PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روش فراخوانی تصاویر در سلول های اکسل

lalezari.mehdi
2014/05/28, 11:51
لطفا درخصوص مطلب فوق بنده را راهنمایی نمایید.

mokaram
2014/05/28, 11:55
میشه یه کم بیشتر توضیح بدید
فراخوانی تصاویر از چه طریقی ؟

mokaram
2014/05/28, 12:17
خودمم تو این زمینه یه مشکلی دارم اونم اینه که چطوری می تونم عکس را از طریق فرم به شیت انتقال بدم یعنی من عکس را تو فرم میارم برای انتقالش به شیت نمیدونم چیکار باید بکنم ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.

Javid Mokhtari
2014/05/28, 16:42
خودمم تو این زمینه یه مشکلی دارم اونم اینه که چطوری می تونم عکس را از طریق فرم به شیت انتقال بدم یعنی من عکس را تو فرم میارم برای انتقالش به شیت نمیدونم چیکار باید بکنم ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.

با سلام.
برای سلول که نمی توان عکسی قرار داد چون اساس کار اکسل رو محاسبات و بررسی قرار دارد.اما ببینید منظورتون فرم زیر هستش.اگر منظورتان برابر فرم است بهتر است به جای قرار دادن خود عکسٰٰ مسیر عکس رو داخل شیت قرار بدین.مثلا اگر می خواهید برای افراد خاصی عکس قرار دهیدٰ ابتدا عکس را در مسیری ثابت قرار داده و از طریق فرم عکس را انتخاب و به جای عکس مسیرش را در شیت قرار دهید که با انتخاب آن شخص عکس مربوطه نیز از طریق فرم بازخوانی می شود.

علی فاطمی
2014/05/28, 17:47
با سلام.
برای سلول که نمی توان عکسی قرار داد چون اساس کار اکسل رو محاسبات و بررسی قرار دارد.اما ببینید منظورتون فرم زیر هستش.اگر منظورتان برابر فرم است بهتر است به جای قرار دادن خود عکسٰٰ مسیر عکس رو داخل شیت قرار بدین.مثلا اگر می خواهید برای افراد خاصی عکس قرار دهیدٰ ابتدا عکس را در مسیری ثابت قرار داده و از طریق فرم عکس را انتخاب و به جای عکس مسیرش را در شیت قرار دهید که با انتخاب آن شخص عکس مربوطه نیز از طریق فرم بازخوانی می شود.

با سلام
بسیار عالی بود.

mokaram
2014/05/28, 23:56
جاوید جان ممنون مثل همیشه حلال مشکلاتی

Ali Parsaei
2014/05/29, 00:47
لطفا درخصوص مطلب فوق بنده را راهنمایی نمایید.
دوست عزيز خيلي کلي سوالتان را مطرح کرده ايد!
نمي دانم ولي شايد موضوع زير مورد نظرتان باشد، يک نگاه به لينک زير بياندازيد:
کمک فوری لطفا = لینک کردن عکس به اکسل با شماره پرسنلی (http://forum.exceliran.com/showthread.php?t=3130)

Javid Mokhtari
2014/05/29, 01:20
[QUOTE=M_R_M;23360]جاوید جان ممنون مثل همیشه حلال مشکلاتی[/Q000000000UOTE]
خواهش می کنم.
تو یه تایپیک به نام "فرم" نمونه فرمی قرار دادم با نام "v2" که حالت کاربردیش رو میتونین ببینین.در قسمت "عوامل گشتی" بعد از ایجاد یک گشتی جدید و درج عکسٰ ٰ: در قسمت جست و جو پس از جست و جو خواهید دید که عکس متناظر با گشتی نمایش داده میشود.