PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اختصاص شورتکات به Add-in

kheyri
2011/03/14, 12:35
سلام دوستان
فرض کنید یک add-in را ساخته ایم و میخواهیم با یک شورتکات آنرا فعال کنیم. اینکار را چگونه باید انجام داد؟

sina285
2012/03/10, 03:42
سلام دوستان عزیز من یه برنامه می خواهم برابی یه مغازه که خرید و فروش و مقدار و سفارش را بتونم باهاش حساب کنم و از این جور چیز ها که خودتون می دونید . لطفا یه برنامه ای با اکسل در اختیارم قرار بدهید که بتونم انجامش بدهم با تشکر از شما دوستان گرامی و دانشمند zict.zict@yahoo.com

farzin24622
2012/03/10, 18:33
سلام دوستان عزیز من یه برنامه می خواهم برابی یه مغازه که ---ید و فروش و مقدار و سفارش را بتونم باهاش حساب کنم و از این جور چیز ها که خودتون می دونید . لطفا یه برنامه ای با اکسل در اختیارم قرار بدهید که بتونم انجامش بدهم با تشکر از شما دوستان گرامی و دانشمند zict.zict@yahoo.com

سلام دوست خوبم ، در انجمن ديگري اين مورد رو مطرح فرموديد كه در همونجا پاسخ داده شده ، براي همه ما بهتر ميشه اگر خواسته هامون رو در انجمن مربوطه مطرح كنيم تا بتونيم بعدا پيداشون كنيم ، ارادتمندم .