PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امکان قرارگیری محدوده ای از شیت در یوزرفرم

علی فاطمی
2014/07/16, 10:52
با سلام،
آیا امکان دارد محدوده ای از شیت را مثلا شیت1 (a1:f25) در یوزرفرم قرار داد.یعنی با زدن یک کامن باتن قسمتی از شیت در یوزرفرم به نمایش درآید؟

علی فاطمی
2014/07/16, 14:29
سلام و روز بخیر دوستان نظری در مورد این پرسش ندارند؟

علی فاطمی
2014/07/17, 07:27
با سلام و صبح بخیر ،امیدوارم روز خوبی داشته باشید،
دوستان در مورد شدن یا نشدن سوال من نظر خاصی ندارند؟

علی فاطمی
2014/07/20, 10:36
با سلام،
دوستان تا آقای پارسا از پیگیری های من شاکی نشده ، فقط سوال من رو بررسی کنین و فقط شدن یا نشدنش رو بفرمائید.
ممنون از توجه شما.

Amir Ghasemiyan
2014/07/20, 11:05
سلام. چجوري ميخواين نمايش داده بشه؟ مثل خود شيت سلول سلول؟ بعد محدوده متغير باشه يا ثابت؟

فكر كنم با lable بشه يه كارايي كرد

علی فاطمی
2014/07/20, 11:30
ممنون جناب قاسمیان،
در مورد نحوه نمایش باید عرض کنم سلولها در هر ردیف از a تا f مرچ شده و مطلبی در اون نوشته شده و تا ردیف 25 به همین صورت هستش ، ومحدود نیز قابل انتخاب و متغیر می باشد.
ممنون از توجه شما.

khakzad
2014/07/20, 12:00
سلام
ممنون از اقای قاسمیان
منم همین راه به نظرم رسید. با این تفاوت که اگر بخواید اون محدوده قابل تغییر (وارد کردن اطلاعات) باشه از تکست باکس هم میشه استفاده کرد و هر تکس باکس رو به یک سل ارجاع داد.
بچسبونیمش به هم و کادرش رو هم مشابه سل ها انتخاب کنیم.
خود محدوده هم قابل کاهش و افزایش هست

علی فاطمی
2014/07/20, 12:13
سلام
ممنون از اقای قاسمیان
منم همین راه به نظرم رسید. با این تفاوت که اگر بخواید اون محدوده قابل تغییر (وارد کردن اطلاعات) باشه از تکست باکس هم میشه استفاده کرد و هر تکس باکس رو به یک سل ارجاع داد.
بچسبونیمش به هم و کادرش رو هم مشابه سل ها انتخاب کنیم.
خود محدوده هم قابل کاهش و افزایش هست

سرکار خانم خاکزاد ممنون از توجه شما،
محدوده ای که می خواهیم در یوزرفرم نمایش داده بشه فقط جهت نمایشه و اصلا قصد تغییرات ندارم ، محدوده هم از نظر تعداد ردیف و ستون یکیه (A1:f25) ولی آدرس ها تغییر میکنه مثلا (g1:L25) .

khakzad
2014/07/20, 12:25
خواهش می کنم.
خب پس لیبل ها رو اماده کنید داخل یوزرفرم

محدوده هم که ثابته. مقدار لیبل رو برابر با سل مورد نظر قرار بدید.
فقط برای اینکه ادرس محدوده تغییر می کنه، بیاید از cells(i,j) استفاده کنید که راحت بتونید با متغیر به خواستتون برسید. (اینا همش فعلا تو ذهنمه شاید تو اجرا به مشکل بخوریم :confused::o)
شما قدم اول که تنظیم یوزرفرم هست و بردارید بعد با هم شروع کنیم به کد نویسیش (البته اگر خودتون انجامش ندادید)

علی فاطمی
2014/07/20, 16:02
خواهش می کنم.
خب پس لیبل ها رو اماده کنید داخل یوزرفرم

محدوده هم که ثابته. مقدار لیبل رو برابر با سل مورد نظر قرار بدید.
فقط برای اینکه ادرس محدوده تغییر می کنه، بیاید از cells(i,j) استفاده کنید که راحت بتونید با متغیر به خواستتون برسید. (اینا همش فعلا تو ذهنمه شاید تو اجرا به مشکل بخوریم :confused::o)
شما قدم اول که تنظیم یوزرفرم هست و بردارید بعد با هم شروع کنیم به کد نویسیش (البته اگر خودتون انجامش ندادید)

با سلام و ممنون از شما،
اگر فایل پیوست رو ملاحظه کنین ، از کامبو اول نام افتخاری رو انتخاب کنین توی کامبو دوم گزینه ای که ایجاد میشه رو انتخاب کنین و بعد کامن باتن. حالا توب لیبل چیزی که می خواهیم ظاهر میشه . حالا شما یوزرفرم رو ببندین و وارد شیت text بشین می بینید که تمامی متن ( افتخاری ( زندگی چیست ) ) در یک سل نوشته شده در حالی که اگر با استفاده از کلیدهای اراکی به سمت چپ یا راست برید می بینید که متن ها در سل های مختلف هستند. حالا سوال اینه آیا راهی هست که با توجه به همین فرمتی که متن ها در سلول های مختلف وجود داره در یوزرفرم رویت بشه یا نه باید همه متن در یک سل نوشته بشه؟
ممنون از توجه شما.

علی فاطمی
2014/07/20, 16:04
با عرض پوزش، فایل پیوست.

Javid Mokhtari
2014/07/20, 21:00
با سلام.
دوست عزیز، شما در یوزرفرمتون از دو ایتم اسم خواننده و آهنگ استفاده کردین درحالی که در شیت text اسم خواننده و آهنگ قاطی شدن به هین دلیل مجبور شدین ستون Address رو بذارین.با کمی تغییرات رو فرمتون میشه از راه حل های بهتر و راحتتری استفاده کرد.من یه تغییر کوچولو رو فرمتون دادم

با این قالب فرمتون استفاده از محدوده پویا یکم سخت تر میشه.

علی فاطمی
2014/07/21, 07:22
با سلام.
دوست عزیز، شما در یوزرفرمتون از دو ایتم اسم خواننده و آهنگ استفاده کردین درحالی که در شیت text اسم خواننده و آهنگ قاطی شدن به هین دلیل مجبور شدین ستون Address رو بذارین.با کمی تغییرات رو فرمتون میشه از راه حل های بهتر و راحتتری استفاده کرد.من یه تغییر کوچولو رو فرمتون دادم

با این قالب فرمتون استفاده از محدوده پویا یکم سخت تر میشه.

با سلام و روز بخیر ،
بسیار عالی بود ممنون از توجه شما.

naser1357
2015/02/27, 15:52
با سلام و روز بخیر ،
بسیار عالی بود ممنون از توجه شما.

اساتید ارجمند من برای مغازه ام یک فایل میخام طراحی کنم که در فایل پیوست توضیح دادم من یک چیزی مثل فایل بالا را می خوام که جستجو را در فرمی جداگانه نشان دهد ممنون میش.م کمک کنیم

naser1357
2015/02/27, 15:55
ببخشید فایل یادم رفت اپلودش کنم