PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقه: نتیجه مسابقه مهارت سری هفتم - سوالات 1-2

~M*E*H*D*I~
2014/07/24, 07:50
درود

مهلت پاسخ گویی به سوالات طرح شده به پایان رسید و نوبت اعلام نتایج
طبق نظرسنجی انجام شده امتیاز سوال دوم 1.2 محاسبه شد که 0.5 امتیاز به عنوان جایزه به کاربران تعلق گرفت ، از دوستان کسی به سوال اول پاسخ صحیح نداد اما دو نفر از دوستان جوابی ارائه کردند که به فراخور نوع جواب امتیازی به دوستان تعلق گرفت ، اسامی دوستانی که جواب صحیح دادند به همراه امتیاز مکتسبه در جدول زیر مشاهده میکنید

http://exceliran.com/up/up/75e7b9a9348754ccefbe3bb6cdfc0d75.jpg (http://www.exceliran.com)

جواب سوال اول به پیوست تقدیم میشه ، جواب مورد نیاز خیلی ساده و کوتاه بود نمیدونم چرا دوستان بیشتر سعی نکردند.

سوال دوم که یک سوال بسیار ساده بود و تنها به سه جواب متفاوت اکتفا کردم که به پیوست تقدیم میشه.

دوستان نظری دارند ذیل همین تایپیک اعلام کنند

~M*E*H*D*I~
2014/07/24, 10:31
فایل پیوست که جواب مسابقه اول هست در ساعت 9:29 امروز به دست بنده رسید که تقریبا مدت کمی بعد از پایان مهلت و اعلام جواب ، در خصوص جواب روش استفاده شده رو تست کردم درست جواب میده اما چون بعد از پایان مهلت ارسال شده امتیاز کامل تعلق نخواهد گرفت ، بنابر این 1.5 امتیاز به این پاسخ تعلق خواهد گرفت

iranlover
2014/07/25, 11:17
سلام مهدی جان.

ممنون از وقتی که گذاشتی، داستان اون 4 نفری که 1.2 گرفتن چیه؟

~M*E*H*D*I~
2014/07/25, 11:38
سلام مهدی جان.

ممنون از وقتی که گذاشتی، داستان اون 4 نفری که 1.2 گرفتن چیه؟

خواهش میکنم ، رفقای مدیرمون هستن که شامل جایزه 0.5 امتیازی نیستند:cool:

meysam741
2014/08/02, 11:15
با سلام و تشکر از مدیران پرتلاش و فعال این سایت،
در مورد ارسال دیرهنگام جواب مسابقه شماره 1 باید بگم که چون 2 تا سئوال مطرح شده بود و اعلام شده بود زمان ارسال پاسخ 1 و 2 مرداد هست، من هم فکر می کردم که فرصت برای پاسخ هست!
البته هدف اصلی فعال بودن در زمینه اکسل و افزودن بار دانشی هست .

با سپاس

Amir Ghasemiyan
2014/08/04, 09:07
مهدي جان فايل پاسخ سوال اول چرا xlsm هست؟

مگر قرار نيست از vba استفاده نشه؟

~M*E*H*D*I~
2014/08/04, 09:21
مهدي جان فايل پاسخ سوال اول چرا xlsm هست؟

مگر قرار نيست از vba استفاده نشه؟

از vba استفاده نشده از xl4 function استفاده شده که با پسوند xlsm کار میکنن