PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمودارهاي 2007

mrexcel
2010/02/13, 11:12
آن افرادي كه از نمودارهاي اكسل 2003 استفاده كردند اكسل 2007 خيلي سختشون و در اول كار قابل قبول ولي بعد از مدتي متوجه ميشويد كه ان سختي به اين همه امكانات مي ارزه

laplace
2010/04/07, 12:56
با سلام میخاستم بدونم چطوری میشه در اسم یک گراف در بخش legend به صورت یک حرف معمولی و یک subscript نمایش داد یا مثلا از symbol ها رو چطوری میشه آورد؟ من هرچی گشتم تو نت چیزی ندیدم ! اسم title رو با کپی پیست از word میشه ولی این نمیشه همه رو معمولی نشان میده

amator
2010/04/08, 22:19
با سلام میخاستم بدونم چطوری میشه در اسم یک گراف در بخش legend به صورت یک حرف معمولی و یک subscript نمایش داد یا مثلا از symbol ها رو چطوری میشه آورد؟ من هرچی گشتم تو نت چیزی ندیدم ! اسم title رو با کپی پیست از word میشه ولی این نمیشه همه رو معمولی نشان میده

سلام
باراست کلیک روی باکس Legend و انتخاب فونت پنجره ای ظاهر میشه که در اون میتونین یک متن رو بصورت subscript نمایش داد.

و اما درمورد سئوال دوم مطابق تصویر برروی Legend راست کلیک کرده پس از انتخاب Select Data Source پس از انتخاب سری مورد نظر بروروی Edit کلیک کرده در نوار ظاهر شده برای درج Symbol از نگهداشتن کلید Alt و تایپ ارقام 1 تا 256 برای کداسکی مورد نظر استفاده کنید.
برای اینکه بدونین هر کد اسکی چه کاراکتری رو نشون میده میتونین از تابع char بهمراه کد مورد نظر استفاده کنین.

موفق باشید

laplace
2010/04/18, 01:49

سلام
باراست کلیک روی باکس Legend و انتخاب فونت پنجره ای ظاهر میشه که در اون میتونین یک متن رو بصورت subscript نمایش داد.

موفق باشید

fبا سلام و تشکر از پاسخ شما ولی با روش شما نمیشه کد اسکی همه ی نمادها به خصوص نمادهای معمول ریاضی مثل agpha با کد 03B1 رو وارد کرد همچنین در مورد پاسخ اولتون با اینکار کل آنچه تایپ شده رو به صورت subscript تبدیل میکنه در حالی که هدف تبدیل یک یا دو حر ف یه صورت subscript می باشد .
با تشکر از زحمت شما

amator
2010/04/18, 21:05

سلام

موفق باشید

fبا سلام و تشکر از پاسخ شما ولی با روش شما نمیشه کد اسکی همه ی نمادها به خصوص نمادهای معمول ریاضی مثل agpha با کد 03B1 رو وارد کرد همچنین در مورد پاسخ اولتون با اینکار کل آنچه تایپ شده رو به صورت subscript تبدیل میکنه در حالی که هدف تبدیل یک یا دو حر ف یه صورت subscript می باشد .
با تشکر از زحمت شما

خوشحال میشم کمکی کرده باشم
اگر نیاز به همچین کاری دارین خوب بیاید از یه راه میانبر استفاده کنیم و اون استفاده از TEXT BOX هست. درون اون شما میتونین هر کاراکتری رو درج کنین و بعد ازطریق اعمال خصوصیات خاص که در پست افکتهای متنی در Text Box (http://forum.exceliran.ir/showthread.php?tid=83&pid=117#pid117)اون رو توضیح دادم هرحالتی رو در متن خودتون اعمال کنین.

yyy2005
2016/03/01, 19:24
می شود در یک نمودار در قسمت جمع مبلغ کل که به حروف باید نوشته شود کاری کرد به صورت اتومات خودش نوشته شود؟

alexi
2016/07/19, 14:47
با درود و وقت بخیر
من در اکسل بر اساس فرمی که داشتم اعداد اعشاری وارد کردم
حالا میخام نمودار این جدول رو ترسیم کنم به یه شکل عجیبی در میاد
آفیس 2007 هست
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند
با تشکر

hamid.mcse93
2016/08/30, 16:32
سلام دوستان سوال دارم در فایل ضمیمه

در ستون e تاریخ داریم میخواهیم این تاریخ را در ستون a بگردد پیدا کند و مینیمم مقدار تکراری را بنویسد در مقابل هر تاریخ