PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هزار و یک شب اکسل - شب پنجاه ونهم ایجاد شماره ردیف در حالی که ردیف هاید داریم

امين اسماعيلي
2014/06/07, 04:58
با درود
خوب ایده داستان جدید رو قبلا داشتیم اما من میخوام یه بار دیگه کاملتر بحثش کنیم . فرض کنین که ما یه محدوده داریم که شامل ردیف های هاید شده اند حالا میخوایم شماره ردیف بزنه ولی هایدها توش نیاد خوب چیکار کنیم
من دو راه پیشنهاد میکنم یکیشو که حتما میدونین کمک از Subtotal یکیشم ساخت یه تابع جدید و ترکیبش با If بریم سراغشون یالا

3625
در این شکل ما میخوایم در A2 شماره ردیف بزنیم این تکنیک زمانی بکارمون میاد که در ستون B ما داده داشته باشیم و یه نوع کمکی برامون محسوب میشه و کلا برای زمانی که فیلتر میگیریم و میخوایم پرینت بگیریم کمکمون میکنه دقت کنین که یه سری ردیف تو شکل هاید شدن

و اما روش دوم

در فایل پیوست کاملا توضیخح داده شده یه تابع یه خطی اضافه شد و دیگه به اصطلاح ستون کمکی هم نمیخوایم .
شب همگی خوش راستی این رو هم بخاطر اون صفحه ترفند اکسل تو فیس بوک گذاشتم که همه بدونن اینجا اکسل ایرانه و اگر اونجا جواب سوالشو کسی پیدا نکردددددددددددد اینجا باید پیدا کنه
قابل توجه بهنام خان داداش گلمممممممممممممم هی میگم پیش من ...................... دوستون دارم شبتون رنگی رنگی - شیک و مجلسی