PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با اکسل

TANHA
2014/07/28, 20:35
سلام دوستان

در ابتدا عذرخواهی میکنم اگر جای مناسبی این تاپیک رو نزدم!!نمیدونستم کجا میشه سوالات رو پرسید!!

من نرم افزار اکسلم مشکل پیدا کرده،در همون ابتدای کار باهاش ک می خوایم اطلاعاتی رو در سلول هاش وارد کنیم قفل میکنه...عملا دیگه هیچ کار نمیتونه انجام بدی...و مجبور میشم برای خارج شدن از taske manager برنامه اکسل رو endکنم!!..واسه همین اصلا نمیتونم باهاش کار کنم!!الان چند روزی هست ک اینجور شده!

جالب اینه فقط نرم افزار اکسلم اینجوره..و چنین مشکلی رو با سایر نرم افزارهای سیستمم ندارم!!...باید چیکار کنم؟؟

ممنون

حسام بحرانی
2014/07/28, 20:42
سلام
با عرض خیر مقدم به شما
تنها درصورتی که مشکل شما حل شده اون تیک سبز رنگ رو بزنید در غیر اینصورت اون تیک رو دست نزنید
با سپاس
ɦɛʂɑɱ ɓɑɦɾɑɳɨ (http://forum.exceliran.com/member.php/10018-%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D8%AD%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C)

TANHA
2014/07/28, 21:48
سلام
با عرض خیر مقدم به شما
تنها درصورتی که مشکل شما حل شده اون تیک سبز رنگ رو بزنید در غیر اینصورت اون تیک رو دست نزنید
با سپاس
ɦɛʂɑɱ ɓɑɦɾɑɳɨ (http://forum.exceliran.com/member.php/10018-%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D8%AD%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C)

ممنون
واقعا؟؟؟؟؟!!..نمیدونستم قضیه چیه!!

حالا نمیشه برش گردونین!!مشکل من ک حل نشده!!!!!!!!!!!!!!!:(

حسام بحرانی
2014/07/28, 22:07
همه فایل های اکسلتون اینطوره؟

TANHA
2014/07/28, 22:10
همه فایل های اکسلتون اینطوره؟

من هنوز فایلی ایجاد نکردم !!
اصلا نمیزاره من اطلاعات وارد کنم...تو سلول اول ک مثلا می نویسم mمیخوام برم ستون بعد ی چیز دیگه بنویسم رو صفحه قفل میکنه...همچی غیرفعال میشه!!حتی از اکسلم نمیتونم خارج شم!

مثلا الان اکسس رو امتحان میکنم راحت تو سلول هاش میشه ی چیزی نوشت..قفل نمیکنه..فقط اکسل هست این مشکلو داره!!

حسام بحرانی
2014/07/28, 22:17
من هنوز فایلی ایجاد نکردم !!
اصلا نمیزاره من اطلاعات وارد کنم...تو سلول اول ک مثلا می نویسم mمیخوام برم ستون بعد ی چیز دیگه بنویسم رو صفحه قفل میکنه...همچی غیرفعال میشه!!حتی از اکسلم نمیتونم خارج شم!

مثلا الان اکسس رو امتحان میکنم راحت تو سلول هاش میشه ی چیزی نوشت..قفل نمیکنه..فقط اکسل هست این مشکلو داره!!

آخرین بار ویندوزتون رو کی عوض کردین؟

TANHA
2014/07/28, 22:22
آخرین بار ویندوزتون رو کی عوض کردین؟

این ویندوز رو 1سال بیشتر نیس نصب کردم!همون موقع هم افیس 2013 نصب کردم روش!

الان ی فایل اکسل دیگ داشتم باز کردم مشکلی نداشت!!..فقط خودم ک میخوام ی sheetجدید درس کنم اینجور میشه!

حسام بحرانی
2014/07/28, 22:28
اونقدر صبر کردید که در خصوص ایجاد شیت جدید به شما پیام بده؟!:confused:
یا منصرف شدین؟!:confused:
لطفاً امتحان کنید!

TANHA
2014/07/28, 22:39
نه پیامی نمیده!اکسلو ک باز میکنم دیگه میزنم creatخودش ایجاد میکنه!!:(

خیلی جالبه اگ ی فایل اکسل ک قبلا داشتمو باز کنم بعد برم دوباره گزینه newرو بزنم تو sheetجدید دیگه مشکلی ندارم!!ولی اگ همنیجوری برم اکسلو باز کنم new بزنم قفل میکنه!!

اینجوریشو ندیده بودیم!!
ولش کنین معلوم نیس چرا قاطی داره!! دلیلشو پیدا کردم اینجا میزام
ممنون از شما:o

حسام بحرانی
2014/07/28, 22:52
نه پیامی نمیده!اکسلو ک باز میکنم دیگه میزنم creatخودش ایجاد میکنه!!:(

خیلی جالبه اگ ی فایل اکسل ک قبلا داشتمو باز کنم بعد برم دوباره گزینه newرو بزنم تو sheetجدید دیگه مشکلی ندارم!!ولی اگ همنیجوری برم اکسلو باز کنم new بزنم قفل میکنه!!

اینجوریشو ندیده بودیم!!
ولش کنین معلوم نیس چرا قاطی داره!! دلیلشو پیدا کردم اینجا میزام
ممنون از شما:o

شک نکنید؛ دوستان خوب من مشکل شما رو پیدا می کنن:cool: