PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر رنگ لیبل در یوزرفرم با حرکت موس

علی فاطمی
2014/07/05, 10:31
با سلام
آیا این امکان وجود داره که رنگ لیبل قرار داده شده در یک یوزرفرم با حرکت موس روی لیبل تغییر کند؟
ممنون از توجه شما.

mokaram
2014/07/05, 10:37
Private Sub Label1_MouseMove(ByVal Button As Integer, ByVal Shift As Integer, ByVal X As Single, ByVal Y As Single)
Label1.BackColor = vbGreen
End Sub
به جای BackColor هر چی که خواستید می تونید بزارید

علی فاطمی
2014/07/05, 11:29
با سلام
سپاس فراوان.

Ali Parsaei
2014/07/05, 15:06
مثل هميشه عالي بود،
آقا من با تقلب از روي دست محمدرضا خان يک نکته اضافه کنم که اين پست کاملتر باشد، اگر خواستيد وقتي موس از روي ليبل کنار رفت دوباره رنگش مثل اول شود کد زير را هم اضافه کنيد:

Private Sub USERFORM_MouseMove(ByVal Button As Integer, ByVal Shift As Integer, ByVal X As Single, ByVal Y As Single)
Label1.BackColor = BackColor
End Sub
(اميدوارم غلط نباشد!، البته امتحان کردم جواب داد)

hooman_tt
2014/08/13, 13:40
با سلام خدمت اساتید ارجمند
میتونم خواهش کنم یه نمونه فایل ساده از همین فرمایشات خود اینجا قرار بدین برای آموزش بنده و امثال بنده که تجربه کمتری در این زمینه داریم تا با مهندسی معکوس یاد بگیریم ؟
ممنون میشم.

Ali Parsaei
2014/08/13, 14:04
با سلام خدمت اساتید ارجمند
میتونم خواهش کنم یه نمونه فایل ساده از همین فرمایشات خود اینجا قرار بدین برای آموزش بنده و امثال بنده که تجربه کمتری در این زمینه داریم تا با مهندسی معکوس یاد بگیریم ؟
ممنون میشم.
سلام،
اينها مربوط به محيط vba اکسل است و مربوط به محيط متداول (سل ها و شيت ها) نمي شود، آشنايي با آن داريد؟

دکتر علیزاده
2021/12/17, 18:57
مثل هميشه عالي بود،
آقا من با تقلب از روي دست محمدرضا خان يک نکته اضافه کنم که اين پست کاملتر باشد، اگر خواستيد وقتي موس از روي ليبل کنار رفت دوباره رنگش مثل اول شود کد زير را هم اضافه کنيد:

Private Sub USERFORM_MouseMove(ByVal Button As Integer, ByVal Shift As Integer, ByVal X As Single, ByVal Y As Single)
Label1.BackColor = BackColor
End Sub
(اميدوارم غلط نباشد!، البته امتحان کردم جواب داد)

سلام
با اجازه تون من به کامنت باتن ها تعمیم دادم ولی
این فرمایش شما وقتی درست از آب در میاد که تنها یک کامنت باتن باشه.
لطفا راهنمائی کنید وقتی چند کامنت باتن مثلا 6 تا باشه چه تغییراتی باید داده بشه که وقتی ماوس از روی کامنت باتن رد میشه به رنگ قبلی برگرده.سپاس

دکتر علیزاده
2021/12/17, 19:27
سلام . استاد حل شد همه کامنت باتن ها باید زیر هم نوشته شود. سپاس