PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمایش دادن چند ردیف از ردیفهای مخفی شده

ali719
2014/08/28, 19:27
سلام
ابتدا تشکر کنم از سایت خوبتون و همچنین اعضای سایت که خیلی خوب جواب سؤالات ما را میدند

من یک فایل پیوست کردم توی این فایل بین ردیفهای 15 تا 74 را مخفی کردم بعضی مواقع میخوام ردیفهای بیشتری نمایش داده شوند مثلا من میخوام 5 ردیف دیگر نمایش داده شوند یک فرم ساختم که تعداد ردیفها را که وارد کردم بعد از ردیف 15 ظاهر شوند (عدد 5 را که وارد کردم ردیفهای 15 تا 20 نمایش داده شوند ) چه کدی باید بنویسم

Javid Mokhtari
2014/08/28, 23:15
سلام
ابتدا تشکر کنم از سایت خوبتون و همچنین اعضای سایت که خیلی خوب جواب سؤالات ما را میدند

من یک فایل پیوست کردم توی این فایل بین ردیفهای 15 تا 74 را مخفی کردم بعضی مواقع میخوام ردیفهای بیشتری نمایش داده شوند مثلا من میخوام 5 ردیف دیگر نمایش داده شوند یک فرم ساختم که تعداد ردیفها را که وارد کردم بعد از ردیف 15 ظاهر شوند (عدد 5 را که وارد کردم ردیفهای 15 تا 20 نمایش داده شوند ) چه کدی باید بنویسم
با سلام.
اگر کدنویسی ساده را درنظر بگیریم...:
در سلولی که می خواهید ردیف های بعد از آن نمایش داده شود قرار بگیرید و در یوزرفرمتون از کد زیر استفاده کنید.

Rows(ActiveCell.Row & ":" & ActiveCell.Row + T1.Text).EntireRow.Hidden = False

به صورت زیر هم میتونید کاملش کنید:

Rows(ActiveCell.Row & ":" & ActiveCell.Row + T1.Text).EntireRow.Hidden = False
Rows(ActiveCell.Row + 1 & ":" & ActiveCell.Row + T1.Text).Select
Me.Hide