystal-Ball-and-Excel--raPIDSHARE_.html

باسلام
بعد از تسلط کامل بر اکسل شما چه منبعی رو برای سمت و سوق دادن به فیلد حسابداری در اکسل پیشنهاد می کنین :huh:

jalil_jafarzadeh
2010/03/28, 00:42
با سلام
همان طور كه ميدونيد حسابداري قبل از اينكه يك علم باشد يك فن وهنر بود
وباز همين طور كه ميدانيد كليه نرم افزار هاي حسابداري در بازار با توجه به موقعيت كاري نوشته شده ومن نديدم از excel استفاده كرده باشند.
ولي اگر ابتدا فرض كنيم ميخواهيم حسابداري دستي (نوشتاري)داشته باشيم ودانه دانه دفتر ها رابسازيم و از ابزار هاي excel انها را نهم مرتبط كنيم ميتوان انرا ساخت .فقط 2عيب دارد

من تا حوددي انرا انجام دادم وبمرور يك يك عمليات حسابداري را به ان اضافه كردم. ولي دوست دارم از تجربيات دوستان استفاده كنم تشكر
با عرض معذرت خداحافظ
جليل جعفرزاده

bokhi
2010/04/01, 20:26
سلام
باعرض خسته نباشید
لطف کنید کتابهای pdf در زمینه اکسل خصوصا مثال های کاربردی کاربرد اکسل در حسابداری آپلود کنید
از زحمات شما اعضا محترم تشکر می کنیم
با تشکر

mrexcel
2010/05/28, 08:59
حجم كتابها بيش از 40 مگابايت است ولي سي دي آماده شده است كه بهترين كتابها در ان موجود ميباشد قابل ارائه است

homai
2011/02/01, 19:31
حجم كتابها بيش از 40 مگابايت است ولي سي دي آماده شده است كه بهترين كتابها در ان موجود ميباشد قابل ارائه است

سلام وعرض ادب
یعنی این فایل در خصوص مثال های کاربردی کاربرد اکسل در حسابداری است؟؟؟

چطور میتونیم این کتاب رو دریافت کنیم
البته اگه لینک دانلودش روهم بذارید شاید دوستانی بتونند دانلود کنند.

ممنون از راهنماییتون

frarshadh
2011/02/10, 11:54
در راستای صحبتهای دوست عزیز jalil_jafarzadeh باید بگم که :

حتی اگر هم یک شرکت یا موسسه از نرم افزار حسابداری استفاده کند (حتی از بهترین نوعش)

باز هم نیاز به نرم افزار پرکاربرد و محبوب اکسل دارد

miladlaky
2011/11/28, 00:39

سلام دوست عزیز اگه حجم کتاب 400 مگ هم باشه من دانلودش میکنم چون کتاب اکسلی که در مورد حسابداری باشه خیلی کم یا نیس .ممنون میشم اگه لینک دانلودشو بزاری .یه ثوابی هم خودت میکنی !:angel:

mani_majidi
2011/11/28, 13:58
با سلام
شنا را به خدا قسم ما را هم بی نصیب نگذارید .
ممنون

intro
2011/12/13, 18:47
باسلام؛ بنده هم بانظردوستمون موافقم بيش از يك دهه است كه از نرم افزارهاي حسابداري مختلف كاركردم وبه جرات ميتونم بگم كه نرم افزاري نديدم كه همه گزارشات مخصوصا گزارشات مديريتي را داشته باشه . باتوجه به نوع شركت ، سليقه مديريتي ، الزامات قانوني و.... گزارشات مختلفي نياز هست كه برنامه نويسها از عهده آنها بر نمي آيند بنابراين نرم افزار دلچسب اكسل به كمك ما خواهد اومد و خيلي از موارد راحتي بدون اينكه از برنامه نويسي چيزي هم بدوني دراختيار تون خواهد گذاشت.