PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعیین حالت دیفالت برای یک فایل اکسل

majidartoor
2014/08/21, 00:07
سلام به همه ی دوستان
میخواستم بپرسم آیا امکانش هست بعد از آماده شدن فایل اکسلم، از دفعات بعدی که درونش اطلاعات وارد میکنم و حتی سیوش هم بکنم و خارج بشم باز هم برگرده به حالت قبلی(حالتی که فایلم آماده بود).......؟
من خودم فکر میکنم که اگه از سیو شدن فایل جلوگیری بشه،به هدفم میرسم،آیا کدی داریم که از سیو شدن فایل جلوگیری کنه؟

Amir Ghasemiyan
2014/08/21, 09:27
سلام به همه ی دوستان
میخواستم بپرسم آیا امکانش هست بعد از آماده شدن فایل اکسلم، از دفعات بعدی که درونش اطلاعات وارد میکنم و حتی سیوش هم بکنم و خارج بشم باز هم برگرده به حالت قبلی(حالتی که فایلم آماده بود).......؟
من خودم فکر میکنم که اگه از سیو شدن فایل جلوگیری بشه،به هدفم میرسم،آیا کدی داریم که از سیو شدن فایل جلوگیری کنه؟

سلام دوست عزيز
شما بايد از قابليت template استفاده كنيد.
به اين صورت كه بعد از اينكه فايل خامتون آماده شد، از قسمت save as گزينه xltx يا xlt رو انتخاب كنيد.(توضيحاتش رو كنارش نوشته دقت بفرماييد)
حالا هر موقع كه اين فايل رو باز ميكنيد و تغييرات ميديد موقع خروج از شما درخواست ذخيره ميكنه. وقتي شما ذخيره ميكنيد با پسوند xlsx يا xls ذخيره ميشه و در واقع روي فايل خام هيچ تغييري ايجاد نميشه