PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبدیل ماژول به تابع در اکسل

maziardm
2014/08/01, 00:40
با سلام و شب خوش.
من یه ماژول دارم و از طریق اد این به اکسل واردش می کنم. مشکل اینجاست که وقتی فایلی رو درست می کنم و بعد میخوام برای استفاده به کسی بدم باید اون ماژول رو هم براش بفرستم. یکی می گفت میشه اونو تو بیسیک تبدیل به تایع و فرمولش کنی تا وقتی فایل رو برای کسی می فرستی دیگه نیازی به ارسال ماژول نباشه؟ با تشکر

~M*E*H*D*I~
2014/08/01, 09:34
با سلام و شب خوش.
من یه ماژول دارم و از طریق اد این به اکسل واردش می کنم. مشکل اینجاست که وقتی فایلی رو درست می کنم و بعد میخوام برای استفاده به کسی بدم باید اون ماژول رو هم براش بفرستم. یکی می گفت میشه اونو تو بیسیک تبدیل به تایع و فرمولش کنی تا وقتی فایل رو برای کسی می فرستی دیگه نیازی به ارسال ماژول نباشه؟ با تشکر

شما باید ساب روتین رو تبدیل به public function کنید و فاکتور هایی که تو ساب روتین مورد استفاده است باید تبدیل کنید به ورودی های تابع

maziardm
2014/08/01, 13:03
شما باید ساب روتین رو تبدیل به public function کنید و فاکتور هایی که تو ساب روتین مورد استفاده است باید تبدیل کنید به ورودی های تابع

سلام و تشکر از پاسختون.
آقا مهدی با کمال معذرت اصلا متوجه نشدم. میشه بیشتر و ابتدایی تر توضیح بدید. واقعا معذرت می خوام. ولی من آشنایی با بیسیک و موارد اینچنینی ندارم و برای مثال اصلا نمی دانم این گزینه های شما کجاست و چطوری قابل انجام است. با تشکر

امين اسماعيلي
2014/08/01, 13:51
با درود
این Addin که گفتین باید ماژول هاشو درگ کنی بیاری تو فایل ات که دیگه اون دوستت با مشکل برخورد نکنه - یا کد هاشو کپی کن توی یه ماژول برای فایل خودت - این مواردی رو که آقا مهئی توضیح دادم اگر واقعا آشنایی ندارین با VBA یادگیریش زمان میبره و باید با انواع متغییر ها برای ورودی داده ها آشنا باشین و یا حداقل مدتی بصورت تجربی باهاش سر کله زده باشین

maziardm
2014/08/01, 21:41
با سلام. راست میگید آقای اسماعیلی. من چون آشنایی با محیط بیسیک ندارم شاید توقعم به این صورت و در حال حاضر غیر منطقیه. میشه ماژولی که براتون گذاشتم تو یه فایل، کارهایی که گفتید انجام بدید و بتونم ازش استفاده کنم. البته خیلی وقته قسد یادگیری بیسیک حداقل به صورت مقدماتی و ابتدایی هستم. ولی متاسفانه بدلیل شلوغی کار متاسفانه مدام به تعویق می افته. با تشکر از شما

maziardm
2014/08/07, 10:06
با سلام. راست میگید آقای اسماعیلی. من چون آشنایی با محیط بیسیک ندارم شاید توقعم به این صورت و در حال حاضر غیر منطقیه. میشه ماژولی که براتون گذاشتم تو یه فایل، کارهایی که گفتید انجام بدید و بتونم ازش استفاده کنم. البته خیلی وقته قسد یادگیری بیسیک حداقل به صورت مقدماتی و ابتدایی هستم. ولی متاسفانه بدلیل شلوغی کار متاسفانه مدام به تعویق می افته. با تشکر از شما

با سلام. دوستان کسی پاسخی نمیده؟ با تشکر

khakzad
2014/08/07, 11:17
سلام
لازم نیست اون ملژل رو بفرستید
کافیه طبق گفته جناب اسماعیلی، اون ماژول ها رو درگ کنید تو فایل خودتون
به اینصورت:
هم فایلی که ماژول داخلش هست باز ککنید و هم فایل خودتون که م یخواید اداینز اونجا باشه.
حالا وارد محیط وی بی بشید
هر دو workbook دیده میشه
حالا کافیه ماژول ها رو از فایل اداینز به فایل خودتون درگ کنید

maziardm
2014/08/30, 21:48
سلام و شب خوش. جناب خاکزاد عزیز ممنونم از پاسختون. ولی متاسفانه خیلی خوب یا بهتره بگم زیاد متوجه نشدم. حقیقتش من زیاد و شایدم بگم اصلا به محیط بیسیک آشنا نیستم. میشه فایلی رو که تو 2 پست قبلیم گذاشتم اعمالی رو که مورد نظر هست اعمال کنید و آپلود کنید تا بشه ازش استفاده کرد.
راستی بابت دیر پاسخ دادن هم معذرت می خوام. چند روزی نبودم و دسترسی به سایت نداشتم.
با تشکر

maziardm
2014/08/31, 22:05
سلام و شب خوش. جناب خاکزاد عزیز ممنونم از پاسختون. ولی متاسفانه خیلی خوب یا بهتره بگم زیاد متوجه نشدم. حقیقتش من زیاد و شایدم بگم اصلا به محیط بیسیک آشنا نیستم. میشه فایلی رو که تو 2 پست قبلیم گذاشتم اعمالی رو که مورد نظر هست اعمال کنید و آپلود کنید تا بشه ازش استفاده کرد.
راستی بابت دیر پاسخ دادن هم معذرت می خوام. چند روزی نبودم و دسترسی به سایت نداشتم.
با تشکر

با سلام. پاسخی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علی فاطمی
2014/09/01, 07:36
با سلام توضیحات آقای اسماعیلی و سرکارخانم خاکزاد کامل بود ولی خواستم فایل درخواستی تون رو درست کنم که متوجه شدم اصلا ماژول های این فایل قفل شده . شما Alt+F11 رو بزنین وارد محیط کد نویسی میشین.

4538