PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزارهایی که یک مهندس صنایع باید در دوران لیسانس فرابگیرد.

mahdi711225
2014/05/29, 11:47
برای شروع من مطلب زیر را از یکی از سایتهای مربوط به صنایع پیدا کردم باعنوان:نرم افزارهایی که یک مهندس صنایع باید در 8ترم یاد بگیرد
ترم یک-اکسل مقدماتی
ترم دو-یکی از زبانهای برنامه نویسی
ترم سه-اکسس
ترم چهارم-lingo-minitab
ترم پنجم-msp-اکسل حرفه ای
ترم ششم-پریماورا-کامفار-arena
.ترم هفتمexpert choice
وترم هشتم- visio-vensim
درکل نظر شماچیه؟ شما چند تا نرم افزار مسلط هستید؟ فکر میکنید چه نرم افزارهای دیگه ای لازم یک مهندس صنایع بلد باشه
لطفا نظر بدهید وبه دوستان خود کمک کنید
مطمئن باشید اینجا بستر خوبی برای آموزش ویادگیری وپیدا کردن دوستهای خوب هست
لطفادوستاتون را هم دعوت کنید تابه ما بپیوندند

دوستان واساتید اگه فایلی- جزوه آموزشی- نمونه پروژه های انجام شده با نرم افزارها دردوران دانشجویی- نکته یا هرمطلبی را با دوستان خود در اینجا به اشتراک بگذارید.

باتشکر
مهدی

~M*E*H*D*I~
2014/05/29, 12:12
درود

تقریبا با همه نرم افزارهایی که مهدی بهش اشاره کرده کار کردم بعداز حدود 7 سال از فارغ التحصیلیم نرم افزارهایی که الان هم مورد استفادم هست و باهاش کار میکنم اینا هستن

اکسل
spss
visio
اکسس

با اینکه در دوره دانشجویی تسلط خوبی بر روی نرم افزارهایی مثل پریماورا - Gams و vensim داشتم به علت عدم کاربرد کاملا فراموش کردم ، البته باید بگم حیطه کاری گسترده باعث میشه نرمافزار هایی که کاربرد عملی دارند برای همه یکسان نباشه

Behnam
2014/05/29, 12:12
خداوکیلی ما که هیچکدوم از این نرم افزارها رو یاد نگرفتیم آنچنانی،در حد راه افتادن و انجام چهارتا پروژه سطحی یاد میگرفتیم،کسی هم چیزی به ما نمیگفت
انشالله دوستان دیگه این اشتباهات رو نکنند و از همون اول ورود به دانشگاه به فکر بعد از دانشگاه هم باشند:cry9:

mehrabn
2015/05/11, 14:19
سلام
به نظر من حتما لازم نیست همه این نرم افزارهای ذکر شده بالا رو یاد بگیریم ،مهم اینه که توی چه زمینه ای میخوایم کار بکنیم و علاقه داریم بهش ،پس باید نرم افزارهای مرتبط با شاخه فعالیتمون رو فرا بگیریم ، من حیطه کاریم کنترل پروژه ست و با نرم افزارهای MSP و EXCEL و Pimavera کار میکنم قابل ذکر هستش که در دوره لیسانس هیچ کلاسی آموزشی جهت یادگیری نرفتم