PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هزار و یک شب اکسل - شب شصت و دوم پیدا کردن اخرین سل و ردیف و ستون با ویژوال بیسک Lastcolumn,row,cell with VBA

امين اسماعيلي
2014/07/14, 18:09
با درود
خب بازم اومدیم هر چند خیلی گرفتاریمو ......... ای بابا امین چرا اینقدر بهونه میاری برو سر اصل مطلب همه کار دارن مگه نمیبینی همه سرشون شلوغه ! باشه خب رفتم اینقدر ملامتم نکن

همه ما تو کاری کد نویسیمون به نوعی با اخرین ردیف یا ستون یا سل سر و کار داریم و بهشون نیاز پیدا میکنیم . در اینجا من سعی کردم کد های متنوعی رو با ایراداتی که ممکنه داشته باشه و نکاتی که باید رعایت بشه و یه تکلیف کوچولو اخرش برای دوستان جمع اوری کردم هر کس هم میبینه موارد دیگه ای هست میتونه اظافه کنه - مطالب متنوع دیگر هم در رابطه با این اخرین ها و کاربرداشون هست که بسته به میزان مشارکت دوستان من با خودم کلنجار میرم که بزارم یا نه یه چیزی شبیه همن مسیج باکس که کسی پیگیر بقیش نشد و همه مشتاق به ادامه بودن - ا

خب فایل زیر رو مورد مطالعه قرار بدین لطفا اگه حال و حوصله شو دارین - البته به دقت و سعی کنین واقعا کد ها رو اجرا کنین و ایراداتو ببینین و تو موارد مختلف به کار ببرین - از این ببعد به شخصه خودم در این رابطه جوابگو نیستم اگر ببینم بخشی از سوال به این موارد بر میگرده که میدونم بر میگرده و سحل انگاری میکنن دوستان و مطالعه نمیکنن دیگه جوابگو نیستم - بلاخره زحمت کشیده میشه نه من خیلی بیشتر از من کسایی که شب و روز وقتشونو برای شما عزیزان میزارن پس بخونین ، تلاش کنین - سوالات تکراری نکنین - تا جایی به مشکل میرسین نیاین بگین خب بریم سریع مطرح میکنیم جواب بدن - تو هیچ فروم خارجی یا ایرانی این روال کار نیست و از این به بعد شخصه اگر این موارد رو ببینم جوابگو نیستم

بازم از این که سرتو رو درد اوردم که لازم بود بیارم معذرت خواهی مارو پذیرا باشین

در ضمن تکلیف اخرشو هم میخوام ......

Javid Mokhtari
2014/07/14, 18:28
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد بزرگ آقای اسماعیلی.
واقعاً زحمت می کشید دستتون درد نکنه.ولی خب قدر زر زرگر داند.
(حالا این آموزش بود یا درد و دل. به قول شاعر : " هدف از این پست درد و دل بود ٰ آموزش بهانه است":cool:;)

~M*E*H*D*I~
2014/07/14, 18:38
ممنون امین جان که دوباره مطالب رو شروع کردی واقعا جای تشکر داره
فقط اگه مطالبی تو ورد می نویسی از تمپلیت زیر استفاده کنی ممنون میشم:)

تمپلیت word انجمن اکسل ایران (http://forum.exceliran.com/showthread.php/4570-%D8%AA%D9%85%D9%BE%D9%84%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%84-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86)

امين اسماعيلي
2014/07/14, 21:39
با درود شرمنده نمیدونستم تمپلتی واسه این مورد تهیه شده اکسل رو میدونستم اما Word رو نه- خلاصه معذرت استاد وطن پرست - مطابق با تمپلت سایت دوباره بارگذاری شد

mostafap4
2014/07/14, 23:01
با سلام
استاد گرامی فایل پیوست قابل دانلود نیست
ممنون

امين اسماعيلي
2014/07/14, 23:20
همین الان خودم دانلود کردم مشکلی نداشت عزیز

امين اسماعيلي
2014/07/23, 05:04
با درود
کسی قرار نیست جواب تمرین اخر فایل pdf رو بده