PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه حسابداری در اکسل به صورت تعیین شده؟

iran
2014/07/15, 10:13
عرض ادب

میخواستم بدونم با اکسل میشه این کارها را هم کرد

مثالی میزنم

بنده عمده فروش هستم و مشتریهایم به صورت نقد و اقساط از من بار میگیرند

مثلا امروز 500 هزار بار میگرند و 100 هزار میدهند و فردا 200 هزار بار میگرند و 300 هزار میدهند این روند همیشه اجرا میشود

میخواستم بدونم میشه با اکسل مشتریهایم را به این صورت مدیریت کنم ؟

ستونهایش هم میخواهم این جوری باشه تقریبا

اگر فاکتور نرم افزار محسن را دیده باشید تقریبا ترکیبی از دفتر معین وفاکتور پیشفرض

به این ترتیب ستونها قرار گیریند
>
> ردیف
> تاریخ
> نام محصول
> تعداد
> مبلغ واحد
> بستنکاری
> مبلغ کل
> ملاحظات

با تشکر

misammisam
2014/07/15, 13:17
عرض ادب

میخواستم بدونم با اکسل میشه این کارها را هم کرد

مثالی میزنم

بنده عمده فروش هستم و مشتریهایم به صورت نقد و اقساط از من بار میگیرند

مثلا امروز 500 هزار بار میگرند و 100 هزار میدهند و فردا 200 هزار بار میگرند و 300 هزار میدهند این روند همیشه اجرا میشود

میخواستم بدونم میشه با اکسل مشتریهایم را به این صورت مدیریت کنم ؟

ستونهایش هم میخواهم این جوری باشه تقریبا

اگر فاکتور نرم افزار محسن را دیده باشید تقریبا ترکیبی از دفتر معین وفاکتور پیشفرض

به این ترتیب ستونها قرار گیریند
>
> ردیف
> تاریخ
> نام محصول
> تعداد
> مبلغ واحد
> بستنکاری
> مبلغ کل
> ملاحظات

با تشکر

سلام
شدنش كه حتما ميشه ، از اين خيلي مشكلترشم با اكسل حسابداري ميكنن ، به نظر من كه اصلا اكسل بهترين برنامه براي كارهاي حسابداريه از صفر تا 100 درصدش .
منتها اين بستگي به مهارت شما در اكسل و تجربه شما در حسابداري داره ، شما براي گرفتن بهترين نتيجه حسابداري در اكسل ، بايد خودتون فرمها و برنامه هاتونو آماده كنيد تا دقيقا همون چيزي باشه كه ميخوايد ، برنامه هايي كه بقيه در اكسل استفاده ميكنن بيشتر ميتونه به شما ايده و راه حل بده تا بهترين نتيجه را بگيريد .

Javid Mokhtari
2014/07/15, 14:39
با سلام.
بحث پرسش و پاسخ یه چیز دیگس و بحث طراحی فرم(اونم از پایه) یه چیز دیگه.اینجا بیشتر بحث پرسش و پاسخ مطرح هست.در رابطه با طراحی فرم هم همون طور که دوست عزیزمون گفتن :
"
شما براي گرفتن بهترين نتيجه حسابداري در اكسل ، بايد خودتون فرمها و برنامه هاتونو آماده كنيد تا دقيقا همون چيزي باشه كه ميخوايد" .
ما هم برای رفع مشکل در خدمتیم.

iran
2014/07/15, 18:13
مشکل اینجاست که اطلاعاتم صفر است

تیکیتی که به مدیریت نرم افزار محسن داده بودم قرار شده که برگه ایی اماده کند که متاسفانه بعد از گذشت تقریبا دو ماهه اماده نشده

حالا برای طراحی همچنین فرمی چه باید کرد ؟ کسی میتونه طراحی کنه " البته هزینه پرداخت میشه

چون اصلا سررشته ایی ندارم و حوصله یاد گرفتن هم ندارم خوب هستند کسانی که این کار را میکنند منم هزینه اش را پرداخت میکنم

با تشکر

Amir Ghasemiyan
2014/09/06, 08:51
مشکل اینجاست که اطلاعاتم صفر است

تیکیتی که به مدیریت نرم افزار محسن داده بودم قرار شده که برگه ایی اماده کند که متاسفانه بعد از گذشت تقریبا دو ماهه اماده نشده

حالا برای طراحی همچنین فرمی چه باید کرد ؟ کسی میتونه طراحی کنه " البته هزینه پرداخت میشه

چون اصلا سررشته ایی ندارم و حوصله یاد گرفتن هم ندارم خوب هستند کسانی که این کار را میکنند منم هزینه اش را پرداخت میکنم

با تشکر

دوست عزيز شما ميتونين درخواستتون رو از طريق فرم سفارش پروژه كه بالاي سايت لينكش موجود هست درخواست بدين تا تيم پروژه ما براتون انجام بدن