PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود اطلاعات سایت بورس با یک دکمه ورژن جدید

امين اسماعيلي
2014/07/06, 19:13
با درود
فایل زیر با یک دکمه اطلاعات سایت بورس رو براتون دانلود میکنه در هر زمان و به تفکیک زمان و تاریخ برای شما در فولدری که خودتون مشخص میکنین براتون دخیره میکنه - کافی است فقط ادرس فولدر را وارد کنید.

نام ذخیره شده به فرمت مثلا

2014-07-06 19-11-32

است که زمان ساعت 7 و 11 دقیقه و 32 ثانیه و تاریخ هم 6 ام جولای 2014 است و .......

hoosein
2014/07/06, 21:31
تشکر آقای اسماعیلی
اگه روشی هم برای آپدیت پرتفوی از سایت بورس دارید ممنون میشم اموزش بدین

امين اسماعيلي
2014/07/07, 00:06
با درود
والا در مورد چیزی که گفتین اطلاع خاصی ندارم (پرتفوی) اما هر گونه فایلی رو به همین شیوه لینک دانلود رو داشته باشین میشه جایگزین آدرس تو کد ها کرد و جواب گرفت

hoosein
2014/07/07, 01:29
با درود
والا در مورد چیزی که گفتین اطلاع خاصی ندارم (پرتفوی) اما هر گونه فایلی رو به همین شیوه لینک دانلود رو داشته باشین میشه جایگزین آدرس تو کد ها کرد و جواب گرفت

درود
در واقع شبیه همین کاری که شما انجام دادین ولی با این تفاوت که اطلاعات سایت بورس باید بیاد داخل فایل مد نظرمون بشینه که از اونجا با استفاده از توابع جستجو سبد سهاممون رو آپدیت کنیم

باید از اکسترنال دیتا استفاده بشه که هر بار فایل رو باز میکنیم اطلاعات به روز بشه . یه سری ریزه کاری در قسمت کانکشن و پایگاه داده اکسس داره که از تنظیماتش سر در نمیارم
فایل نمونه رو مشاهده کنید

hoosein
2014/07/07, 04:06
خیلی ممنون آقای اسماعیلی
amin.t
2014/07/07, 17:32
سلام بر دوستان عزیز
آقای اسماعیلی فایلتون عالی بود .دست شما درد نکنه .
یه سئوال داشتم من می خوام از تریق get external data from web از آدرس زیر جداولشو دانلود کنم اما نمی دونم چرا وقتی آدرسو در پنجره new web query وارد می کنم چیزی به من نشون نمیده ؟؟؟ و صفحه سفید میاد بالا ؟؟

http://www.tsetmc.com/loader.aspx?ParTree=151311&i=40808043719554948
(http://www.tsetmc.com/loader.aspx?ParTree=151311&i=40808043719554948)دوستان میشه راهنمایی کنید.

امين اسماعيلي
2014/07/07, 18:26
با درود
جان خودم یه شب نشستم سر یه ارور اونقدر کلافه شدم که خسته شدم امیر قاسمیان شاهد زنده - این فایلم در جواب دوستمون که میخواست بورس رو بیارن تو شیت خود اکسل که بتونه روش عملیات انجام بده تو ایونت ورک بوک open هم کد رو نوشتم که تا باز بشه update بشه و همچنین یه کلید هم گذاشتم برای اینکه لحظه ای هم بتوونین داده ها رو جای
زین کنین
فقط ابتدای کار چون تو باز شدن نوشتیم کد رو یکم تحمل کنید . اینترنتم برقرار باشه ها ............

amin.t
2014/07/07, 18:50
با درود
جان خودم یه شب نشستم سر یه ارور اونقدر کلافه شدم که خسته شدم امیر قاسمیان شاهد زنده - این فایلم در جواب دوستمون که میخواست بورس رو بیارن تو شیت خود اکسل که بتونه روش عملیات انجام بده تو ایونت ورک بوک open هم کد رو نوشتم که تا باز بشه update بشه و همچنین یه کلید هم گذاشتم برای اینکه لحظه ای هم بتوونین داده ها رو جای
زین کنین
فقط ابتدای کار چون تو باز شدن نوشتیم کد رو یکم تحمل کنید . اینترنتم برقرار باشه ها ............

