PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جستجو در يك شيت ونمايش در شيت ديگر

homai
2011/01/10, 09:30
سلام وعرض ادب واحترام
صبحتون بخير
در يك شيت اطلاعاتي پرسنلي داريم حال درشيت دوم ميخوايم اگه عدد كد ملي رو وارد كنيم تمام مشخصات اون رديف (در شيت يك) براي ما در شيت دو نمايش داده شود.

باتشكر

shamsololama
2011/01/10, 10:23
با درود فراوان

این کار رو اگر بخواهی با تابع انجام دهی می توانی با ترکیب Index و Match انجام دهی
=INDEX(Sheet1!B1:B1000,MATCH(Sheet2!D3,Sheet1!A1:A 1000,0))

در صورتی هم با کد بخواهی این کار را انجام دهید با حلقه For each می توانی این کار رو انجام دهید

mrexcel
2011/01/10, 16:29
غير از جواب كه استاد دادند ميتوان از تابع vlookup هم استفاده نمود
نمونه ارائه شده در help نرم افزار را مشاهد كنيد

keramat
2011/01/13, 20:13
با سلام خدمت اساتید مخصوصا استاد شمس العلما

چگونه میتوان در کاربرگی جستجو نمود و در کاربرگ دیگر نمایش داد (در واقع دو فایل اکسل)
با تشکر

shamsololama
2011/01/14, 07:29
با درود فراوان
اینکه شما فرمودید چند حالت دارد یکی اینکه در فایلی که باز است و کار میکینم جواب را دریافت کنیم (جستجویی که در فایلی دیگر انجام شده)و یا اینکه در فایلی که باز است و روی آن کار میکنیم جستجو انجام داده و در فایلی دیگر ذخیره کند که باز هم بستگی دارد که در نظر داشته باشیم که یک فایل جدید ایجاد شده و نتیجه جستجو در آن ذخیره شود و یا فایل از قبل وجود داشته باشد .
به هر حال هرکدام از این موارد که باشد قابل انجام شدن است و اگر هم این کار بخواهید با تابع انجام دهید همان تابع که در پست قبل گذاشته ام و یا تابعی که استاد علی محمدی فرمودن رو با اضافه کردن آدرس ورک بوک می توانی اطلاعات را فراخوانی کنی

MRDJAVANMARDI
2011/02/13, 13:17
سلام
اگر ممکن هست یه فایل اکسل نمونه بگذارید

shamsololama
2011/02/13, 13:42
با درود فراوان
من مواردی رو که خدمت شما عرض کردم نفرمودید که کدام مد نظر شماست
لطفا یک فایل نمونه را برایم بفرستید و بگوئید که می خواهید به چه صورت برنامه ریزی شود و چه کاری انجام بگیرد تا رو ی فایل شما انجام دهم و فایل را خدمتان ارسال کنم