PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [حل شده] پیست کردن در حالت فیلتر

bnyamin
2014/04/06, 19:13
با عرض سلام و ارادت
در حالتی که شیط ما فیلتره می خواهیم اعدادی را پیست نمائیم ؛ ولی مشکل اینجاست که آن اعداد , داخل سلولهای فیلتر شده نیز قرار میگیرند ولی نمیخواهیم که اینگونه باشه , یعنی فقط سلولهایی که تحت فیلتر نیست پذیرای پیست ما باشند .

misammisam
2014/04/06, 21:43
با عرض سلام و ارادت
در حالتی که شیط ما فیلتره می خواهیم اعدادی را پیست نمائیم ؛ ولی مشکل اینجاست که آن اعداد , داخل سلولهای فیلتر شده نیز قرار میگیرند ولی نمیخواهیم که اینگونه باشه , یعنی فقط سلولهایی که تحت فیلتر نیست پذیرای پیست ما باشند .

سلام
دوست من شما با مطلالعه بيشتر در قسمت فيلتر كردن حتما به راحتي اين مشكلتونو ميتونيد حل كنيد .
در كل سوال شما خيلي نامفهومه ، يه نمونه فايل بزار يا توضيح بيشتري بده .

khakzad
2014/04/06, 22:48
سلام
اول محدوده فیلتر شده رو انتخاب کنید
با استفاده از ابزار go to>special<visible cells only
می تونید محدوده نمایان رو انتخاب کنید و بعدا گزینه paste
موفق باشید

~M*E*H*D*I~
2014/04/07, 07:52
معمولا با کپی کردن اطلاعات در محدوده فیلتر شده اطلاعات فقط در سلول های قابل مشاهده پیست میشه ، خاطرم هست یک بار با این مشکل مواجه شدم دلیل خاصی براش پیدا نکردم و با روش خانم خاکزاد مشکل برطرف شد در مجموع این اتفاق خیلی نادره و همیشگی نیست

bnyamin
2014/04/07, 13:13
سلام
اول محدوده فیلتر شده رو انتخاب کنید
با استفاده از ابزار go to>special<visible cells only
می تونید محدوده نمایان رو انتخاب کنید و بعدا گزینه paste
موفق باشید
با عرض احترام
فکر کنم سوال رو با مثال توضیح بدهم بهتر باشه اعداد یک تا ده در ستون a هستند و در ستون c هم اعداد یک تا پنج از ردیف مثلا دوازده به بعد حال ستون a رو اعداد فردشو فیلتر می کنیم و پنج عدد میمونه حال پنج عدد ستون c رو می خواهیم در جلوی اعداد فیلتر شده یعنی ستون b قرار بدهیم و ... (مشکل اینجاست !!)

bnyamin
2014/04/07, 17:23
سلام
دوست من شما با مطلالعه بيشتر در قسمت فيلتر كردن حتما به راحتي اين مشكلتونو ميتونيد حل كنيد .
در كل سوال شما خيلي نامفهومه ، يه نمونه فايل بزار يا توضيح بيشتري بده .
با سلام
در پست پنجم یک نمونه از در خواستم رو قرار دادم و مثال در موردش رو هم توضیح دادم

حسام بحرانی
2014/04/07, 17:50
با سلام
دوست عزیز ، قبل از فیلتر کردن ، در سلول B2 این فرمول را بنویسید و درگ نمایید . برای درک بهتر و الگو گرفتن ، فایل زیر را ملاحظه نمایید .

=IF(A2="";"";SUBTOTAL(103;$A$1:A2))
با سپاس
ɦɛʂɑɱ ɓɑɦɾɑɳɨ (http://hesam.bahrani@yahoo.com)

bnyamin
2014/04/08, 16:34
با عرض سلام و ارادت
آقا حسام این پاسخی که شماداده اید فکر نمی کنم جواب درخواست بنده بوه باشد .
بنده درخواستم رو در قالب یک فیلم 30ثانیه ای در ذیل قرار داده ام

امين اسماعيلي
2014/04/08, 18:41
با درود
دوستای گلم با صحبتی که باهشون داشتم و اینکه فیلم رو دیدم ایشون برعکس میخوانعمل کنن یعنی یه سری داده رو میخوان بیارن جلوی یه ستون فیلتر شده قرار بدن و وقتی فیلتر رو برداشتن همنجایی که فیلتر بوده باسه. متاسفانه راه غیر vba من الان به ذهنم نمیرسه. دوست عزیز من یه کد نوشتم مختص همین شرایطی که الان داری. ارتقاع کد و اینکه اون ستون ها کم و زیاد بشن با خودته هاااااااااا. ببین این کدو واسه یه دکمه میزاری و اجراش میکنی . تمام

Private Sub CommandButton1_Click()
Application.ScreenUpdating = False
On Error Resume Next
For Each m In Sheet1.Range("C13:C17")
m.Select
Selection.Copy
For Each b In Range("B2:B11")
If Rows(b.Row).Hidden = False And b.Value = "" Then
b.Select
Selection.PasteSpecial Paste:=xlPasteValues, Operation:=xlNone, SkipBlanks _
:=False, Transpose:=False

Exit For
End If
Next b
Next m
Application.CutCopyMode = False
ActiveSheet.AutoFilter.ShowAllData
Application.ScreenUpdating = True
End Sub

همونطور که میبینی من برای کلید شماره 1 نوشتم یعنی. شما خطوط بین رو باید برای کلید خودت بنویسی

enme
2014/11/29, 11:15
با درود
دوستای گلم با صحبتی که باهشون داشتم و اینکه فیلم رو دیدم ایشون برعکس میخوانعمل کنن یعنی یه سری داده رو میخوان بیارن جلوی یه ستون فیلتر شده قرار بدن و وقتی فیلتر رو برداشتن همنجایی که فیلتر بوده باسه. متاسفانه راه غیر vba من الان به ذهنم نمیرسه. دوست عزیز من یه کد نوشتم مختص همین شرایطی که الان داری. ارتقاع کد و اینکه اون ستون ها کم و زیاد بشن با خودته هاااااااااا. ببین این کدو واسه یه دکمه میزاری و اجراش میکنی . تمام

Private Sub CommandButton1_Click()
Application.ScreenUpdating = False
On Error Resume Next
For Each m In Sheet1.Range("C13:C17")
m.Select
Selection.Copy
For Each b In Range("B2:B11")
If Rows(b.Row).Hidden = False And b.Value = "" Then
b.Select
Selection.PasteSpecial Paste:=xlPasteValues, Operation:=xlNone, SkipBlanks _
:=False, Transpose:=False

Exit For
End If
Next b
Next m
Application.CutCopyMode = False
ActiveSheet.AutoFilter.ShowAllData
Application.ScreenUpdating = True
End Sub

همونطور که میبینی من برای کلید شماره 1 نوشتم یعنی. شما خطوط بین رو باید برای کلید خودت بنویسی

سلام؛
یعنی راهی غیر از کد و vba نداره؟؟؟