ممنون امین جان فایل فوق العاده ای بود
ولی مشکل من این نیست من می خوام داده های جدولی زیرو برای هر سهم وارد اکسل کنم.
http://forum.exceliran.com/attachment.php?attachmentid=3972&d=1404742783

amin.t
2014/07/07, 19:04
با درود
زین کنین

امین جان میشه کاری کرد داده هایی رو که دریافت میکنهبجای اینکه در شیت bors بزاره در شیت iran excel قرار بده

امين اسماعيلي
2014/07/07, 19:15
چرا نشه اسم شیت رو تو کد نویسی باید تغییر داد -

amin.t
2014/07/07, 19:35
ممنون امین جان فایل فوق العاده ای بود
ولی مشکل من این نیست من می خوام داده های جدولی زیرو برای هر سهم وارد اکسل کنم.
http://forum.exceliran.com/attachment.php?attachmentid=3972&d=1404742783
دوستان کسی جواب منو نمی ده

چرا نشه اسم شیت رو تو کد نویسی باید تغییر داد -

میشه لطف کنی و کد رو بزاری چون من هر کاری که می کنم تا مسیرشو تغییر بدم ارور میده .

khakzad
2014/07/07, 20:27
دوست عزیز
برای تغییر مسیر و نام باید از اینجا استفاده کنید
amin رو به یوزر خودتون تغییر بدید. اسم bors رو هم اگر می خواید به iran excel تغییر بدید
اخل کد تغییری نباید ایجاد کنید3973

امين اسماعيلي
2014/07/07, 21:22
دو نمونه فایل گذاشتیم تو کدومش شما میخوای

امين اسماعيلي
2014/07/07, 22:14
تو فایلی که سر کار خانم خاکزاد اشاره کردن شما کافی ادرس جایی که میخوای فایل دانلودیتون ذخیره بشه رو تغییر بدین و در فایل بعدی که تو خود شیت ذخیره میکرد و شیت بورس روئ میخوای بکنیش شیت اکسل ایران

Private Sub CommandButton1_Click()
Application.ScreenUpdating = False
Dim wbMe As Workbook
Dim wsNew As Worksheet
Dim w As Integer
Dim wbURL As Workbook
Dim url As String

Set wbMe = ThisWorkbook
url = "http://members.tsetmc.com/tsev2/excel/MarketWatchPlus.aspx?d=0"
Set wbURL = Workbooks.Open(url)

'## Add a new worksheet to the end of ThisWorkbook:'
Set wsNew = wbMe.Sheets("bors")
wsNew.Activate
'## Copy & Paste this data in to our new worksheet:'
wbURL.Sheets(1).Cells.Copy Destination:=wsNew.Range("A1")
wbURL.Activate
'## Close the downloaded version which we no longer need:'
wbURL.Close
Sheet1.Select
Application.ScreenUpdating = True
MsgBox

مورد قرمز رنگ رو بکن شیت اکسل ایران و مورد سبز رو هم فک کنم دیگه نخواد - فقط یادت نره اگر رنج کپی رو عوض کنی مثلا A1 رو بکنی B4 تو همون تمپلت اکسل ایران ازور میده چون داره یجا همرو میاره- هر شیتی خواتی اسمشو بزار مشکل نیست اما A1 رو تغییر نده

amin.t
2014/07/08, 09:15
تو فایلی که سر کار خانم خاکزاد اشاره کردن شما کافی ادرس جایی که میخوای فایل دانلودیتون ذخیره بشه رو تغییر بدین و در فایل بعدی که تو خود شیت ذخیره میکرد و شیت بورس روئ میخوای بکنیش شیت اکسل ایران

Dim wbMe As Workbook
Dim wsNew As Worksheet
Dim w As Integer
Dim wbURL As Workbook
Dim url As String

Set wbMe = ThisWorkbook

wsNew.Activate
wbURL.Activate
wbURL.Close
Sheet1.Select
MsgBox

مورد قرمز رنگ رو بکن شیت اکسل ایران و مورد سبز رو هم فک کنم دیگه نخواد - فقط یادت نره اگر رنج کپی رو عوض کنی مثلا A1 رو بکنی B4 تو همون تمپلت اکسل ایران ازور میده چون داره یجا همرو میاره- هر شیتی خواتی اسمشو بزار مشکل نیست اما A1 رو تغییر نده

ممنون از راهنماییتون مشکل حل شد

hadi0000
2014/07/09, 20:39
سلام
برامن كه نميشه
اين پيغام رو ميده :

Amir Ghasemiyan
2014/07/09, 22:26
سلام
برامن كه نميشه
اين پيغام رو ميده :

سلام
چه پيغامي ميده دوست عزيز؟

runmohsen
2014/12/20, 10:52

Dim wbMe As Workbook
Dim wsNew As Worksheet
Dim w As Integer
Dim wbURL As Workbook
Dim url As String

