ورود

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هزار و یک شب اکسل - شب بیست و چهارم - آموزش VBA - Message Boxes

امين اسماعيلي
2014/04/17, 05:47
با درود
دیگه امشب نرفتم سراغ حکایت مستقیم میریم سر داستان . فوتبالم داشت دیگه مجبور شدم تا الان که 20دقیقه به 6 صبحه بیدار بمونم که قصه بچه ها عقب نمونه . امشب دیگه کار از قصه گذشته و یک مبحث مهم کد نویسی رو آموزشش رو نوشتم که سعی کردم غلط املایی نداشته باشه و بعضیا بخندن بهم خودشون میدونن. این اموزش رو دوستان میخونن و بعدا کسی اگر تو این مورد سوال داشت جواب بشه همین فایل و دیگه دیگه .

Introducing VBA Message Boxes

تنبلیم نکنین خوب بخونینش . خدایی از قبل بیشتر زحمتشو کشیدم . اگر ببینم جواب دوستی به این مطلب برگرده و شما ................ کردین من میدونمو شما
خوب برم بخوابم که مردم به خدا بعدم میگن شیرازیاااااااااااااا .................

Behnam
2014/04/17, 08:16
اولا که ممنون از قصه های شبانه(البته این یکی صبحانه بود) امین آقا که بینهایت عالی است
ثانیا اینکه بگم دقیقا اون بعضیا منظورش من بودم:D
و ثالثا هم قشنگ خوندم مطلبتو،4 تا غلط داشتی بعلاوه جمله بندی های بعضا اشتباه که با ارفاق میشی 16:eagerness:

Ali Parsaei
2014/04/17, 11:01
اولا که ممنون از قصه های شبانه(البته این یکی صبحانه بود) امین آقا که بینهایت عالی است
ثانیا اینکه بگم دقیقا اون بعضیا منظورش من بودم:D
و ثالثا هم قشنگ خوندم مطلبتو،4 تا غلط داشتی بعلاوه جمله بندی های بعضا اشتباه که با ارفاق میشی 16:eagerness:
ببينم اين موضوع غلط املايي چيه؟ يعني به آقا امين بابت غلط املايي خرده گرفته ايد؟ اين بنده خدا که نوشته هايش خوب است، پس اگر به ايشان اشکال بگيريد به خانم ... (که اسمش را نمي برم);) چي بايد بگيد؟ امکان ندارد پستي بنويسند و چهار پنج تا غلط املايي نداشته باشد!
يا شايد يک اشتباه از اون اشتباه هاي آبروريزي در املا داشته است که کلي خنديده ايد؟

Behnam
2014/04/17, 11:17
ببينم اين موضوع غلط املايي چيه؟ يعني به آقا امين بابت غلط املايي خرده گرفته ايد؟ اين بنده خدا که نوشته هايش خوب است، پس اگر به ايشان اشکال بگيريد به خانم ... (که اسمش را نمي برم);) چي بايد بگيد؟ امکان ندارد پستي بنويسند و چهار پنج تا غلط املايي نداشته باشد!
يا شايد يک اشتباه از اون اشتباه هاي آبروريزي در املا داشته است که کلي خنديده ايد؟
نه بابا خرده نگرفتیم،اما چون خیلی خودمونی مینویسه غلط زیاد داره،بعدم من که نگفته بودم،خودش گفت بعضیا دیگه گفتم بگم که علامت سوال رو مغز بچه ها پاک شه که اون بعضیا منم:rolleyes:

mokaram
2014/04/17, 11:43
آقا امین چرا اصرار داری بگی شیرازیا ......... بچه ها چیزی نمیگن شما حداقل چیزی نگو ( شوخی کردم حرف نداری ) :Barcelona:

امين اسماعيلي
2014/04/17, 13:36
با درود
قربون همتون برم من. مزاح بود اون آقا بهنام گلم مزاح کردن من با ایشون نبودم که. سوادم زیاد نمیکشه . اگر بخوام اشتباه نکنم که هیچی .... زبان خودمونی رو هم من قصه دارم میگم کتاب ننوشتم که، خو قصه است . بهنام برات دارمممممممممم. ممنون از همتون. امیدوارم که فایل اخر بدردتون بخوره و اینکه یه ورژن دیگه هم بسته بخودتون ممکنه داشته باشه هاااااا