PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جابجایی نمودار

mechjj
2014/08/04, 16:17
سلام

خسته نباشید

من تعداد زیادی داده xوyدارم

که باهاشون یه گراف رسم میکنم
این گراف طبیعتا در بالای صفحه رسم میشه

ولی من میخوام مثلا داده های سطر های آخر رو تغییر بدم و اثر این تغییر رو همزمان روی نمودار ببینم

چطور میتونم نمودارم رو به صفحه ای منتقل کنم که دارم داده های اون رو تغییر میدم؟
ممنونم

mostafap4
2014/08/04, 17:47
باسلام
دوست عزيز چيزي كه به ذهن من ميرسه اين هست:
شما وقتي فقط همين فايل اكسل مد نظرت باز هست از زبانه از زبانه view*گزينه New window را بزنيد، ملاحظه ميكنيد كه بطور مجازي يك فايل اكسل مثل همون فايل اصليتون ايجاد ميشه در مرحله بعد كافيست با اسفاده از دستور Arrange All (در همين زبانه View) بهش بگيد كه اين دو تا فايل را براتون توي هر فرمتي كه ميخواهيد كنار هم نشون بده
در اصل با اينكار هر دو تا فايل كنار هم باز ميشن و ميتونيد با تغيير دادن اعدادتون تغييرات نمودارتون را ملاحظه كنيد.
اميدوارم مشكلتون حل بشه.
موفق باشيد

mechjj
2014/08/04, 18:27
باسلام
دوست عزيز چيزي كه به ذهن من ميرسه اين هست:
شما وقتي فقط همين فايل اكسل مد نظرت باز هست از زبانه از زبانه view*گزينه New window را بزنيد، ملاحظه ميكنيد كه بطور مجازي يك فايل اكسل مثل همون فايل اصليتون ايجاد ميشه در مرحله بعد كافيست با اسفاده از دستور Arrange All (در همين زبانه View) بهش بگيد كه اين دو تا فايل را براتون توي هر فرمتي كه ميخواهيد كنار هم نشون بده
در اصل با اينكار هر دو تا فايل كنار هم باز ميشن و ميتونيد با تغيير دادن اعدادتون تغييرات نمودارتون را ملاحظه كنيد.
اميدوارم مشكلتون حل بشه.
موفق باشيد
سپاس فراوان