Set wbMe = ThisWorkbook

wsNew.Activate
wbURL.Activate
wbURL.Close
Sheet1.Select
MsgBox

با سلام جناب اسماعیلی اگر حالا بخواهیم تو همین کدی اضافه بشه که مثلا هر 1 دقیقه خودش run بشه یعنی اپدیت اطلاعات بشه چه کدی وکجا اضاف کنیم

khakzad
2014/12/20, 11:48
دوست عزیز
کلا برای اجرای یک کد بصورت خودکار و به فواصل زمانی مشخص
کد زیر باید استفاده بشه:

sub repeat()
d= now + timevalue ("00:00:00")
application.ontime d, "macroe1"
end sub
که در زمان داخل پرانتز فاصله زمانی مورد نظر رو وارد می کنید.
بجای macroe1 هم نام ماژول مورد نظر

در ضمن یکبار هم در workbook_open هم باید call کنید. یعنی:

workbook_open
call "macroe1"
end sub

runmohsen
2014/12/20, 12:12
با تشکر میشه لطفا هر دو موارد بالا رو داخل کد زیر بفرمایید که در کجاوچه ردیفی اضافه بشه

Dim wbMe As Workbook
Dim wsNew As Worksheet
Dim w As Integer
Dim wbURL As Workbook
Dim url As String

Set wbMe = ThisWorkbook

wsNew.Activate
wbURL.Activate
wbURL.Close
Sheet1.Select
MsgBox "your process has been done successfully and your file Updated "
End Sub

khakzad
2014/12/20, 12:20
کد بالا رو داخل یک sub به نام macroe1 کپی کنید
بقیش عینا همونا هست که عرض کردم

naser1357
2015/02/25, 19:18
سلام اساتید ارجمند
میشه ماکرویی نوشت که در یک شیت تاریخ همه فایل ها را از پوشه فراخوانی و در هر سطر قیمت اخر هر نماد را نیز پیدا کرده و در ان شیت فراخوانی و ذخیره کرد
فایل پیوست و توضیح در شیت ارایه شده است
در ضمن بابت فایل اموزشی با قیمت بسیار ناچیز واقعا سپاسگزارم خیلی کمک کننده بود و پیشنهاد میشود تموم مطالب انجمن ها طبقه بندی و در یک فایل برای فروش ارایه شود

naser1357
2015/02/27, 17:53
اینجا کسی نیس هیچکی سئوالمون تحویل نگرفت ست؟

naser1357
2015/02/27, 19:24
همچنان چشم انتظار لطف بزرگان

~M*E*H*D*I~
2015/03/01, 19:03
همچنان چشم انتظار لطف بزرگان

هرچی بیشتر سوال شما رو میخونم کمتر به منظور شما پی میبرم

naser1357
2015/03/12, 20:41
استاد منظورم اینکه&nbsp; ما فایل داده را از طریق برنامه بالا که زحمتش را کشیدین دریافت و در پوشه ای ذخیره می کنیم فایل ها هم روزانه بصورت تاریخ در ان پوشه موجود می باشند<br>حال لازم داریم تا تمام قیمت های پایانی هر سهم و حجم و عرضه را برای کل نمادها در یک شیت داشته باشیم تا بتوانیم رویشان تحلیل انجام بدهیم به این خاطر لازمه که در یک شیت در ستون ا اسم فایل ها از همان پوشه که به ترتیب در زیر هم درج شوند و در ردیف اول نیز اسم نمادها به ترتیب درج شوند حال قیمت پایانی هر نماد را در ان تاریخ از فایل فراخوانی و در زیر نماد درج نماید<br><br>به همین ترتیب در شیت بعدی حجم معامله هر روز <br>در شیت بعدی قیمت عرضه در هر روز و الی اخر؟

naser1357
2015/03/12, 20:42
سوال بعدی اینکه
من مجبورم دیتا ها را از چند سایت مختلف بگیرم و بخاطر اینترنت داخلی اداره مجبورم از ماکرو استفاده کنم و از این ماکرو حال چون در فایل فقط روی یک ورد بوک اپن می توان کلیک کرد تا کد درست اجرا شود و برای بقیه ادرس ها خطا می دهد ایا راهی هست که همزمان اطلاعات از چند مرکز اینترنتی دریافت نمود و برنامه خطا ندهد؟

امين اسماعيلي
2015/07/03, 01:18
با درود

عزیز دل این چیزی که شمو داری میگی دیگه میشه یه برنامه . تا این جاشمو واسه تشویق دوستان به اکسل و نشون دادن توانایی های اکسل گذاشته شده.

موفق باشیدو پیروز

loks
2016/01/19, 11:33
سلام دوستان سپاس از فایل...

