PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازگشایی رمز انقبیل از فایل های اکسل چگونه است ؟

امیر رضا
2014/04/30, 20:46
3226
سلام به همه دوستان عزیز

همانطور که از عکس متوجه موضوع میشید یه توضیح کوچولو هم بدم خییییییییییلی خیییییییییییییییییلی گیرم برای باز کردن پسورد اینقبیل فایل هایی که اینجوری ذخیره میشن چطور دور بزنیم واقعا قضیه حیثیتی شده دارم به وجودیتم شک میکنم دوستان راهکاری - لینکی - معجزه ای - شعبده ای

شبتون شیک

Amin_D
2014/04/30, 21:28
باید با نرم افزار پسورد رو برداری!!!

امیر رضا
2014/04/30, 21:31
باید با نرم افزار پسورد رو برداری!!!

خب با چه نرم افزاری من دنبال یه نرم افزارم که بچه ها اکثرا از اون برای اینکار استفاده کرده باشن و راضی هم باشن اگر نه که میدونستم با چاقو نمیشه بازش کرد لینکی اسمی / !!

امیر رضا
2014/04/30, 21:32
بچه ها واقعا به کمک احتیاج دارم فردا صبح چکار کنم ضایست دیگه من چند تا نرم افزار دیدم ولی ...

Amir Ghasemiyan
2014/04/30, 21:39
بچه ها واقعا به کمک احتیاج دارم فردا صبح چکار کنم ضایست دیگه من چند تا نرم افزار دیدم ولی ...

بهترين نرم افزاري كه من تو اين زمينه ديدم accent* office password recovery هست.
سيستم خودم مشكل داره نتونستم ازش استفاده كنم ولي جناب وطن پرست چند براي ازش استفاده كردن و راضي بودن.

امیر رضا
2014/04/30, 22:16
بهترين نرم افزاري كه من تو اين زمينه ديدم accent* office password recovery هست.
سيستم خودم مشكل داره نتونستم ازش استفاده كنم ولي جناب وطن پرست چند براي ازش استفاده كردن و راضي بودن.

به این میگن جواب

استاد ممنون از شما

parslian
2014/06/19, 11:36
البته نرم افزار خوب دیگه هم هستش برای باز گشایی پسورد فایل های آفیس و ویندوز و نامش Password Recovery Bundle 2014 هستش :cool: