PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مديريت چك هاي پرداختي و دريافتي

beheshty
2014/08/23, 20:16
سلام دوستان
من يك فايل درست كردم كه ليت چكهاي دريافتي و پرداختي ام داخلش ثبت ميكنم
به يك سري تغيرات نياز دارم كه ميخوام شما راهنمايي ام كنيد

1 وقتي چك ثبت ميشه موقع سررسيد چك علامت هشداري ظاهر بشه كه فايل من با تاريخ ميلادي اين هشدار ميده اما با شمسي نه

2 ميخوام نسبت به نوع چك دريافت يا پداختي بودنش مبلغ چكها با هم جمع يا از هم كم بشه كه فعلا كل مبلغها باهم جمع ميشه
3 اگه ايده اي جالب ديگه اي هم داريد بيان كنيد

Javid Mokhtari
2014/08/23, 21:38
با سلام.
ایده جالب که چه عرض کنم ... اما... تو برنامه ای که برای خودم طراحی کردم.یک قسمتی مربوط به اسناد پرداختی و دریافتی می باشد که خیلی از قسمتهاشو پاک کردم.اگر مورد پسند شماست که گفته هاتون رو تو این فایل اعمال کنیم اگر که نه، رو همون فایل خودتون کار کنیم.

misammisam
2014/08/24, 13:07
سلام دوستان
من يك فايل درست كردم كه ليت چكهاي دريافتي و پرداختي ام داخلش ثبت ميكنم
به يك سري تغيرات نياز دارم كه ميخوام شما راهنمايي ام كنيد

1 وقتي چك ثبت ميشه موقع سررسيد چك علامت هشداري ظاهر بشه كه فايل من با تاريخ ميلادي اين هشدار ميده اما با شمسي نه

2 ميخوام نسبت به نوع چك دريافت يا پداختي بودنش مبلغ چكها با هم جمع يا از هم كم بشه كه فعلا كل مبلغها باهم جمع ميشه

باسلام
خمونطور كه دوست عزيزمون فرمودن ليست شما چيزي خاصي توش نيست كه ايده اي بهتون بدم ، برنامه اي هم كه گذاشتن خوبه ولي يكم پيچيدست و شايد كار كردن باهاش يكم سخت باشه ، من پيشنهاد ميدم از فايلي كه در اين پست گذاشته شده استفاده كنيد ، تقريبا همون چيزيه كه شما ميخوايد و كار كردنم باهاش اسونتره .
انجمن اکســل ایران (http://forum.exceliran.com/showthread.php?4603-%D9%86%DA%AF%D9%87%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%8A-%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8-%D8%A8%D8%A7%D9%86%D9%83-%D9%88-%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%A7%D8%AF-%D8%AF%D8%B1%D9%8A%D8%A7%D9%81%D8%AA%D9%86%D9%8A-%D9%88-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%86%D9%8A-%D8%A8%D8%A7%D9%86%D9%83%D9%87%D8%A7)

beheshty
2014/08/24, 22:38
با سلام.
ایده جالب که چه عرض کنم ... اما... تو برنامه ای که برای خودم طراحی کردم.یک قسمتی مربوط به اسناد پرداختی و دریافتی می باشد که خیلی از قسمتهاشو پاک کردم.اگر مورد پسند شماست که گفته هاتون رو تو این فایل اعمال کنیم اگر که نه، رو همون فایل خودتون کار کنیم.
ممنونم از هر دو بزرگوار
فايلتون جالب بود
من فقط قسمت ثبت چك فايل شما نياز دارم
بايد اونو تو فايل زير قرار بدم كه چكها داخلش ثبت كنم
فقط دوست دارم زمان سرسيد چك با هشدار رنگي مشخص بشه
اگه از ماكرو داخلش استفاده نشه خيلي بهتره
خود اكسل در قسمت قالب بندي شرطي براي تاريخ ميلادي اين خصيصه رو داره اما با تاريخ شمسي اجرا نميشه

Javid Mokhtari
2014/08/24, 23:23
ببینید همچین چیزی مد نظرتونه :

beheshty
2014/08/25, 00:23
ببینید همچین چیزی مد نظرتونه :

ممنونم اره تقريبا
فقط لطف مراحل ساخت فايل بيان كنين؟
چون من يك سطر كه قالب بندي ميكنم و اونو كپي ميكنم براي سطر بعدي
فقط سلي كه داخلش تاريخ هست رنگي ميشه نه تمام سطر

Javid Mokhtari
2014/08/25, 09:14
ممنونم اره تقريبا
فقط لطف مراحل ساخت فايل بيان كنين؟
چون من يك سطر كه قالب بندي ميكنم و اونو كپي ميكنم براي سطر بعدي
فقط سلي كه داخلش تاريخ هست رنگي ميشه نه تمام سطر
در قسمت زرد رنگ محدوده ای را که می خواهید شرط بر روی آن اعمال گردد را انتخاب کنید.

beheshty
2014/08/25, 12:38
مرسي از راهنمايي تون فايل مورد نظرم ايجاد كردم

spacoir
2018/10/07, 11:35
با سلام.

با سلام و تشکر از برنامه مفید شما

متاسفانه ماکرو بدرستی کار نمیکنه و امکان ثبت چک دریافتی نیست
1746717468

خیلی برنامه کاملی هست ولی قسمت ثبا اسناد فعال نیستش
حتی در تنظیمات ماکرو روی فعال بودن گذاشته شده است

با تشکر