دوستان یک اکسلی که من اسم یک نماد بورس رو بدم بهش قیمتش رو بیاره و یک کادر هم باشه که یک قیمت بنویسم وقت به اون قیمت رسید اکسل هشدار بده امکانش هست؟

متاسفانه من چیزی از اکسل بلد نیستم ممنون میشم کمک کنید

e.alinian
2016/04/08, 08:22
سلام.چطور میتوان قیمت پایانی یک سهم را به طور خودکار(لحظه ایی) از سایت tsetmc دریافت کرد؟

naser1357
2016/05/08, 19:56
با سلام
هنگام دریافت اطلاعات با کد زیر جدیدا یک خطا ظاهر میشود(عکس پیوست) تا دیروز مشکلی نداشت ممنون میشوم کسی راهنمایی کند

امين اسماعيلي
2016/05/10, 04:52
با درود
url موجود تو سایت بورس واسه دانلود مشکل داره (واسه فرمت عددی) . بجاش فرمت بدون عددی اش درست کار میکنه . من از اون url استفاده کردم و بعد اعداد رو به صورت فرمت عددی برگردوندم واسه محاسباتی که ممکنه بعد انجام بشه.
در ضمن کد رو هم از تو ایونت باز شدن بیرون اورم واسه اینکه طول نکشه.دکمه رو ران کنین

naser1357
2016/05/10, 17:13
با تشکر و سپاس فراوان

naser1357
2016/05/16, 23:08
استاد عزیز این اموزشی که فرمودین بسیار مفید واقع شد اما ایا راه حلی برای دانلود اطلاعات غیر دانلودی از طریق ماکرو هست؟
مثلا با ماکرویی مشابه اطلاعات ادرس زیر را نیز بگیریم
اطلاعیه های مجامع (http://www.fipiran.com/Codal/Invitation)

naser1357
2016/05/17, 18:37
ایا راه حل دیگری از طریق دریافت داده ها با ماکرو مد نظرتان هست؟

mnwato
2016/07/25, 21:26
با سلام
فایلی که قرار دادی با کلیک روی Run کار نمیکنه

امين اسماعيلي
2016/07/26, 00:39
عزیزم فایل پست 32 همین تاپیک فایل جدیده تست کردم جواب میده

alizadeh123
2016/12/21, 12:06
عالی بود متشکر از مطلب مفیدتون.

باتری یو پی اس (http://batterysell.net)

javad917
2018/04/09, 17:40
دوستان سلام
تاپیک مقداری قدیمی شده ولی سوالم رو مطرح میکنم :
من یک برنامه با VB6 برای تحلیل سهام بورس نوشتم و دیتا لازم رو با نرم افزار TseClient2 از سرور سازمان بورس میگیرم . ممنون میشم اگه دوستان کمک کنند نرم افزار خودش بتونه دیتا لازم رو از سرور بگیره و احتاجی با برنامه کلاینت نباشه

- - - Updated - - -

تصویر نرم افزار

naser1357
2019/01/28, 21:10
ایا ممکنه یک ماکروی ارایه بدهند که روزانه قیمت ها در شیت بعدی با یک کلیک ذخیره شوند مثلا اگر نماد جدیدی در ان روز ارایه شده بود اتومات به سرستون اضافه و قیمت هایش ذخیره شوند

Pbapba
2019/12/11, 14:19
مطالب را خودندم ولی بصورت کامل جمع بندی نشده بود و در نتیجه برای من نتیجه ای نداشت
من داده را از سایت در یافت میکنم و در زمان مشخص هم بصورت اتومات بروز میشه منتها من میخوام بگونه ای باشه که با هر بار به روز رسانی داده ها در یک شیت چدا ذخیره بشه
یعنی داده های مثلا 30روزه بورس را داشته باشیم این کار ا چطور انجام بدم

Amir Ghasemiyan
2019/12/16, 14:14
مطالب را خودندم ولی بصورت کامل جمع بندی نشده بود و در نتیجه برای من نتیجه ای نداشت
من داده را از سایت در یافت میکنم و در زمان مشخص هم بصورت اتومات بروز میشه منتها من میخوام بگونه ای باشه که با هر بار به روز رسانی داده ها در یک شیت چدا ذخیره بشه
یعنی داده های مثلا 30روزه بورس را داشته باشیم این کار ا چطور انجام بدم

سلام دوست عزيز
شما براي سوال خودتون يك تاپيك ايجاد كنيد و كدي كه استفاده ميكنيد رو قرار بدين تا دوستان راهنماييتون كنن

Azinsohil
2020/09/21, 03:07
سلام خانم خاکزاد میشه یه بزرگی کنید و این کدها رو بفرمایید چطوری بزاریم اخه من با vba اشنا نیستم