PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مطالبی مفید در کد نویسی در vba اکسل

علی فاطمی
2014/08/26, 12:16
با سلام و روز بخیر ،
می خواستم یه تاپیک تشکر از جناب آقای جاوید مختاری عزیز ایجاد کنم تا از این طریق از زحمات ایشان تشکر کنم . ایشان در پاسخگویی به مشکلات کاربران بسیار کوشا هستند و همیشه جوابهای بسیار دقیق ، که نشان از اطلاعات خوب ایشان دارد ، در سایت مشاهده می شود. من همیشه فکر می کردم توی برنامه ها و فایل هایی که با اکسل کار می کنم خیلی با حوصله هستم ، ولی وقتی نمونه کارهای ایشان را می بینم ، به حوصله و سلیقه ایشان حسودیم میشه.
به پاس قدردانی از زحمات ایشان مطالب آموزشی که ایشان در تاپیک زیر :
property ، method ، event و سایر کدها در اکسل (http://forum.exceliran.com/showthread.php?1048-property-%D8%8C-method-%D8%8C-event-%D9%88-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%DA%A9%D8%AF%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%84)
در سال 91 در سایت قرارداده بودند رو یکجا در یه فایل قرار دادم. نکات عنوان شده در فایل پیوست برای عزیزانی که علاقه مند به کد نویسی در Vba اکسل هستند بسیار مفیده . همچنین لازمه تشکر ویژه ای از جناب آقای وطن پرست که سهم بسزایی در تکمیل این مطالب داشته اند را نیز داشته باشم .
دوستان اگر در ویراستاری فایل پیوست مشکلاتی می بینن به بزرگواری خودشون ببخشن . تمرکز من بیشتر در هرچه بهتر عنوان شدن مطالب بوده . امیدوارم مطالب مفید واقع بشه.

Javid Mokhtari
2014/08/27, 00:21
با سلام.
آقا علی دستت درد نکنه.
حرکت خوبی بود فقط اگه یکم آب و لعابش میدادی و خوشگلش میکردی جالب میشد.
در ضمن اگه مطالب رو اینجوی جمع آوری کنید و فایل رو حجیمترش کنی واقعا خوب می شد.
هر مطلب اموزشی هم که بعدا تو تالار ارائه میشه بهش اضافه کنید بد نیست.
متاسفانه خودم وقت این کار هارو ندارم ...

~M*E*H*D*I~
2014/09/07, 21:09
نکته اول اینکه من قبلا هم بهش اشاره کرده بودم دوستان هرکس بنا به معلومات خودش این تایپیک که جاوید جان زحمت شروع رو کشید ادامه بدن انشالله خودم هم مطالی و نکاتی که دارم اضافه میکنم

نکته دوم برای فایل هایی که درست میکنید از تمپلیت های انجمن استفاده کنید لطفا