PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خطا در مقایسه دو تکست باکس

علی فاطمی
2014/05/18, 07:36
با سلام . دیروز تقریبا روانی شدم مقایسه دوتا تکست باکس با یه روش ساده رو اعصابم بود................
اگر فایل پیوست رو ملاحظه کنین ، توی یوزر فرم سه تا تکست باکس قرار داره در AfterUpdate تکست باکس دوم کدی نوشتم که اگر تکست دو از تسکت یک بزرگتر بود توی تکست سه کلمه ok وگرنه کلمه error رو بیاره توی مقایسه بعضی از اعداد خطا داره مثلا به ترتیب 3 و 10 یا 7 و 15 و .......
لطفا راهنمایی کنین ممنون.

~M*E*H*D*I~
2014/05/18, 07:59
مقادیری که در تکست باکس وارد میشن از نوع استرینگ هستند مقایسه استرینگ ها معنا نداره اصلا مثل اینکه بگیم علی > رضا معنی نمیده ، لذا همه تکست باکس هارو در تابع val قرار بده مثلا

Val(TextBox2.Text)

علی فاطمی
2014/05/18, 10:11
مقادیری که در تکست باکس وارد میشن از نوع استرینگ هستند مقایسه استرینگ ها معنا نداره اصلا مثل اینکه بگیم علی > رضا معنی نمیده ، لذا همه تکست باکس هارو در تابع val قرار بده مثلا

Val(TextBox2.Text)

بسیار سپاسگذارم

Javid Mokhtari
2014/05/18, 11:58

Val(TextBox2.Text)

با سلام.
ولی به نظر من علی > رضا معنی میده.;)

~M*E*H*D*I~
2014/05/18, 12:49
با سلام.
ولی به نظر من علی > رضا معنی میده.;)

البته به شرطها و شروطها شاید معنی بده:p