PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر مهم تقدیر و تشکر از دوستی عزیز مدیری پرتلاش و بی ادعا

~M*E*H*D*I~
2014/04/20, 08:42
درود

قصد دارم از جانب همه کاربران و مدیران انجمن تشکر کنم از دوستی عزیز که به واقع خیلی برای انجمن زحمت میکشه ، در یک سال اخیر بدون هیچ چشم داشتی برای پابرجا بودن و پیشرفت انجمن وقت و انرژی فراوانی صرف کرده ، شاید در ظاهر این زحمات دیده نشه اما بنده شاهد این زحمات بودم.

به این وسیله از دوست عزیزم و سرپرست خستگی ناپذیر انجمن بهنام دارابی به نمایندگی از جانب همه اعضای انجمن تشکر میکنم و لوح ویژه انجمن رو از جانب همگی تقدیم می کنم به ایشون

http://www.forum.exceliran.com/images/medals/newmedal/akhlagh.gif

بهنام عزیز خسته نباشی و امیدوارم در تمام زندگی این تلاش و خستگی ناپذیری پایدار باشه.

mokaram
2014/04/20, 09:50
جناب آقای بهنام دارابی بنده هم به نوبه خودم تقدیر و سپاسگزاری می کنم از زحمات بی شائبه شما امیدوارم که هر روز با توان و تلاش بیشتر به جهت پیشبرد اهداف عالیه انجمن گام های استواری بردارین و بدونین که همه بچه ها هم قدر زحمات شما و امثال شما اساتید را میدونن

حسام بحرانی
2014/04/21, 01:18
با سلام
من هم به نوبه خودم از تلاش های بی وقفه و مستمر دوست عزیز و مدیر شایسته انجمن ، آقا بهنام عزیز ، کمال تشکر و قدردانی رادارم . آقا مهدی ، به خوبی حق مطلب را ادا نمودند و حقیقتاً آقای بهنام دارابی ، از سرمایه های ارزشمند و تمام نشدنی سایت هستند . برای دوست محبوب ، محجوب و بی ادعای سایت ، جناب آقای
بهنام دارابی
آرزوی بهترین ها رو دارم .
با سپاس
ɦɛʂɑɱ ɓɑɦɾɑɳɨ (http://forum.exceliran.com/member.php?checked=rnd35sec&u=10018)

e*l*h*a*m
2014/05/01, 12:14
من هم به سهم خود از تلاش بی شائبه شما دوست عزیز آقای بهنام دارابی تشکر و سپاس می کنم امید که در لحظه لحظه زندگی پیروز و شاد باشید

Ali Parsaei
2014/05/22, 10:01
شايد تشکر خشک و خالي از هزار تا بد و بيراه هم بدتر باشه! ولي من هم از ايشان تشکر مي کنم!:) (ببخشيد بهنام جان بيشتر از اين فعلا" کاري از دستم بر نيامد، انشا الله بعدها بتوانيم جبران کنيم)
ايشان واقعا" جزو افراد متواضع، با ادب و زحمتکش سايت مي باشند.
ضمنا" دوستان زير اين نوشته من نبايد تشکر بزنيد، در اصل يک جايي بايد دگمه تشکر را بزنيد که به حساب دوست عزيزم جناب دارابي ثبت شود، نه به حساب من!:)

Behnam
2014/05/22, 10:21
ممنون از لطف همتون
باور کنید یا نکنید حقیقت اینه من کار خاصی انجام نمی دم:D والا بخدا:o
حالا شما که تشکر کردید اما از امشب تازه کار ما با شما شروع میشه:laugh5:
برنامه ها داریم امشب تو انجمن
جلسه خیلی مهمه
فراموش نشه دوستان گلم:victorious: