PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجربیات اکسلی حسابداران

javadsar
2014/05/18, 09:43
http://exceliran.com/up/up/025f20eb7b6cba650b3942044d8ca205.jpg (http://www.exceliran.com)

سلام بر دوستان و اساتید و خصوصا همکاران عزیز فعال در رشته حسابداری ........ حقیقتش چون خواستم این انجمن فعال تر بشه خواستم حرکتی کرده باشم . به هرحال همه دوستان اذعان دارند که نرم افزار اکسل خیلی حق گردن جامعه حسابداری و حسابداران داره ..... به همین خاطر از دوستان فعال در زمینه حسابداری (مالی و مالیاتی و صنعتی ) خواهش میکنم تشریف بیارند و تجربه خودشون در استفاده از اکسل را در زمینه هایی که به حسابداری ربط داره بازگو کنند و با ارائه فایل توضیح بدهند که چطور اکسل مشکلشون رو حل کرده .

javadsar
2014/05/18, 09:48
اولین پست رو خودم خواستم بذارم که چون از محل کار به اینترنت متصل شده بودم و تدابیر امنیتی اجازه آپلود فایل را نمیداد به دوستان وعده میدهم که بزودی یک فایل در زمینه تسهیم ریاضی (دو طرفه)هزینه های سربار ارائه خواهم نمود ................میدونم که خیلی از صنعتی کارها دنبالش هستند.........یا علی تا بعد

javadsar
2014/05/19, 22:50
به نام خدا
به دوستان قول داده بودم که در زمینه تسهیم سربار به روش 2 طرفه که مشکلترین و البته دقیق ترین روش جهت تسهیم سربار می باشد فایلی ارائه دهم ........الوعده وفا.......البته با این پیش فرض که به اصول بهای تمام شده مشرف هستید فایل را از لینک زیر میتوانید دریافت کنید. اگر سوالی داشتید در خدمت خواهم بود .
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=2f21a3882c8622c1917a20cb0ac23fe7

~M*E*H*D*I~
2014/05/20, 07:45
با تشکر از جواد عزیز

لطفا سایر دوستان حسابدار هم تجربیات ارزنده خودشون رو به اشتراک بگذارند و با معرفی این تایپیک به دوستان خودشون کمک کنند تا مجموعه ارزشمندی از تجربیات مختلف رو گردآوری کنیم

Alireza
2014/05/21, 11:51
سلام به دوستان عزیز
خوشحالم جمع بچه های حسابداری هم داره جمع میشه .
بنده هم درخدمت دوستان هستم سعی میکنم فایلهای کاربردی با استفاده روزمره برای همه را ارسال کنم ، چون فایلهای من همه در راستای کارم هست و مجبورم برای استفاده عمومی دوستان تغییراتی بدم سعی میکنم در فواصل زمانی فایلهای برای استفاده دوستان تهیه و ارسال کنم .

javadsar
2014/05/21, 12:49
سلام به دوستان عزیز ;خوشحالم جمع بچه های حسابداری هم داره جمع میشه . بنده هم درخدمت دوستان هستم سعی میکنم فایلهای کاربردی با استفاده روزمره برای همه را ارسال کنم ، چون فایلهای من همه در راستای کارم هست و مجبورم برای استفاده عمومی دوستان تغییراتی بدم سعی میکنم در فواصل زمانی فایلهای برای استفاده دوستان تهیه و ارسال کنم .

ممنون از علیرضا گل .....بچه محل خودمان.;)
علیرضا جان من مطمئنم به محضی که بچها حسابهای سال 92 رو ببندند و صورتهای مالی و پیش نویش اظهارنامه را آماده بکنند . این تایپیک می ترکونه;)

Alireza
2014/05/22, 08:17
سلام
دوستای عزیز این فایل یک روش خیلی ساده برای ثبت و گزارشگیری از چکها می باشد.
من سعی میکنم هر چند روز فایل رو با امکانات جدید آپدیت کنم

~M*E*H*D*I~
2014/05/31, 09:09
دوستان گرامی تجربیات دیگه ای ندارند؟

mokaram
2014/05/31, 11:56
یه کار جالب تو زمینه حسابداری از کارهای استاد شمس خدمت اساتید این رشته فقط تجزیه و تحلیلش با شما

yasertati3602
2014/07/30, 20:33
سلام
دوستای عزیز این فایل یک روش خیلی ساده برای ثبت و گزارشگیری از چکها می باشد.
من سعی میکنم هر چند روز فایل رو با امکانات جدید آپدیت کنم

سلام دوست عزیز
من چند وقت پیش یه برنامه نوشته بودم که برای کنترل چکها بود کامل نیست ولی میشه ازش ایده های خوبی گرفت
ممنون میشم دوستان نظرات پیشنهادات و انتقادات سازندشون رو در مورد فایلم مطرح بکنند