PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارتباط بین فرم ها با نام فرم

yasertati3602
2014/07/31, 20:01
سلام به همه دوستان گرامی
من سه تا فرم دارم که در دو تا از فرمها یکی از تکست باکس ها از مقدار موجود در تکست باکس فرم سوم تغذیه می شوند
من وقتی در فرم اول یا دوم تسکت با کس مربوطه را دبل کلیک می کنم فرم سوم باز می شود و می خواهم اگر داخل تکست باکس فرم سوم چیزی نوشتم و دکمه خروج رو زدم مقدار مربوطه در داخل تکست باکسی فرمی بنشیند که از آن فرم به فرم سوم آمده ام
البته من کد انتقال اطلاعات از یک فرم به فرم دیگر را نوشته ام منتها نمی دانم چه کدی بنویسم که به فرمی که از داخل آن به فرم سوم آمده ام داده ام انتقال یابد
ممنون میشم راهنمایی کنید

yasertati3602
2014/08/17, 09:48
سلام دوستان عزیز
من میخوام تو فرم یکم یه دکمه بذارم که با زدن اون فرم سوم باز بشه (فرم اول هم unload ) بشه و وقتی تو فرم سوم عملیاتم رو ثبت کردم یه سری از اطلاعات ثبت شده بیاد توی اون فرمی بشینه که من از اون فرم به فرم سوم اومدم (یعنی فرم اول) من گاهی هم از فرم دوم میام تو فرم سوم و اطلاعات رو ذخیره میکنم و میخوام بعضی اطلاعات برن تو فرم دوم بشینن
منتها دنبال یه کدی میگردم که مشخص کنه من از کدوم فرم اومدم به فرم سه و بعد از ثبت میخوام برگردم به اون فرم
لطفا راهنمایی کنید
سپاس

علی فاطمی
2014/08/17, 12:38
با سلام ببینین فایل پیوست کمکی میکنه؟

yasertati3602
2014/08/17, 23:48
سلام
خیلی ممنون جناب مهندس فاطمی عزیز
روش شما اون چیزی نیست که تو ذهنمه اما با استفاده از فایل شما یه ایده های جدید به ذهنم رسید
خیلی خیلی ممنون

حسام بحرانی
2014/08/17, 23:55
سلام
خیلی ممنون جناب مهندس فاطمی عزیز
روش شما اون چیزی نیست که تو ذهنمه اما با استفاده از فایل شما یه ایده های جدید به ذهنم رسید
خیلی خیلی ممنون
با سلام،
دوست عزیز،
در صورتي كه به جواب مورد نظرتون رسيديد، گزينه حل شد (تيك سبز رنگ) در پست اولتون رو كليك كنيد،
با سپاس