PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از کارم پشیمان نیستم

mrexcel
2014/07/23, 09:21
سال گذشته ماه رمضان بود که بالاخره پس از صحبتهای زیادی که با مدیران دلسوز اکسل ایران کردیم تصمیم گرفتم مجموعه اکسل ایران را دنبال کنم گرچه در محاسبات سود مالی کمی ابهام داشت . باورش سخت است وقتی گفتم هزینه های سایت اعم از :خرید لایسنس خارجی برای تالارهای گفتگو ، برنامه نویسی مجدد سایت ، ...........از توان من خارج است برحی اعضای محترم حتیخارج از ایران یا دوستانی در نقاط دور دست پیشنهاد کمک به این مجموعه را دادند تا حیات این محیط دوستانه و علمی ادامه نماید به حول قوه الهی و یاری مدیران و همراهی تمام کاربران محترم امروز مجموعه اکسل ایران در وضعیت بسیار خوبی قرار داد یک شاخصه ان را میتوان تعداد افراد آنلاین دید که این افراد در بسیاری از ساعات بالای 100 نفر در لحظه میباشد . واقعا از همه دوستان و مدیران ممنونم و مدیون الطاف و همراهی همه انها هستم

ali.b
2014/07/23, 09:57
ی مقدار تبلیغات هم بیشتر بشه بد نیست
مثلا در سایت خبری yjc.ir در بخش اورژانس IT یا سایت هایی که بازدید بالایی دارند مانند digikala.com و .. امار بازدید از این انجمن هم خیلی میره بالا

mrexcel
2014/07/23, 10:02
در زمینه تبلیغات هر پیشنهادی دارید لطفا به اقای قاسمیان بدهید حتما استقبال میکنه . این کار شما لطفی که در حق سایت انجام میدهید. در زمینه تبادل لینک یا تبلیغات پولی و ....................مجددا از توجهتون سپاسگذارم

Amin_D
2014/07/23, 10:36
سلام

با تشکر از زحماتتون.

~M*E*H*D*I~
2014/07/23, 11:23
تشکر از جناب علی محمدی
خدمت دوستان عرض کنم با همکاری و همدلی که طی یک سال اخیر بین دوستان بوده تونستیم در مسیر درست قرار بگیریم اما هنوز در ابتدای مسیر هستیم ، قطعا حمایت همه اعضا و دوستاران انجمن پیمودن این مسیر رو راحت تر خواهد کرد و از همگی دوستانی که به نحوی مشکلشون در این انجمن بدون چشمداشتی حل شده انتظار میره این حمایت رو دریغ نکنند:)

Juliet
2014/07/23, 12:58
ی مقدار تبلیغات هم بیشتر بشه بد نیست
مثلا در سایت خبری yjc.ir در بخش اورژانس IT یا سایت هایی که بازدید بالایی دارند مانند digikala.com و .. امار بازدید از این انجمن هم خیلی میره بالا

درود
اتفاقاً من یکی از اولین چیز هایی که در آغاز حضورم در این سایت جذبم کرد، کم بودن تبلیغات بود، درسته در یه حدیش از نظر مالی به سایت کمک میکنه ولی زیاد شدنش دلزدگی میاره. یکی از قدیمی ترین انجمن هایی که من عضوش هستم، (از سال 85) هر روز حضورم کم رنگ تر میشه چون هر روز تبلیغاتش بیشتر میشه، اینقدر که دیگه شور شده، وقتی هم میرم، با هر کلیک یه سایت باز میشه واقعا به زحمت 5 دقیقه آن میمونم.
از طرفی نبود تغییر رکود میاره، به نظرم آدم همیشه باید در فواصل کوتاه با کوچکترین تغییرات مقایسه کنه شرایط جال رو با قبل اگر مزایا زیاد شده پیش بره وگرنه قبل از این که خیلی فاصله بگیره برگرده.
اینم لازم میبینم بگم که اینا صرفاً یه اظهار نظر شخصی بود، نه قصد جسارتی و نه ادعایی :-??

mrexcel
2014/07/25, 10:05
منظور من از تبلیغات این نبود تبلیغات کردن را در سایت زیاد کنیم و محود قرار بدهیم برعکس منظورم این بود تو سایتهای دیگه برای سایت خودمون تبلیغ کنیم

Juliet
2014/07/25, 11:33
منظور من از تبلیغات این نبود تبلیغات کردن را در سایت زیاد کنیم و محود قرار بدهیم برعکس منظورم این بود تو سایتهای دیگه برای سایت خودمون تبلیغ کنیم

درود
خیلی هم عالی، مطمئناً افرادی هستند که نیاز به حضورر این جمع دارن، مثل خود من قبل از پیدا کردن اینجا!