PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محدود کردن عدد text box در یوزر فرم بین 0 تا سل b4

amin.t
2014/07/20, 09:52
سلام بر همه دوستان عزیز
من یک یوزر فزم دارم که می خوام اعداد تکست باکس زیر که مربوط به حجم است بین 0 تا مقدار یک سل مثلا b4 باشه و اگر بیشتر یا کمتر از اون رنج شد یه آلارم بده که حجم را درست وارد کنید؟؟.
در ضمن راهی است که خود عدد سل b4 یا هر سل دیگر در یوزر فرم نشان داده بشه ؟؟؟
4100

یه سئوال دیگه اینگه من برای خود شیت یه کد نوشتم که میاد میانگین حجم و قیمت رو برام کپی می کنه .فقط یه مشکلی که دارم اینه که وقتی مقدار حجم و قیمت رو با یوزر فرم وارد شیت می کنم .خودم باید دستی با موس روی شیت کلیک کنم تا کد فعال بشه .حالا آیا راهی وجود داره که بعد از ورود داده با یوزر فرم خودش اتوماتیک یکی از سلهای شیتم رو سلکت کنه؟؟؟
ببخشید سئوالاتم زیاد شد.:writing1::saddd::oh:

علی فاطمی
2014/07/20, 10:24
با سلام ،
فایل پیوست رو مشاهده کنین.

amin.t
2014/07/20, 10:41
با سلام ،
فایل پیوست رو مشاهده کنین.

سلام آقا علی دست شما درد نکنه قسمت اول مشکلم برطرف شد و دمت گرم.
ولی برای قسمت دوم کاری نمیشه کرد که مقدار عددی b4 رو داخل یوزر فرم داشته باشم ؟؟

راستی میشه توضیح بدین برای اینکه شیت بعد از بسته شدن یوزر فرم ،سلکت بشه چکار کردین؟و چرا بعد از سلکت شیت فرمول شیت درست اجرا نمی شه؟

علی فاطمی
2014/07/20, 11:23
با سلام،
فایل پیوست رو ملاحظه کنین، در مورد سلکت شیت هم باید بگم چون من کد سکلت رو در ایونت چنج نوشتم به محض بسته شدن یوزرفرم کد اعمال میشه.

علی فاطمی
2014/07/20, 11:24
فایل پیوست.

amin.t
2014/07/21, 05:19
فایل پیوست.

سلام آقا علی ممنون از لطف بی نهایت شما بابت کمکی که به من می کنید.

وقتی شما کد
Private Sub Worksheet_selectionchange(ByVal Target As Range)
را به کد

Private Sub Worksheet_Change(ByVal Target As Range)
تغییر دادین درسته که شیت سلکت می شه ولی دستوری که در شیت وجود داره رو درست انجام نمی ده .
فایل پیوست دارای توضیحات کامل است
4117

وقتی اعداد رو با کلیک روی ردیف سبز وارد می کنم کد شیت درست انجام می شه ولی وقتی با باتوم (اضافه کن) این کار را می کنم مشکل باالا پیش میاد ؟

amin.t
2014/07/21, 05:51
سلام آقا علی ممنون از لطف بی نهایت شما بابت کمکی که به من می کنید.

وقتی شما کد
Private Sub Worksheet_selectionchange(ByVal Target As Range)
را به کد

Private Sub Worksheet_Change(ByVal Target As Range)
تغییر دادین درسته که شیت سلکت می شه ولی دستوری که در شیت وجود داره رو درست انجام نمی ده .
فایل پیوست دارای توضیحات کامل است
4117

وقتی اعداد رو با کلیک روی ردیف سبز وارد می کنم کد شیت درست انجام می شه ولی وقتی با باتوم (اضافه کن) این کار را می کنم مشکل باالا پیش میاد ؟

اصلاح می کنم مشکل حل شد
با سپاس فراوان از آقا علی عزیز
" مشکل در فرمول e1 بود "