PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [حل شده] چگونه می توان چند زیر شاخه ایجاد کرد ؟

sabertb
2014/06/23, 17:38
چگونه می توان چند زیر شاخه ایجاد کرد که هر کدام از شاخه ها شامل تعدادی سطر و ستون باشد که بتوان جزییات آن ها را در صورت نیاز مشاهده کرد ودر غیر این صورت فقط تیتر شاخه اصلی مشخص باشد ؟
نمی دونم تا بحال کسی با MSP کار کرده یا نه می خواهم مثل WBS های MSP زیر مجموعه ایجاد کنم و نام هر مجموعه هم کنار علامن "+"(وقتی زیر شاخه ها مشخص نیست می آید) یا "-"(وقتی وقتی زیر شاخه ها مشخص هست می آید) مشخص شود در داخل Excel

~M*E*H*D*I~
2014/06/23, 18:32
تو vba و یوزر فرم ها از طریق اضافه کردن tree view control میشه ولی تو شیت اکسل گمان نکنم

khakzad
2014/06/23, 19:32
سلااااام
subtotal رو امتحان کردید؟
مورد زیاد داشتیم که واسه WBS ازش ستفاده شده
اگر هم چیزی شبیه چارت سازمان یم یخواید می تونید از ترکیب اکسل و visio استفاده کنید

misammisam
2014/06/23, 20:23
چگونه می توان چند زیر شاخه ایجاد کرد که هر کدام از شاخه ها شامل تعدادی سطر و ستون باشد که بتوان جزییات آن ها را در صورت نیاز مشاهده کرد ودر غیر این صورت فقط تیتر شاخه اصلی مشخص باشد ؟
نمی دونم تا بحال کسی با MSP کار کرده یا نه می خواهم مثل WBS های MSP زیر مجموعه ایجاد کنم و نام هر مجموعه هم کنار علامن "+"(وقتی زیر شاخه ها مشخص نیست می آید) یا "-"(وقتی وقتی زیر شاخه ها مشخص هست می آید) مشخص شود در داخل Excel

فكر كنم منظور شما group كردن هست .
از قسمت data/outline/group استفاده كنيد ، اميدوارم به دردتون بخوره .

sabertb
2014/06/29, 07:55
فكر كنم منظور شما group كردن هست .
از قسمت data/outline/group استفاده كنيد ، اميدوارم به دردتون بخوره .

ممنون ، گروه ها برام کاربرد ندارند این جور که معلومه vba جواب میده

sabertb
2014/06/29, 07:56
تو vba و یوزر فرم ها از طریق اضافه کردن tree view control میشه ولی تو شیت اکسل گمان نکنم

روش استفادش چه طوری هست بیشتر توضیح می دید؟

~M*E*H*D*I~
2014/06/29, 08:18
فایل پیوست رو ببینید

توضیحات مربوطه داخل فایل هست

sabertb
2014/06/30, 09:31
فایل پیوست رو ببینید

توضیحات مربوطه داخل فایل هست

ممنون از فایلتون
من تو یه فایل دیگه دیده بودم زیر شاخه هارو ولی هرچه تلاش کردم سر از کارش در نیوردم