PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نشان ندادن شماره ردیف و اسم ستون

R6E5
2014/06/26, 19:49
سلام دوستان عزیز
بنده یه فایل اکسل با شیت های مختلف دارم تا دیشب سالم بود امروز باز کردم دیدم هیچی توش دیده نمیشه، نه داده هام نه اسم ستون نه شماره ردیف، اصن یه وضعی ( خدا بخیر کنه آخه فایل حیاتی هستش :(
این عکس بخشی از اون فایل هست که اصن قاطی کرده خرررااااب

Ali Parsaei
2014/06/26, 20:34
سلام،يک امتحان کنيد ببينيد بقيه فايلهاي اکسل روي کامپيوتر شما درست باز مي شود؟يا اگر به کامپيوتر ديگري دسترسي داريد ببينيد فايل روي آن باز مي شود؟ممکن است اشکال از آفيس يا کامپيوتر باشد

R6E5
2014/06/26, 21:30
آقای پارسا متاسفانه همین فایل اینجور شده
فایلهای دیگم سالم هستند

Ali Parsaei
2014/06/26, 21:47
نمي دانم! خيلي عجيب است! شايد فايل ويروسي شده!
ببينم اسم شيتها چطور؟ معلوم است؟
فايل براي باز شدن پسورد لازم دارد؟

misammisam
2014/06/26, 22:34
فايلتو آپ كن

R6E5
2014/06/27, 01:31
نمي دانم! خيلي عجيب است! شايد فايل ويروسي شده!
ببينم اسم شيتها چطور؟ معلوم است؟
فايل براي باز شدن پسورد لازم دارد؟
اسم شیت ها معلومه اما داخلشون هیچی معلوم نیس
فایل چندتا ماکرو داره
هم حجمش زیاده هم اینکه فایل مالی شرکت هست نمیشه آپلود کرد وگرنه میذاشتم ببینید

misammisam
2014/06/27, 16:47
اسم شیت ها معلومه اما داخلشون هیچی معلوم نیس
فایل چندتا ماکرو داره
هم حجمش زیاده هم اینکه فایل مالی شرکت هست نمیشه آپلود کرد وگرنه میذاشتم ببینید
فايل مالي شركت بوده ، الان ديگه هيچي توش نيست :cool:
از اكسل ورژن چند استفاده ميكني ؟
اگه حجم فايلت مثل قبله معلومه اطلاعات هنوز سر جاشه ، ولي اگر فايلو نشه ديد نميشه نظريم داد .

Ali Parsaei
2014/06/28, 16:41
همانطور که آقا ميثم گفتند اگر حجم فايل مثل قبل مي باشد پس اطلاعات سر جايش هست در اين صورت يک کپي از فايل رو به همراه يک فايل خام روي يک درايو (مثلا" درايو C) بگذاريد و بعد توي خانه A1 فايل خام فرمولي شبيه فرمولي که خواهم گفت بنويسيد.
(البته شما بايد در فرمول FILE NAME را با نام فايل خراب و SHEET1 را با اسم يکي از شيتهاي فايل خراب تعويض کنيد، پسوند (XLSX) فايل هم اگر فرق مي کند اصلاحش کنيد)
بعد فرمول را به تمام خانه هاي اطراف درگ کنيد ببينيد شايد حداقل بشود يک کم از اطلاعات را از فايل بيرون کشيد!
امکانش کم است ولي امتحانش ضرري ندارد! شايد جواب داد.
فرمول که درست شد هر دو فايل را ببنديد و بعد فايل خام را يک بار تنها باز کنيد و يک بار هم قبلش فايل خراب را باز کنيد و بعد فايل خام را باز کنيد.
اين هم فرمول:

='C:\[FILE NAME.xlsx]Sheet1'!A1

R6E5
2014/07/09, 16:17
مشکل مربوط میشد به فونت فایل
در این فایل با حجم 5 مگ و حدود 80 شیت از فونت B Yekan استفاده میکردم که متاسفانه این فونت از سیستم پاک شده بود به همین خاطر فایل چون حجمش بالا بود نشون نمیداد
وقتی فهمیدم که یکی از شیت های این فایل رو Move کردم و یه فایل جدید ساختم دیدم که فونت تغییر کرده و به فونت دیفالت برگشته و داده ها نشون داده میشه اما اسم فونت همون B Yekan بود که دیدم حذف شده
وقتی فونت رو نصب کردم مشکل فایل اصلی حل شد
ممنون از دوستان عزیز که پیگیر بودند:clap2: